Carnext recenze – LeasePlan zkušenosti a kontakty

CarNext je moderní evropský online autobazar, který má v česku zastoupení pod názvem LeasePlan. Auto si můžete zakoupit online a rovnou zaplatit. Výkup vozidel LeasePlan nezajišťuje.

Počet vozů330+
Počet poboček1
Záruka na původ vozu✅ ANO
Reklamace✅ ANO do 14 dnů
InfolinkaTelefon, Mail, Chat
Rezervace vozu online✅ ANO
Klasický leasing✅ ANO
Operativní leasing❌ NE
Výkup vozidel❌ NE
Carnext základní parametry

TIP: Davocar Olbramovice recenze – zkušenosti, nabídka aut a pobočky

Carnext recenze

Autobazar LeasePlan se vybírá do své nabídky pouze novější vozy se stářím maximálně do 7 let a velmi dobrým technickým stavem. Carnext má více než 50 let zkušeností ve 30 zemích

Pokud vám zakoupený vůz nebude vyhovovat je možné jej do 14 dnů vrátit pod podmínkou najetí max 200 kilometrů. Autobazar má pouze 1 fyzickou pobočku ve Vestci u Prahy a nabízí malé množství dostupných vozů ale ve vysoké kvalitě.

Na webu naleznete výpis všech dostupných vozů. Všechny auta je možné rezervovat online. Webové stránky umožňují podrobné filtrování vozů podle ceny, značky, modelu, roku výroby nebo paliva. Filtrovat můžete dále také barvu, počet míst k sezení nebo EURO normu. U vozu je uvedena standardně cena v hotovosti která zahrnuje DPH, vyčištění interiéru/exteriéru a 15 litrů paliva nebo 75% nabito. U ojetých vozů je zobrazena informativní měsíční splátka za spotřebitelský úvěr. Nicméně v případě zájmu je nutné si požádat o nabídku financování, která je individuální.

V případě zájmu je možné si rezervovat zkušební jízdu s vozem o který máte zájem. Stačí vyplnit online formulář nebo zavolat na linku. Společnost auta pouze prodává ale nevykupuje.

Carnext recenze

Carnext historie

Značka Carnext působí v ČR díky společnosti LeasePlan Česká republika, s.r.o. se sídlem v Praze od roku 1995. Jedná se o ryze české zastoupení globální firmy LeasePlan Corporation N.V. z Nizozemí. LeasePlan vznikl v Nizozemí v roce 1963. V současné době působí ve více než 30 zemích. Stará se o 1,9 milionu vozidel a zaměstnává více než 6 800 profesionálů v oboru.

Carnext ojeté vozy, bazar prodej

Carnext LeasePlan mají v nabídce pouze 350 vozů v rámci své 1 pobočky ve Vestci. Naleznete zde málo ojeté vozy po 1. majiteli ve výborném stavu.

blank

Filtrace webu je velice přehledná a intuitivní. Můžete si vyfiltrovat skladové vozy ihned k rezervaci během několika málo sekund a navíc zjistit ihned kolik by vás stálo financování auta.

blank

Auta není možné mezi sebou porovnávat u každého automobilu je podrobný detail včetně galerie exteriéru a interiéru.

blank

U každého vozu je přehledný výpis výbavy včetně kompletní servisní knihy online a přehledně uvedenému VIN kódu.

blank

V případě zájmu o konkrétní vůz můžete vůz přímo zakoupit nebo si objednat předváděcí jízdu. Následně vás bude kontaktovat podpora Carnext a dořeší s vámi podrobnosti ohledně otestování vozidla na pobočce.

blank
Auto ESA výkup zkušenosti, praktiky

V rámci zakoupení vozu získáte 14 denní záruku na vrácení peněz bez důvodu, předprodejní kontrola a mytí a čištění vozu ZDARMA.

blank

Společnost nenabízí výkup vašeho starého automobilu.

Carnext pobočka kontakt

 • Email: centrum.lpcz@leaseplan.com
 • Telefon: +420 296 182 182
 • Reklamace
 • Adresa Autobazaru LeasePlan: Vestec U Okruhu 688 Vestec 252 50
 • Otevírací doba: Po – Pá 9:00 – 19:00, So 9:00 – 16:00, Ne zavřeno
 • Firma: LeasePlan Česká republika, s.r.o., se sídlem Bucharova 1423/6, Stodůlky, 158 00 Praha 5, IČO 636 71 069, DIČ CZ63671069

Zkušenosti

CarNext LeasePlan má na internetu opravdu dobré recenze uživatelů. Lidé si chválí zákaznický servis a kvalitu vozů. Negativní recenze jsou k nalezení v menší míře.

Na Google má firma 4,6 hvězdičky z 5ti možných a celkem 229 recenzí

Vynikající zákaznický servis. Hrají s otevřenými kartami. Vsechmy vozy jsou v jejich majetku a předloží vám nejen historii vozu po servisní strance, ale máte možnost vidět i podrobnou dokumentaci případných poj.udalosti na vozidle. Veškeré údaje od kupovaného vozidla odpovídají pravdě. Vse jsem si ověřil kupoval jsem zanovniho Kodiaqa a především přístup prodejkyne sl.Koncinske byl mimořádný. Jsem naprosto spokojen. Mohu vřele doporučit ke koupi ojetého kvalitniho vozu

Viktor Pesek

auto top stav, odpovídající popisku… dokonce daleko větší výbava než byla udávána. skvělý zákaznický servis, trpělivost s mými dotazy, dovoz automobilu domů, dořešení koupě i mezi vánočnimi svátky, platilo vše na čem jsme se dohodli. pokud se u Vás příště zase objeví alfa a já budu zrovna poptávat neváhám. děkuji

Filip Valenta

Na Seznam má firma 4,5 hvězdičky z 5ti možných a celkem 16 recenzí

absolutně perfektní jednání a férovost.

freez freez

S takovým jednáním jsem se nikdy nesetkal , přišly jsme na předem sjednanou zchůzku kde jsme měli vybraný vůz s fixní cenou , proběhla jízda vše OK , druhý den měla být sepsána smlouva a vůz zaplacen , pak začalo prapodivné jednání o ceně , že cena je nízká a at dáme o 50000 víc asi bylo více zájemců , tak začala asi dražba , takže na fixní cenu zde není spolehnutí , můžete se zde dočkat čehokoliv.

bezdrev

Na Facebook má firma 3 hvězdičky z 5ti možných a celkem 6 recenzí

Ve výbavě uváděna zimní pneu součástí, ale že budou na odpis už před přezutím sme se dozvěděli až v servisu.. zklamání

Michal Vydra

Skvělé jednání a ochota. Na autě se mi vyskytla po cca 2 měsících menší vada, reklamace probehla bez problémů, oprava vyřízena v autorizovaném servisu. Je to moje druhé auto od této společnosti, pro příští vůz určitě opět do CarNext. com ?

Roman Šafář

Často kladené dotazy

Na co si dát pozor u Carnext?

Každé auto je dobré si nejdříve vyzkoušet v rámci testovací jízdy. Poté si podrobně zkontrolujte doklady a smlouvu. Nezapomeňte také projít leasingovou smlouvu a zkontrolovat celkové RPSN daného úvěru.

Proč je auto na leasing levnější?

Leasingové společnosti jsou většinou pojišťovny a ve splátkách je právě havarijní pojištění, které by si při koupi auta za hotové člověk většinou nesjednal. LeasePlan pak vydělává více peněz na havarijním pojištění, které je u leasingu povinné a ze kterého má společnost tučnou provizi.

Kdo stojí za Carnext?

Značka Carnext působí v ČR díky společnosti LeasePlan Česká republika, s.r.o. se sídlem v Praze od roku 1995. Jedná se o ryze české zastoupení globální firmy LeasePlan Corporation N.V. z Nizozemí.

Nabízí Carnext také výkup starého automobilu?

Ne, tuto službu společnost neposkytuje.

blank

CarNext je moderní evropský online autobazar, který má v česku zastoupení pod názvem LeasePlan. Auto si můžete zakoupit online a rovnou zaplatit. Výkup vozidel LeasePlan nezajišťuje.

Výhody
 • Vysoká kvalita nabízených vozů
 • Detailní filtrace
 • Předprodejní kontrola vozu
 • Běžný i operativní leasing
 • Nákup možný ihned online
 • 14 dnů na vrácení auta
 • Maximální stáří vozů 7 let
 • Doručení vozu až domů
Nevýhody
 • Malá nabídka vozů
 • Není možné prodat starý vůz
 • Menší množství záruk
 • Pouze 1 pobočka ve Vestci u Prahy

TIP: Nejlepší autobazary v ČR recenze

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *