carVertical recenze – zkušenosti, cena a sleva

carVertical je globální nástroj na kontrolu historie ojetých vozidel a motocyklů. Po zadání VIN kódu můžete zjistit rychle celou řadu údajů o historii vozidla, které vám pomohou při koupi.

Cena prověření auta489Kč
Množstevní slevy✅ ANO
Kontrola odcizení ✅ ANO
Další služby❌ NE
InfolinkaTelefon, Mail, Chat každý den
Kontrola leasingu a úvěrů❌ NE
Export do PDF✅ ANO
Mobilní aplikace✅ ANO
Cebia základní parametry

TIP: Cebia VIN recenze – zkušenosti, report a sleva

carVertical recenze

Díky carVertical zákaznici získají přístup ke komplexním informacím o historii vozidla, které jsou získávány z mnoha různých zdrojů. Tato první globální a decentralizovaná služba na kontrolu vozidel a motocyklů pomocí VIN kódu je založena na technologii blockchainu.

Klienti si mohou pomocí carVertical zkontrolovat kompletní historii vozidla, včetně stavu najetých kilometrů nebo poškození a případné odcizení daného vozidla.

blank
carVertical recenze

caVertical celkově zkontroloval více než 27 900 000 vozů a motocyklů v rámci svých 27 trhů po celém světě. Využívá více než 1100 zdrojů dat a nabízí databázi více než 7 miliard záznamů o ojetých vozech.

VIN kód (Vehicle Identification Number)

VIN je unikátní identifikační kód, který se přiděluje každému motorovému vozidlu a skládá se z 17 znaků. Tyto znaky obsahují informace o výrobci, modelu, ročníku výroby, pohonné jednotce a sériovém čísla. VIN umožňuje jeho sledování po celém světě a je to užitečný nástroj pro úřady, pojišťovny, servisní techniky a pro potenciální kupující při ověřování historie vozidla a zjišťování, zda bylo zapojeno do nehod, krádeží nebo jiných problémů. VIN je umístěn na čelním skle vozidla, ale může být také nalezen na karoserii, rámu nebo motoru.

blank
carVertical VIN

carVertical má stovky zdrojů ze kterých čerpá informace o každém vozu. V databázi má více než 7 miliard záznamů z více než 27 zemí po celé země. Zatím sice nenabízí všechny země světa, ale jeho záběr se stále rozšiřuje do dalších států. Mezi zdroje které carVertical používá naleznete státní i soukromé registry a organizace jako pojišťovny nebo banky.

Můžete si prohlédnout vzorový report o ojetém vozidlu přímo na stránkách carVertical. V reportu naleznete:

 • Shrnutí – základní fakta o vozidle na první pohled
 • Zaznamenaná aktivita – hlavní události v přehledném výpisu mapující historii vozidla
 • Kontrola odcizených vozidel – kontrola databází odcizených vozů včetně státních policejních registrů
 • Počet najetých kilometrů – skutečný údaj pro kontrolu zda nebyl stav tachometru stočen
 • Údržba – záznamy ze servisních knih o provedených údržbách a kontrolách
 • Poškození – informace o nehodách a škodách na vozidle včetně informací o odhadovaných nákladech na opravu
 • Cena – prodejní cena vozidla v průběhu času z inzertních serverů
 • Specifikace – technická specifikace vozu a vybavení bohužel pouze v angličtině
 • Fotografie – fotografie z inzertních serverů případně ze servisu v případě bouraného vozu
 • Kontrolní seznam – na co si dát pozor u konkrétního automobilu, možné výrobní vady, případně problémy v rámci bouraného vozu
blank

carVertical historie

Globální službu carVertical provozuje společnost cV Group UAB se sídlem v Litvě. Tato společnost byla založena v roce 2017 a jejím hlavním cílem je poskytovat informace o historii vozidel pomocí blockchain technologie a decentralizovaného registru vozidel. V roce 2019 společnost carVertical spustila první veřejný globální registr historie automobilů.

Společnost také nabízí svůj token, carVertical (CV), který slouží jako platidlo v rámci ekosystému CarVertical. Token lze použít k nákupu informací o vozidlech, jakož i k platbě za služby a produkty, které společnost nabízí.

Ředitelem služby je Rokas Medonis a služba je díky globální působnosti velice známou a objevila se v pořadech TopGear, AutoBid nebo Garáž.cz.

Cena služby

 • 1 výpis – 489 Kč 
 • 2 výpisy – 299 Kč/výpis
 • 3 výpisy – 269 Kč/výpis

Carvertical prověření vozu

1.zadejte VIN kód vozu nebo motocyklu

blank

2.vyberte požadovanou službu

blank

3.vyplňte svůj email na který vám bude zaslán výpis

blank

4.Proveďte platbu pomocí jedné z nabízených platebních metod

blank

5.Výpis vám bude ihned zobrazen a zaslán na uvedený email, zároveň vám bude zřízen účet díky kterému můžete požádat o více výpisů. Vzorový výpis:

blank

Carvertical kontakt

 • Email: support@carvertical.com.
 • Telefon: +370 5 261 6770
 • Adresa: Aukštaičių g. 7, 11341 Vilnius, Litva
 • Otevírací doba Po-Pa: 9:00-17:30

Zkušenosti

carVertical má na internetu spíše průměrné recenze. Lidé oceňují přehlednost a podrobnost některých údajů. Jiní ale zmiňují že u auta naopak nenašli důležité informace ohledně odcizení nebo havárií a zmiňují tak neúplnost informací.

Na Trustpilot má firma 3,6 hvězdičky z 5ti možných a celkem 3470 recenzí

Spustil jsem zprávu o autě, které si chci koupit, a ukázalo se 0 nula nehod, ale když jsem požádal svého pojišťováka o cenovou nabídku, řekl mi, že auto mělo nehodu v roce 2021….. co děláte ve vertikálním směru ?? jediný důvod, proč jsem platil, bylo vědět, jestli v minulosti došlo k nehodám, vyhazuji 20 babek za takové zbytečné hlášení!!

Nico

Zdá se, že funguje opravdu dobře. Zkontroloval jsem několik britských a evropských vozů. Některé historické zprávy byly poměrně podrobné a skutečně velmi užitečné.

Pd

Na Google má firma 3,2 hvězdičky z 5ti možných a celkem 71 recenzí

Nejhorší web s ověřením historie, historie auta je 8 let neaktuální, žádná informace, kromě 6 stránek, že při koupi auta kontrolujte koberečky, těsnění, jak se zavírají dveře a další nesmysly, žádné smysluplné informace, ceny jsou mega přemrštěné, z 90% jsou tyto komentáře falešné, nedoporučuji zlodějskou firmu, tyto inzeráty, ve kterých se mluví o návratnosti, když zpráva nesouhlasí s fakty, farmazon vás také nutí vytisknout si nějaké žádosti, vyplnit je, pak je vymyslet další hloupost, aby to nevrátili a nakonec přestanou odpovídat na maily.
Nedoporučuji to, existuje spousta méně známých společností, které mi poslaly 28 stran úplné zprávy za 1/4 ceny.

KoNiU HH

Informace poskytnuté společností carVertical byly velmi užitečné při výběru vozu, protože se ukázalo, že počet najetých kilometrů vozu byl obrácený. Poskytnutá zpráva se rychle vytváří a je snadno pochopitelná.

Inga Sidereviciute

Dobrý den. Nechal jsem si udělat dvě prověření, první super vše ok, druhé neúplné a bohužel téměř oproti prvnímu žádné informace o najetých km. Obě vozidla původ CZ, obě vozidla záznamy CZ STK, jen to druhé prostě neúplný report. Psal jsem na CarVertical, popsal problém a nic, zkoušel jsem asi 2 maily co jsou na stránkách uvedené, potom jako odpověď na zprávu o vozidle no prostě nezájem. Dokonce ani informace o tom , jestli si mám výpis zaplatit znova že mi to nevadí jen potřebuji vědět jestli bude report kompletní.. Prostě absolutně bez komunikace.. Toť moje zkušenost s CarVertical.

Kure ze skrblik

Skoro bych to označil za podvod. Zaplatil jsem 726 korun za tři výpisy a prověřil jsem svoje dvě auta. Jedno je původem z Belgie a druhé z Německa. Obě auta jezdila do autorizovaného servisu. Zpráva od carVertical nic nenašla. Zkoušel jsem tedy reklamaci a bylo mi zamítnuto. Telefonní linka je automat a nikam se nedovoláte. Doporučuji konkurenční službu, kterou provozuje česká společnost Cebia.

Jiří Vála z Firmy.cz

Často kladené dotazy

Co to je VIN kód?

VIN je unikátní identifikační kód, který se přiděluje každému motorovému vozidlu a skládá se z 17 znaků. Tyto znaky obsahují informace o výrobci, modelu, ročníku výroby, pohonné jednotce a sériovém čísla.

Jak poznat rok výroby z VIN?

Pro určení data výroby se podívejte na desátou pozici u VIN. Písmena A–Y reprezentují roky 1980– 2000 (jsou řazena jako abeceda bez háčků, čárek a písmen O, Q, U a Z). Roky 2001–2009 najdete pod číslicemi 1–9. Rok 2010 už je zase A, 2011 B a tak dále

Jak ověřit VIN zdarma?

Kontrolu vozu pomocí VIN kódu lze provést online ale služba je obvykle zpoplatněna.

Jak funguje carVertical?

Po vložení VIN kódu prozkoumá carVertical více než 7 miliard záznamů ve své databázi a vypíše všechny dohledané informace o ojetém vozidlu v přehledném výpisu.

Mohu si u carVertical nechat zkontrolovat i motorku?

Ano, carVertical již spustilo i službu ověření VIN u motocyklu.

blank

carVertical je globální nástroj na kontrolu historie ojetých vozidel a motocyklů. Po zadání VIN kódu můžete zjistit rychle celou řadu údajů o historii vozidla, které vám pomohou při koupi.

Výhody
 • carVertical poskytuje kompletní historii vozidla
 • carVertical má stovky zdrojů z více než 27 zemí
 • Počet záznamů v databázi je více než 7 miliard
 • O něco levnější než konkurence, výrazné slevy při hromadném odběru
 • Praktické tipy v rámci reportu u každého vozidla
 • Založeno na databázi blockchain, se kterou nelze manipulovat
 • Je možné stáhnout přehledné PDF
Nevýhody
 • Pouze placená služba
 • V některých zemích nedostatečné množství údajů o vozidle
 • Přehled není považován za právní důkaz u soudu

TIP: Nejlepší autobazary v ČR recenze

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *