ArginMax® Forte recenze – opravdu funguje?

ArginMax® Forte se stal průkopníkem v oblasti podpory sexuálních funkcí a erekce díky svému obsahu účinných látek, který jedinečným způsobem přispívá ke zvýšení prokrvení pohlavních orgánů a zlepšení celkového sexuálního zdraví. Podíváme se na jeho výhody, nevýhody i zkušenosti uživatelů.

Kvalita sexuálního života má významný dopad na harmonii partnerských vztahů – a není divu. Určitou úroveň intimity totiž potřebuje doopravdy každý. S přibývajícím věkem však dochází v lidském organismu k přirozeným proměnám, které mohou negativně ovlivnit schopnost dosáhnout a udržet erekci, a také zpomalit sexuální výkonnost. To však neznamená, že se jen musíte slepě poddat svému osudu. Naopak. Arginmax recenze vám dokáže, že možnosti přírodní pomoci jsou v toto případě opravdu pestré.

Výhody a nevýhody ArginMax® Forte

Hned na začátek jsme pro vás připravili rychlý přehled výhod a nevýhod, takže bude hned vědět, na čem jste.

Výhody

 • velmi dobrá cena
 • bohaté přírodní složení
 • účinné látky
 • cenově výhodné balení 90 tablet
 • snadné užívání
 • žádná pachuť
 • účinnost látek ověřena i klinickou studií
 • lepší koupit na internetu
 • bez vedlejších účinků

Nevýhody

 • trochu nepřehledné dávkování (první týden se doporučuje užívat 3 tobolky denně, druhý týden je možné tuto dávku snížit na 2 tobolky denně)
 • pro dlouhodobý účinek nutnost delšího užívání (min. 4 týdny, ideálně 8 až 12)

TIP: Co je to prolaktin a jak může ovlivnit plodnost? Vysoká hladina toho hormonu může o obou pohlaví způsobit neplodnost a přispět ke snížení libida

Arginmax recenze – naboostované složení pro maximální účinek

Jedním z klíčových prvků, které činí ArginMax® Forte (běžný Arginmax už na trhu nenajdete – aktuálně je k dispozici „jen“ tato verze s několikanásobně posíleným vylepšeným složením) tak účinným, je jeho Forte ComplexTM, který spojuje synergické účinky čtyř hlavních účinných složek. Tento komplex je pečlivě sestavený z přírodních extraktů, vitaminů a dalších účinných látek, aby vytvořil optimální podmínky pro sexuální zdraví mužů.

Jedním z nezbytných stavebních kamenů tohoto komplexu je L-arginin, esenciální aminokyselina známá svou schopností podporovat zvýšený krevní tok v cévách, což má pozitivní dopad na erekci.

Jak prospívá lidskému tělu L-arginin?

L-arginin je esenciální aminokyselina, která hraje důležitou roli v těle při tvorbě dusičnanu dusnatého (NO). Dusičnan dusnatý je molekula, která pomáhá rozšiřovat cévy a zlepšuje průtok krve. L-arginin je také klíčovým stavebním blokem proteinů. L-arginin se používá jako doplněk stravy a je často propagován pro podporu sportovní výkonnosti, zlepšení kardiovaskulárního zdraví a zvýšení průtoku krve.

Dalším klíčovým prvkem je L-citrulin, který působí synergicky s L-argininem a napomáhá uvolnění cév, což zase vede k rozšíření cév a zlepšení prokrvení. Tato kombinace má potenciál posílit a prodloužit erekci, čímž přispívá k zlepšení celkového sexuálního výkonu.

TIP: Maxulen recenze – doplnění testosteronu přírodní formou. Pomáhá na lepší libido i větší výdrž při sexu?

Tribulus a crocus jsou dalšími významnými složkami ArginMax® Forte. Tribulus – extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) – je rostlina známá svou schopností podporovat produkci testosteronu, klíčového hormonu pro mužskou sexualitu. Zvýšená hladina testosteronu může mít pozitivní vliv na libido, sílu a vytrvalost. Crocus, neboli šafrán – extrakt ze šafránu setého (Crocus sativus) -, je další důležitou složkou, která je tradičně využívána pro své afrodiziakální vlastnosti. Pomáhá podpořit sexuální touhu a celkově zlepšit sexuální prožitek.

Další účinné složky přípravku Arginmax

Hlavní složky a jejich účinky:

 • Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný): Extrakt z jinanu podporuje krevní oběh a mikrocirkulaci v krevním systému, což může zvýšit celkovou energii a vitalitu.
 • Zinek a selen: Tyto minerály jsou klíčové pro mužskou reprodukční funkci. Zinek přispívá k plodnosti, imunitnímu systému a ochraně buněk před stresem. Selen podporuje spermatogenezi a zajišťuje normální funkci imunitního systému.
Jaké účinky má na sexuální zdraví kotvičník alias Tribullus?

Tribulus terrestris (kotvičník zemní): Tato bylina je známá svou schopností podporovat hormonální aktivitu, svalový tonus a normální funkci pohlavních orgánů, což může přispět k zajištění zdravého sexuálního života.

TIP: Nezávislá recenze 3BULLUS – přípravek pro lepší zážitek ze sexu i dlouhodobější výdrž. Skutečně pomáhá? Opravdu pomohou bylinky nebo jen zbytečně vyhodíte peníze?

Kompletní složení ArginMax® Forte: L-arginin, L-citrulin, extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), vitamin E (D-alfa-tokoferol), suchý extrakt z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba) standardizovaný na 24 % obsah ginkgoflavonových glykosidů a 6 % obsah ginkgolidů a bilobalidů, suchý extrakt z plodů schizandry čínské (Schisandra chinensis) standardizovaný na 5 % obsah lignanů a 10 % obsah anthokyanů, extrakt ze šafránu setého (Crocus sativus), vitamin B3 (nikotinamid), lykopen, zinek (oxid zinečnatý), lutein, kyselina listová, selen (seleničitan sodný pentahydrát), vitamin B12 (kyanokobalamin); plnidlo: stearan hořečnatý, želatina (tobolka), barviva: oxid titaničitý (E171).

Co obsahuje ArginMax® Forte?

Denní dávka obsahuje Tribulus terrestris extrakt 200 mg a Crocus sativus extrakt 30 mg. Z dalších důležitých složek v něm nechybí ani zinek 4 mg (40 %*) a selen 51 mcg (94,4 %). RHP je referenční hodnota příjmu.

Na si dát pozor při užívání ArginMax® Forte?

Vzhledem k obsahu extraktu ze stromu Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) může tento přípravek snižovat srážlivost krve. Pokud se tedy s tímto problémem léčíte, pak jeho užívání určitě konzultujte s lékařem. Je také vhodné omezit příjem alkoholu.

Jak to vlastně celé funguje

Kvalita erekce je úzce spjata s mírou prokrvení penisu. Čím více krve prokrví erektilní tkáně v penisu, tím je erekce silnější, pevnější a trvalejší. V důsledku toho je zřejmé, že nejpodstatnější strategie zahrnuje začlenění látek, které podporují rozšíření cév, což usnadňuje distribuci krve do oblasti pohlavních orgánů. Kromě toho by tyto látky měly také přispívat ke zvýšení sexuální výkonnosti. A právě takové látky obsahuje i ArginMax Forte pro muže. Jde o komplexní směs přesně takových látek, speciálně vytvořených tak, aby pečovaly nejen o zdraví krevního oběhu, ale také o celkovou sexuální pohodu.

TIP: Recenze seznamky eDarling – najdete zde partnera? Zjistěte, jak tuto oblíbenou platformu používat.

Klíčem ke zlepšení erektilní funkce je vazodilatace, tedy rozšíření cév. Zlepšuje průtok krve tím, že umožňuje průchod většího objemu krve, která dodává životně důležitý kyslík a živiny. Tento zvýšený krevní oběh má zásadní vliv na podporu silné a trvalé erekce, která přispívá k uspokojivému sexuálnímu prožitku.

Proč si vybrat právě Arginmax

Jedinečná kompozice ArginMax® Forte byla vytvořena tak, aby maximálně respektovala požadavky a fyziologické potřeby mužského těla. Kombinace přírodních extraktů, aminokyselin a vitaminů nabízí komplexní přístup k podpoře sexuálního zdraví mužů v různých věkových fázích. Pravidelné užívání ArginMax® Forte může pozitivně ovlivnit sexuální funkce, erekci, libido a celkový sexuální výkon mužů.

Jak užívat ArginMax® Forte

Doporučená dávka ArginMax Forte pro muže je 3 tobolky denně během prvního týdne, po němž se doporučuje užívat 2 tobolky denně. Nejlepší výsledky se obvykle projeví po 2 týdnech pravidelného užívání a tento účinek může přetrvávat i po vysazení produktu. Pravidelné užívání má významnější efekt než jednorázové užití. Přípravek není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky, a při současném užívání s léky byste měli konzultovat s lékařem. Dále si dejte pozor na obsah Ginkgo biloba, který může ovlivňovat srážlivost krve. Není určen pro děti.

Balení obsahuje 45 tobolek, což zajišťuje dostatečný zásobník pro pravidelné užívání. Ovšem pokud vám bude tento přípravek vyhovovat, můžete si pořídit i balení o dvojnásobné velikosti s přívětivější cenou.

ArginMax® Forte recenze

A co na tento přípravek říkají lidé, kteří ho už vyzkoušeli?

Beru jiz nekolik let a nejvetsi spokojenost. Erekci clovek neporuci a nebylo mi to uplne prijemne. Nastesti me presvedcil pan Uzel v reklame. A vysledky stoprocentni. Super.“

Jiří Hakel, Benu.cz

Objednal jsem si u vás přípravek pro zvláštní výživu ArginMax. Jelikož mě zaujala nabídka dalších účinků tohoto přípravku, tak jsem se rozhodl tento výrobek zakoupit. Po užívání necelých 2 měsíců jsem byl vašim produktem tak spokojen…“

Václav 48 let, Arginmax.cz

TIP: Recenze seznamky FlirtKontakt. Podvod s falešnými profily? Podívejte se, jestli jste se nestali obětí podvodu.

Dobrá věc, beru ho již po několikáté a nezklamal. Úd mám tvrdý a rychle připravený na akci…..i v 55ti letech :)“

Matouš Š., Benu.cz

Na erekci jsem toho vyzkoušel hodně. Pomohl mi až Arginmax. Užíval jsem ho přesně podle návodu a účinky se dostavily. Penis mi rychle stojí a dýl vydržím.“

Václav, Benu.cz

Doma jsem nic neřekl a tajně jsem ArginMax užíval podle návodu a světe div se, moje mužství „ožilo“. Teď ho beru již několik měsíců a jsem nadmíru spokojen. A moje žena? Září jako ve 30 a já samozřejmě s ní…“

Pavel 55 let, Arginmax.cz

Co byste ještě měli vědět

ArginMax® Forte Forte je pokročilým doplňkem stravy, který nabízí komplexní kombinaci klíčových živin a extraktů pro zlepšení sexuálního zdraví a celkové vitality mužů. Tato vědecky vyvinutá formulace je vytvořena s ohledem na specifické potřeby mužského těla a může přinést mnohostranné benefity pro mužskou reprodukční funkci, hormonální rovnováhu, krevní oběh a imunitní systém. Kombinuje přírodní extrakty, aminokyseliny a vitaminy pro podporu sexuálního zdraví, hormonální rovnováhy a celkové vitality mužů – a to mnoho jiných přípravků nabídnout jednoduše nemůže.

Zdroj: https://www.pilulka.cz/arginmax-forte-pro-muze-tob/recenze-zkusenosti, https://www.lekarna.cz/arginmax-forte-pro-muze-tob-90/recenze/, https://www.emimino.cz/diskuse/clavin-argin-max-zkusenosti-232361/, https://www.123medik.cz/magazin/arginmax

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *