Půjčka Plus recenze a kompletní info – opravdu se vyplatí?

Společně dnes zjistíme, zda je Půjčka Plus ideálním řešením v případě finanční nouze. S online rychlými půjčkami jako by se v posledních letech roztrhl pytel. A není se čemu divit, neustálé zdražování již velkou část lidí připravilo o úspory. Pokud se pak objeví nečekané výdaje, může být právě rychlá půjčka do výplaty jediným řešením.

Co je Půjčka Plus? 

Na webu PujckaPlus.cz můžete najít nabídku rychlé půjčky do výplaty. Půjčka Plus je tedy klasická mikropůjčka, která má kratší dobu splácení, než bankovní úvěry. Je snadné ji uzavřít online z pohodlí domu, jelikož se ale jedná o nebankovní půjčku, je potřeba počítat s vyššími úroky či RPSN.

Kdo je poskytovatelem Půjčky Plus? 

Za Půjčkou Plus stojí česká společnost LeaderFin s.r.o., která sídlí v Praze na adrese Krakovská 1392/7 – Nové Město. 

Co má společného Půjčka Plus a Express-Credit? 

Společnost LeaderFin s.r.o, která je poskytovatelem Půjčky Plus dříve krátkodobé úvěry poskytovala pod webovou adresou Express-Credit.cz. V současné chvíli slouží tato adresa pouze k přesměrování na web PujckaPlus.cz

Je první půjčka opravdu zdarma?

Půjčka Plus nabízí novým zákazníkům první půjčku zcela zdarma. V případě, že půjčku splatíte do 15 dnů, můžete si půjčit až 10 000 Kč a nezaplatit ani korunu navíc. 

Kolik si s Půjčkou Plus můžete vypůjčit?

Maximální hranice krátkodobé půjčky je 30 000 Kč, jako nový zákazník ale dosáhnete pouze na 15 000 Kč. Výši půjčky si snadno nastavíte podle svých potřeb, minimálně si můžete půjčit 1 000 Kč, částku pak můžete v online kalkulátoru navyšovat po 500 Kč až do výše maximální hranice půjčky. 

Náš tip: Znáte Dluhopisomat? Víme, jak funguje!

Na jak dlouho si můžete půjčit?

Doba splatnosti Půjčky Plus je minimálně 10 dní, maximálně si můžete půjčit na 30 dní. Je ale potřeba počítat s tím, že čím déle budete půjčku splácet, tím vyšší bude RPSN a tedy i vaše náklady. 

Například při půjčce 5 000 Kč byste po 10 dnech museli uhradit 5 650 Kč, pokud byste si ale stejnou částku půjčili na 30 dnů, celková částka k úhradě by byla 6 950 Kč

Můžu si prodloužit dobu pro splacení půjčky?

Prodloužení půjčky je možné a velmi snadné. Stačí se přihlásit na webu do svého účtu, který vám byl při vyřizování půjčky vytvořen. Zde můžete aktivovat prodloužení termínu splatnosti půjčky, je ale nezbytné uhradit poplatek za prodloužení. Půjčku si takto můžete opakovaně prodloužit až o 28 dní

Čtěte také: Recenze Simplea pojišťovna – zkušenosti, diskuze a přihlášení

Jak získat Půjčku Plus? 

Pokud vás Půjčka Plus zaujala, není nic snazšího, než si na webu PujckaPlus.cz v online kalkulátoru nastavit výši půjčky a potřebnou dobu pro její splacení. Ihned vám budou vypočteny náklady na půjčku – tedy roční úrok a poplatek za vyřízení – vidíte zde i výši RPSN a kolik celkem přeplatíte. 

Za to má od nás Půjčka Plus jednoznačně pochvalu, informace jsou transparentní a neschovávají se za lépe vypadajícím týdenní úrok, jak můžeme často vidět u konkurenčních mirkopůjček.

Pokud vám nabízené podmínky vyhovují, kliknutím na Požádat o … Kč přejít k dalšímu kroku žádosti, kterou je registrace. Po ní následují další kroky, které lehce zvládnete z počítače i mobilního telefonu. Půjčku Plus tak vyřídíte 100% z pohodlí domova, z práce nebo pokud jste právě na cestách.

Je Půjčka Plus bezpečná?

Rozhodně se nejedná o podvodnou půjčku, nevyžadují žádné poplatky předem a strach nemusíte mít ani o citlivé osobní údaje. Ty jsou pečlivě zabezpečeny a chráněny na serverech poskytovatele. Zda se ale díky krátkodobé půjčce nedostanete do větších problémů nebo do dluhové pasti, už stojí na vašem zvážení. 

Nepřehlédněte: Nebanka recenze – nbnk.cz zkušenosti, poplatky a riziko

Pro koho Půjčka Plus není vhodná?

O půjčku si může požádat každá plnoletá a svéprávná osoba, která prokáže svou totožnost a může doložit pravidelný příjem. 

Půjčka rozhodně není vhodná, pokud:

  • máte exekuci/e nebo jste v insolvenci
  • jste na mateřské dovolené
  • máte bydliště na MÚ
  • jste nezaměstnaní
  • máte příjem nižší než 5 000 Kč měsíčně
  • nemůžete prokázat svůj trvalý příjem
  • máte statut studenta
  • nemáte vlastní bankovní účet
  • jste politicky exponovanou osobou
  • nemůžete využít k ověření a komunikaci své tel. číslo a e-mail

Jak rychle budete mít peníze na účtu?

Půjčka Plus je bezhotovostní půjčka, vyplacení je navíc velmi rychlé. Po schválení půjčky jsou peníze odesílány do 15 minut, jejich přijetí závisí na rychlosti vaší banky. Pokud máte účet u Československé obchodní banky, České spořitelny, MONETA Money Bank, Komerční banky nebo Fio banky, budete mít skutečně částku do 15 minut na účtu. 

U ostatních bank může být převod částky delší, nejpozději ale budete mít půjčku na účet připsanou následující pracovní den

Zdroj: https://pujckaplus.cz

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *