Recenze Pujcimevsem.cz – jak služba funguje?

Nebankovní společnosti se v posledních letech skutečně činí a neustále přibývají nové a nové nabídky finančních produktů. A při hledání můžete narazit také na web Pujcimevsem.cz. Společně si tedy vysvětlíme, o co se jedná a prozradíme vám, jak služba funguje.

Co je Pujcimevsem.cz? 

Na adrese Pujcimevsem.cz najdete jednoduchý web zaměřený na půjčky. O půjčku si zde můžete zažádat vyplněním jednoduchého online formuláře. Provozující společností je 7Finance s.r.o., která sídlí v Praze na adrese Kaprova 42/14.

Jak funguje Pujcimevsem.cz?

Pražská společnost 7Finance s.r.o. není přímým poskytovatelem úvěrů či půjček, ale pouhým zprostředkovatelem
Vy tedy přes web požádáte o půjčku vyplněním online formuláře a společnost vám následně zašle nabídky půjček, které jsou pro vás vhodné, případně vás některé ze společností samy osloví poté, co jim společnost předala vaše údaje. Jedná se o vybrané banky i nebankovní společnosti, které jsou podrobně uvedeny v obchodních podmínkách na webu Pujcimevsem.cz.

Jak kontaktovat Pujcimevsem.cz?

O samotným půjčkách či nabídkách budete většinou jednat s třetí stranou – tedy poskytovatelem. Pokud byste ale potřebovali zprostředkovatele 7Finance s.r.o. kontaktovat, můžete tak učinit na tel. +420 222 534 444 nebo na e-mailové adrese info@pujcimevsem.cz.

Jaká je výše půjčky na Pujcimevsem.cz?

Jelikož je web pouze zprostředkovatelem půjček vybraných partnerů, záleží výše půjčky skutečně jen a jen na vás. Můžete si přes jejich online formulář zažádat o rychlou mikropůjčku v řádu několika tisíců, ale také o úvěr pro firmu, který dosahuje několika milionů. 

Jaká je doba splatnosti půjčky na Pujcimevsem.cz?

Stejně jako výši půjčky si můžete v žádosti stanovit i dobu splácení nebo výši měsíčních splátek, které vám budou vyhovovat. Zda vám některá z nabídek sedne přesně podle vašich požadavků, už ale záleží na nabídkách vybraných partnerů. 

Mohlo by vás zajímat: Recenze Partners – zkušenosti klientů s poradci i MLM

Proč (ne)žádat o půjčku na Pujcimevsem.cz?

Stejně jako většina finančních služeb, má i Pujcimevsem.cz svá pozitiva a negativa. Zásadním důvodem, proč byste mohli službu využít je, že získáte jednou vyplněnou žádostí nabídky několika bank či nebankovních společností. Služba vám tak může ušetřit spoustu času a srovnání půjček pro vás bude jednodušší. 

Služba se může vyplatit také těm, kteří nemají ideální bonitu nebo z jiného důvodu nedosáhnou na bankovní úvěry. Pujcimevsem.cz spolupracuje zejména s nebankovními společnostmi, které sice nenabízejí zrovna nejvýhodnější podmínky, ale zase jsou schopny půjčit i rizikovým klientům.

Stejně tak je ale potřeba počítat s tím, že vás po vyplnění online formuláře čeká spousta nabídek a tedy i telefonátů či e-mailů. Což ne vždy musí být příjemné. 

Menší mínus musíme dát také za samotné pojetí webu Pujcimevsem.cz, které nepůsobí příliš propracovaně ani profesionálně. V textu se sice snad v každé větě opakuje, že půjčí všem, ale v podstatě se z něj nic moc nedozvíte. Jednoduchou informaci, která by zabrala jedinou větu, dokážou rozvést do zdlouhavého a nudného odstavce. Samotný formulář s žádostí je ale zpracován velmi čistě a přehledně

Náš tip: Kde získat peníze na zahájení podnikání?

Na co si můžete s Pujcimevsem.cz půjčit?

Společnost nabízí zejména bezúčelové půjčky, nemusíte tedy dokládat, za co jste částku utratili. Půjčit si tak můžete pár tisíc na novou pračku, zafinancovat rozjezd svého podnikání nebo si na dluh užít dovolenou s rodinou (což ale mimochodem není zrovna ideální řešení). 

Kdo jsou poskytovatelé půjček na Pujcimevsem.cz?

Jak už jsme psali výše, společnost 7Finance s.r.o. je zprostředkovatelem půjček a vaše žádosti o půjčky předává třetím stranám – tedy svým vybraným partnerům. Jejich aktuální seznam najdete na webu Pujcimevsem.cz v obchodních podmínkách a patří mezi ně například:

 • Viva Credit s.r.o.
 • Via SMS s.r.o.
 • Provident Financial s.r.o.
 • Emma´s credit s.r.o.
 • COFIDIS s.r.o.
 • ACEMA Credit Czech, a.s.
 • UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
 • Raiffeisenbank a.s. a Raiffeisen – Leasing, s.r.o.
 • Home Credit a.s.
 • MONETA Money Bank, a.s.
 • Česká spořitelna, a.s.
 • COOL CREDIT, s.r.o.
 • Bezvafinance s.r.o.
 • OPR-Finance s.r.o.
 • Zaplo Finance s.r.o.
 • Air Bank a.s.
 • Equa bank a.s.
 • Komerční banka, a.s.
 • Ferratum Bank plc

Jak požádat o půjčku na Pujcimevsem.cz

Žádost o půjčku – respektive o zaslání nabídek – je velice jednoduchá. Stačí navštívit web Pujcimevsem.cz a kliknout na oranžové pole Získat půjčku. Následně budete přesměrování na jednoduchý online formulář, ve kterém vyplníte pár základních údajů, odsouhlasíte zpracování údajů i obchodní podmínky a odešlete žádost o půjčku. 

Pak už stačí jen čekat na nabídky partnerů. Pokud jste bonitní a máte dostatečný příjem pro požadovanou výši půjčky, nabídky na sebe nenechají dlouho čekat a peníze můžete mít na účtě i tentýž den (samozřejmě s ohledem na výši půjčky). 

V případě, že ale nemáte dobrou platební minulost, máte exekuci nebo z jiného důvodu patříte k vysoce rizikovým klientům, je také možné, že se žádné nabídky nedočkáte.

Nepřehlédněte: Půjčka Plus recenze a kompletní info – opravdu se vyplatí?

Shrnutí závěrem …

S využitím služby Pujcimevsem.cz nemáme žádný zásadní problém a v případě, že chcete snadno a rychle oslovit více bank či nebankovních společností, může se jednat o velmi praktického pomocníka

Jedinou nevýhodou může být skutečnost, že se vaše kontaktní údaje dostanou do rukou celé řady partnerů a ti vás mohou do budoucna otravovat s dalšími nabídkami. 

Máte také zkušenost s tímto zprostředkovatelem? Podělte se o ni s námi i dalšími čtenáři v komentářích níže … 

Zdroje: https://www.pujcimevsem.cz, https://7finance.com/ a https://7finance.com/obchodni-podminky/

post

Zkušenosti “Recenze Pujcimevsem.cz – jak služba funguje?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *