Jak se chová muž, když ho žena přitahuje

Být zamilovaný je krásné, ale ještě krásnější je být také milován. Pokud si dámy myslíte na nějakého muže, či vás již nějaký zaujal a vy si nevíte rady, jestli jste jej zaujala také, pak vězte, že jsou signály, podle kterých jeho zájem poznáte. Prozradíme vám totiž, jak se chová muž, když ho žena přitahuje. Už nikdy tak nešlápnete vedle.

Nebojte se, většina signálů, které vysílají muži směrem k ženě, která je zaujala, jsou dobře čitelné. A co je úplně nejlepší, většinou se nedají ovládnout.

Jak poznáte zájem muže

Pokud jste zaujala nějakého muže, rozpoznáte jeho zájem především z řeči těla. Určitým způsobem změní držení těla, pohyby a také třeba způsob chování. A opravdu tím nemyslím to, že za vámi poběží s pugéty růží.

TIP: Recenze seznamky eDarling – najdete zde partnera? Zjistěte, jak tuto oblíbenou platformu používat.

Na co se tedy máte dívat:

 • Změnil držení těla – narovnal se, zatahuje břicho a vypíná hruď
 • „Divný pohled“ – tvář má projasněnou a vyhlazenou. Mírně nadzvedne obočí
 • Pozornost – chce upoutat vaši pozornost. Může být hlučnější nebo se oddělí od přátel. Zpříma se na vás podívá.
 • Kontroluje se – bezděky si upravuje oblečení, rovná si kravatu nebo uhlazuje sako
 • Dotýká se – sebe nikoliv vás. Dotýká se ušních lalůčků, brady či nosu
 • Je na lovu – natočí se k vám čelem, má ruce podél těla nebo v bok
 • Zrcadlení – opakuje vaše pohyby

To jsou signály, že se danému muži líbíte a opětuje váš zájem.

Už spolu mluvíte

Pokud jste propluli zákruty řeky seznamování a třeba jste spolu začali flirtovat, začne se muž chovat také trošku jiným způsobem než obvykle.

A čeho si všímat nyní:

 • Přehání – pokud jste muže zaujala, zřejmě bude – neškodně – přehánět. A to především v oblastech jako je postavení v práci, při líčení svých dobrodružství, zásluh či vyrovnání s minulostí
 • Ochraňuje vás – mužům dělá ochranitelská role dobře. Dokonce i těm, kteří vás nechají, v případném vztahu, být sama sebou. Takový muž vám bude dolévat sklenku, nabídne sako, abyste nemrzla nebo se bude zajímat, zda-li nejste unavená
 • Neodchází – nebo se tedy nemá k odchodu. Je to pro něj těžké a protahuje setkání, protože uvažuje jak to udělat, aby vás znovu viděl. Pomozte mu
 • Druhý den se ozve – až dvě třetiny mužů se druhý den ozve, pokud o vás mají zájem. Pokud tedy není velmi nesmělý. Na druhou stranu můžete udělat první krok vy. Ale pouze jeden ne víc. Ať se snaží muž.

Líbí-li se vám dotyčný muž a zároveň se takto chová, vypadá to na oboustrannou sympatii.

TIP: Nezávislá recenze 3BULLUS – skutečně pomáhá? Nebo jen zbytečně vyhodíte peníze za bylinky, které mají pomáhat na mužskou potenci?

Co značí, když o vás muž jeví zvýšenou pozornost?

Muž, který je přitahován ženou, se často bude zajímat o ni a věnovat jí více pozornosti. Bude naslouchat, ptát se na její zájmy a životní příběh a snažit se ji lépe poznat.

Řeč těla

Řeč těla je mnohem důležitější než vlastní mluva. Většinou ji málokdo dokáže plně ovládnout. Pohyby, gesta nebo pohledy vám mohou říct mnohem více než slova.

Muž, který se vás snaží získat nebo si vás chce udržet s vámi navazuje hluboký oční kontakt. Laškuje s vámi a rád se na vás dívá, zvedá obočí.

Má pootevřená ústa a stáčí dovnitř špičky nohou. Je pro něj důležité, jak na vás působí.

Priority

Pro muže jste prioritou. Jste středobodem jeho vesmíru a vy sama se tak cítíte. Nejprve udělá vše pro vás a vaše potěšení, ostatní jsou až na druhém místě.

Nezruší schůzku nebo společný program kvůli kamarádům nebo protože se mu nechce. Vždy je připraven vám podat pomocnou ruku. Věnuje vám svou veškerou pozornost.

Bude zde pro vás i když vám nebude dobře. Zkrátka v jakoukoliv chvíli.

TIP: Recenze seznamky FlirtKontakt. Podvod s falešnými profily? Podívejte se, jestli jste se nestali obětí podvodu.

Jaké jsou fyzické projevy toho, když má muž zájem o ženu?

Muž se může snažit být blíže ženě, například sedět nebo stát blíže k ní, může se dotýkat svého obličeje, vlasy nebo oblečení nebo hledat doteky a blízkost.

Jak se chová muž, který vás chce okouzlit?

Muž, který je přitahován ženou, se může snažit udělat dojem a ukázat své pozitivní vlastnosti. Může se více usmívat, být vtipný, vstřícný a galantní.

Ochota investovat čas a energii

Muži, kteří jsou přitahováni ženou, se mohou snažit více času a energie věnovat vytváření vztahu s ní. Může vás často zvát na rande, zapojovat se do společných aktivit a projevovat zájem o vaše pocity a potřeby.

Naslouchá a vnímá

Pokud vám muž naslouchá a zároveň vnímá co říkáte, i když se jedná třeba o každodenní situaci. Zajímá se o maličkosti a rád si vyslechne jakoukoliv větu, kterou řeknete. Ba co víc, odpoví vám anebo se vám položí doplňující otázky.

Také nebude mít při rozhovoru s vámi zapnutý sport, televizi nebo v dnešní době odloží mobilní telefon a naopak s vámi bude aktivně konverzovat.

TIP: Uniprosta recenze – čistě přírodní produkt na prostatu. Co od přípravku čekat a na co se připravit?

Doteky

Zamilovaný muž si vás bude nejen „hlídat“ před ostatními soky, ale bude se vás také neustále dotýkat. Dotyky budou něžné a časté. Doplní je polibkem do vlasů či na rameno.

A rozhodně se nebude stydět se projevovat ve společnosti či na veřejnosti. Bude vás držet za ruku či vás vezme kolem pasu.

Může být nervozita příznakem přitažlivosti?

Ano. Někteří muži mohou být nervózní, když jsou přitahováni ženou, zejména pokud se jedná o novou a silnou přitažlivost. To se může projevovat zmateností, nervózním smíchem nebo mírným nejistým chováním.

Respekt

Jsou-li pro vás rodina a přátelé důležití, budou také pro vašeho muže. Bude se k nim chovat s respektem a to i v případě, že se mu někteří z vašich přátel nebudou zamlouvat nebo s někým z rodiny nenajde, takříkajíc, společnou řeč.

Důvod je jednoduchý. Nechce zranit vaše city, protože si vážíte své rodiny a svých přátel a on vidí, kolik pro vás znamenají.

TIP: Co je a jak funguje OnlyFans? Podívejte se na recenzi známé platformy a zjistěte, co od ní můžete očekávat

Hrdost a boj

Zamilovaný muž se nestydí sdělit, jak moc je na vás pyšný a jak moc je rád, že vás má. Nenechá vaše úsilí bez povšimnutí a je hrdý na to co jste dosáhla a na čem pracujete.

Zároveň udělá vše pro to, aby si vás udržel. Nevadí, a naopak má rád, vaši nedokonalost a bude s vámi také v těžkých časech. Postaví se za vás a brání vás před celým světem.

Je však důležité si uvědomit, že každá osoba je jedinečná a může mít odlišný způsob projevování svého přitažlivého chování. Komunikace a otevřenost jsou klíčové, aby se vzájemné přitažlivosti lépe porozumělo.

Zdroje: https://www.idnes.cz/jenproholky/sex-vztahy/10-znameni-ze-se-do-vas-zamiloval-az-po-usi.A170526_163755_jph-sex-vztahy_jph1/3#space-a, https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-laska-a-vztahy/510013/je-do-vas-zamilovany-poznate-to-z-techto-naznaku.html,

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *