Recenze Signal nábytek – jak hodnotí e-shop zákazníci?

Online nákup nábytku nemusí být vždy šťastnou volbou, jindy se zase můžete dostat k designovým kouskům, které v kamenných prodejnách nenajdete. A jak je to se Signal nábytkem? Stojí jeho kvalita za to? 

Co je Signal nábytek?

Jak už samotný název napovídá, na internetové adrese Signal-nabytek.cz můžete najít e-shop s nábytkem. Seženete zde opravdu kompletní vybavení od sedačky, přes šatní skříně až po matrace. 

Kdo je provozovatelem Signal nábytku?

V obchodních podmínkách je uvedená česká společnost Kambing Trade s.r.o. se sídlem na ulici Braunerova 563/7 v Praze – Libni. Provozovna společnosti se nachází  na adrese Žabokrky 63 v Hronově, osobní odběr zde ale možný není. 

Je nákup na Signal nábytek bezpečný?

Nejedná se o podvod ani rizikový e-shop, na Signal nábytku tak můžete nakupovat bez obav. Recenze zákazníků jsou převážně pozitivní, a to z hlediska hodnocení kvality, komunikace e-shopu i dopravy zboží.

Náš tip: Nezávislá recenze Frilla.cz – jedná se o bezpečný obchod? 

Recenze Signal nábytek – zkušenosti zákazníků

Před prvním nákupem na neznámém e-shopu, se kterým nemáte zkušenost, je vždy důležité zjistit, jak jej hodnotí zákazníci. My jsme pro vás recenze shrnuli do pár odstavců …

Nejvíce recenzí od ověřených zákazníků jsme našli na srovnávači Zboží.cz a byli jsme mile překvapeni. Při celkovém počtu téměř 20 000 recenzí si Signal nábytek vysloužil 4 hvězdičky z 5 a 81 % zákazníků bylo s nákupem spokojeno

Přímo na Googlu má Signal nábytek více než 2 000 recenzí a opět by nás k nákupu snadno přesvědčily. Zde má e-shop 3,9 hvězdiček z 5 možných, což je u obchodu s nábytkem opravdu slušné. 

blank

Posledním portálem, na který jsme se zaměřili je Heureka, kde má Signal nábytek aktivovanou službu Ověřeno zákazníky a většina recenzí je tak skutečně reálná. E-shop zde disponuje 4,1 * z 5 a celých 79 % zákazníků by nákup doporučilo

blank

Zákazníci nejčastěji Signal nábytek chválí za:

rychlost a kvalitu doručení

 • příznivé ceny
 • dostatečnou kvalitu produktů
 • ochotu a bezproblémovou komunikaci
 • přehledný web a snadnou objednávku
 • dopravu zdarma
 • možnost výnosu a montáže

Najdou se ale i takoví, kterým na nákupu několik věcí vadilo. A jednalo se zejména o negativa jako …

 • nedostačující rychlost dodání
 • doručení poškozeného zboží
 • slabou komunikaci
 • problémy s řešením vratek a reklamací
 • nepřesné informace o naskladnění produktů

Přestože má e-shop i menší poměr negativníc recenzí, vypadá to, že se jedná spíše o ojedinělé případy nebo nedorozumění, častěji se vyskytují jen stížnosti na poškozené zboží, což je bohužel u přepravy nábytku i konkurenčních prodejců častý problém.

Náš tip: Obchod Avenberg – recenze a hodnocení. Jak je na tom s kvalitou?

Signal nábytek – doprava a doba dodání

Nezáleží na hodnotě objednávky, u Signal nábytku máte doručení každé objednávky zdarma – samozřejmě na adresu v ČR.

Při objednávce nevybíráte dopravce, se kterými neměl prodejce dobré zkušenosti, ale zboží vám přiveze Signal nábytek svou vlastní dopravou. O termínu se dozvíte s dvoudenním předstihem a můžete jej samozřejmě dle potřeby upravit. 

U každého produktu vidíte, zda je aktuálně skladem a kdy vám bude přibližně doručen. Většina klientů je s termínem dodání spokojena, několik jich ale mělo problém s dlouhám čekáním. 

Montáž a výnos zboží ze Signal nábytku

Doprava zahrnuje také výnos zboží za první uzamykatelné domovní dveře do 20m od možnosti zastavení automobilu.

S operátorkou či řidičem si můžete domluvit také:

 • výnos do prostor v přízemí 100 – 200 Kč
 • výnos do prostor v prvním poschodí nad přízemím 100 – 300 Kč a dále v částce 100 – 300 Kč za každé další patro.
 • výnos do prostor v jakémkoliv patře, pokud je možné použít výtah 100 – 300 Kč.

Montáž je možná pouze u sedacích souprav, domluvíte si ji opět s řidičem nebo operátorkou na infolince. 

Náš tip: UrbanTrend recenze. Pozor na zahraniční podvod!

Platba objednávky na Signal nábytku

Za svou objednávku můžete zaplatit řidiči při jejím převzetí nebo můžete objednávku uhradit předem na účet č. 296911582/0300.

Signal nábytek – kontakty 

Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo máte třeba problém s doručenou objednávkou, můžete Signal nábytek kontaktovat od pondělí do pátku v rozmezí 8:00 – 16:00 hodin, a to na:

 • tel. čísle +420 222 745 674 
 • e-mailu info@Signal-nabytek.cz

V případě vrácení zboží nebo reklamace, můžete zboží zaslat zpět na adresu:

Signal-nábytek

Žabokrky 63

549 31 Hronov

Shrnutí závěrem …

Nákupu na Signal nábytku bychom se určitě nebáli a dokonce vám jej můžeme s čistým svědomím doporučit. Doručení je rychlé a ceny naprosto odpovídají kvalitě, což ocenila i valná většina spokojených zákazníků ve svých recenzích. 

Co je Signal nábytek?

Jak už samotný název napovídá, na internetové adrese Signal-nabytek.cz můžete najít e-shop s nábytkem. Seženete zde opravdu kompletní vybavení od sedačky, přes šatní skříně až po matrace. 

Jak kontaktovat Signal nábytek?

Signal nábytek můžete kontaktovat od pondělí do pátku v rozmezí 8:00 – 16:00 hodin, a to na tel. čísle +420 222 745 674 nebo na e-mailu info@Signal-nabytek.cz. V případě vrácení zboží nebo reklamace, můžete zboží zaslat zpět na adresu Signal-nábytek, Žabokrky 63, 549 31 Hronov.

Je nákup na Signal nábytek bezpečný?

Nejedná se o podvod ani rizikový e-shop, na Signal nábytku tak můžete nakupovat bez obav. Recenze zákazníků jsou převážně pozitivní, a to z hlediska hodnocení kvality, komunikace e-shopu i dopravy zboží. 

Máte také zkušenost s nákupem na Signal nábytek? Neváhejte se podělit o názor s námi a dalšími čtenáři v komentářích níže … 

Zdroje: https://www.signal-nabytek.cz, https://obchody.heureka.cz/signal-nabytek-cz/recenze/, https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=signal+nabytek+recenze a https://www.zbozi.cz/obchod/133171/ 

1/5 - (1)

Zkušenosti “Recenze Signal nábytek – jak hodnotí e-shop zákazníci?

 1. Objednány, 3.x komoda, ani jedno balení, nebylo kompletní, komody složeny na půl, vůči chybějícím a nedodaným komponentům, kvalita nábytku katastrofa, jen překoupený nábytek z PL, jednání společnosti nulové, řešení problému šílené, už nikdy více!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *