Lyoness recenze – zkušenosti s MLM

blank

Lyoness je společnost, která provozuje věrnostní program s názvem „Cashback World“, který odměňuje členy cashbackem a dalšími výhodami za jejich nákupy u přidružených obchodníků. Lyoness je však také spojován s aktivitami multi-level marketingu (MLM).

MLM aspekt Lyoness zahrnuje nábor nových členů do programu a budování sítě downlines. Členům se doporučuje, aby najímali další a získávali provize za své nákupy a také za nákupy svých nižších linií.

Výhody a nevýhody Lyoness

I když se na první pohled tento program nijak neliší od podobných nabídek na trhu, je dobré si porovnat jeho výhody a nevýhody.

Výhody

 • velká společnost
 • široká spolupráce s obchodními partnery
 • odměny za nákupy
 • registrace není zpoplatněna
 • peníze za nákupy ihned zpět

Nevýhody

 • bez registrace se příliš mnoho nových informací nedozvíte
 • pokud chcete brát Lyoness jako přivýdělek, musíte aktivně shánět nové členy

TIP: Recenze Boohoo.com – kvalitní značkové oblečení. Jedná se o zahraniční e-shop s kořeny v Manchesteru, který nabízí skutečně originální značkové módní kousky

Co je Lyoness?

Lyoness je projekt, který nabízí členům možnost získat peníze zpět z každého nákupu, který uskuteční u partnerských společností. Tento projekt je zaměřen na ušetření peněz a zlepšení rodinného rozpočtu všech aktivních členů.

Základní princip Lyonessu spočívá v tom, že při nákupu u partnerských společností Lyoness člen získává 1-2% Cashback a další rabaty. Kromě toho členové Lyonessu získávají 0,5% „Přátelský bonus“ z obratu svých doporučených členů.

Jaké výhody přináší registrace

Členové Lyoness mají konkrétní výhody při každém nákupu, jako je 1-2% cashback a další rabaty. Kromě toho mají členové také nárok na 0,5% „Přátelský bonus“ z obratu členů, kteří přišli do Lyoness na doporučení. Pokud tito noví členové také doporučí Lyoness dalším lidem, členové dostanou 0,5% z nákupní sumy těchto nových členů.

TIP: Uniprosta recenze – čistě přírodní produkt na prostatu. Co od přípravku čekat?

Členové Lyoness také získávají výhody při nákupech u partnerských společností, v závislosti na konkrétní společnosti. Celkový rabat se skládá z okamžité výhody cashback a z věrnostních výhod.

Lyoness nabízí výhody téměř ve všech odvětvích a je zastoupen ve všech koutech světa. Existují čtyři druhy nakupování, při kterých mohou Lyoness členové uplatnit své výhody, jako je cashback v online obchodech. Mezi značky, které s tímto programem spolupracují, patří například:

 • Tesco,
 • Sportisimo,
 • Shell,
 • Baťa, Timo
 • a více než tisíc dalších.

Jak se registrovat

Pro získání výhod stačí být členem Lyoness a registrovat se na http://www.lyoness.net. Projekt Lyoness je tedy snadnou a novou formou, jak ušetřit peníze a zlepšit svůj rozpočet při nakupování. Registrace je zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků. Pokud nechcete být součástí MLM marketingu, můžete si jen a pouze užívat slevy, které při každém nákupu dostanete.

TIP: Flaro.cz recenze – varování ČOI. Co zákazníkům hrozí? Nenechte se napálit tak, jako mnoho jiných zákazníků

Existuje několik způsobů, jak Lyoness členové mohou své výhody uplatnit. Cashback lze získat při nákupech v tisících mezinárodních Lyoness online obchodech, kde se nákup zaeviduje a výhoda partnerské společnosti se zúčtuje. Kromě toho je k dispozici Cashback Card, která slouží k evidenci sumy nákupu a výpočtu výhod. Cashback Card je akceptována téměř v celé Evropě množstvím partnerských společností, mezi nimiž jsou i velké koncerny.

Další možností jsou originální poukázky partnerských společností, které členové mohou získat v příslušné Lyoness kanceláři nebo si je mohou objednat telefonicky, online nebo písemně. S poukázkami lze své nákupy zaplatit stejně jako s penězi v hotovosti.

Poslední možností jsou výhody Mobile Cashback, které umožňují členům využívat výhody při nákupu přes smartphone. Tuto možnost podporuje stále více partnerských společností, které společně s Lyoness umožňují členům tuto inovativní formu nakupování.

TIP: FlexiMed recenze – zázrak pro klouby nebo vyhozené peníze? Zjistěte, zda se vyplatí jeho nákup, nebo zda se jedná o další reklamní tahák

Lyoness zkušenosti uživatelů

A co si o tomto programu myslí lidé, kteří ho aktivně používají, podívali jsme se na recenze.

Lyoness je, velmi střízlivě řečeno, továrna na peníze. Chce to poslechnout si velmi pozorně prezentaci, poradit se a se systémem průběžně pracovat. Není to úplně jednoduché, ale kdo to pochopí, může velmi dobře a snadno vydělávat. Prvotní investice není nijak závratná a návratnost je poměrně rychlá. A kdo investovat nechce, vydělá i jen na slevách od obchodníků.“

Graz – Poradci-sobe.cz

Lyoness – podvod nebo důvěryhodná firma?

Lyoness však kvůli svým aktivitám v oblasti MLM čelil kritice a právním výzvám v různých zemích. Někteří obvinili společnost, že jde o pyramidovou hru, kde je kladen důraz na nábor nových členů spíše než na prodej produktů nebo služeb. Někteří navíc vyjádřili obavy ohledně transparentnosti obchodních praktik společnosti, včetně jejího komplexního kompenzačního plánu a potíží s pochopením podmínek programu. Existuje také rozsudek z roku 2017, v němž je Lyoness odsouzen za aplikaci tzv. Ponziho schématu. Dnes by však jeho fungování mělo být jiné.

Než se zapojíte do jakéhokoli MLM programu, včetně Lyoness, je důležité udělat si vlastní průzkum a due diligence. Dejte si pozor na programy, které kladou důraz na nábor před prodejem produktů, a před registrací si vždy pečlivě přečtěte všechny obchodní podmínky.

TIP: BrainActive recenze – opravdu zlepšuje paměť a soustředění? Objevte aktivní látky v přípravku BrainActive

Nejčastější otázky

Jak čerpat výhody od Lyoness?

Nejlepší možností jsou Cashback online nákupy, které umožňují členům nákupy v mezinárodních online obchodech a získávání výhod z pohodlí domova. Člen se přihlásí na http://www.lyoness.net a nákup se zaeviduje, rabat se zúčtuje a v dalším kroku se připíše z toho vyplývající cashback.

Kde lze uplatnit slevy od Lyoness?

Lyoness má partnerské společnosti z téměř všech odvětví a členové mohou uplatnit své výhody při nákupech v potravinách, benzinkách, sportovních obchodech, módních obchodech, stavebninách, kosmetických obchodech a dalších. Celkový rabat závisí na konkrétní partnerské společnosti, přičemž 1-2% představuje okamžitou výhodu (Cashback) a k tomu se přidávají zbytkové věrnostní výhody.

Závěrem o Lyoness

Celkově lze říci, že členství v Lyonessu je novou a jednoduchou formou, jak při nákupu ušetřit peníze a zlepšit svůj rozpočet. Za registraci nic neplatíte a nemusíte ani pod sebe aktivně shánět nové členy.

Zdroj: https://www.fraudfighter.eu/o-lyoness-proc-nazyvame-lyoness-podvodem/, https://poradci-sobe.cz/diskutujeme/tema/lyoness-co-si-o-tom-myslite/, https://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/lyoness, https://www.lidovky.cz/domov/pozor-na-nove-slevove-systemy.A090513_000083_ln_noviny_sko

post

2 vašich komentářů a zkušeností: Lyoness recenze – zkušenosti s MLM

 1. Článek dost o ničem /nebo spíš na obednavku/ oproti o čemu byly ty naháněcí prezentace co pamatuji. Hlavně sleduji, že jejich lapky v diskuzích nezmiňují ty desetitisícové vklady.. ale jen ty ubohá procenta z nákupu / se při dražší ceně než jinde ani nevyplatí/ a rádi švejci uráželi kdysi Tesco
  / než ho nabízeli /že to jejich zúčtování je prej !ponižování! Tak to je slušná lobotomie..
  HLAVNĚ zatajit to – jak vymývali mozek ať vložíte desetitisíce – a protože je to Ponzi podvod tak dostane jen sliby – nic za desetitisíce nedostanete… žádné zboží, žádné jídlo ,materiál nic za desetitisíce, když koupíte / tehdy/ ten ten vzdušný mrak..Jen sliby, jak vám to bude brutálně sypat po zakoupení „cloudu 😜😜“ už ten název je trefný české přirovnání vzdušné zámky… A pak se tam každý měsíc měla posílat částka asi mezi 2-3.000,- aby jste nepřišel o ten výdělek z ponziho. Lidi ani nevíte jak jsme rádi že jsme na ten průser s těmi mega vklady neskončili.. V Německu prohráli soud Který je označil za Ponzi / česky letadlo, z vkladu financujete provize, lidi nad vámi/ zajímalo by mne kolik z vás už je díky nim milionářem ti co jste se chytli na ty super výdělky když ostatní vloží taky desítky tisíc
  a kolik z vás přišli o ty prachy za ty cloudy, tím že se vám ve slibovanem zisku nevrátily…
  Za cenu pár vzdušných cloudů jsem koupil raději auto a po zdražení mělo za pár let větší cenu. Ani banka by mě nedala ty procenta za deset let. —Máte dělat článek s těmi lidmi co tam zahučeli a nedostali to zpátky, ne o debilnim % z nákupu !!! To raději nepište nic.
  Jo ten kdo byl v první lajně asi dobrý, co ti chudáci v pozdější době ….
  Za mě co jsem viděl, slyšel. Děkuji nechci. Sbirejte si % a bodíky dál a dotujte ty nad sebou..

  1. Vás článek je výsměch , tato recenze mluví za vše…
   Lyconet – národní cloudy – balance program –
   Od: martinr 03.07.19 21:20 odpovědí: 5 změna: 15.01.24 11:40
   Tímto žádám o jakoukoliv pomoc, radu, …cokoliv, co mě dokáže navždy se zbavit Lyconet a Lyoness. Nekonečné investice, nakupování cloudů, apod. mě už zkrátka unavuje. Již mě to stálo několik set tisíc Kč a nikdy jsem nic nezískal. Pokud někdo ví, jak na to a pomůže mi získat investované peníze zpět, mile rád dotyčné osobě věnuji 10% z navrácené částky. Předem děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *