Malá HyperPůjčka – jak funguje a pro koho je vhodná?

Ne každý má dnes naspořenou dostatečnou finanční rezervu a situací, kdy budete nutně pokrýt menší výdaje může nastat spousta. Řešením může být Malá HyperPůjčka, probereme si ji tedy detailněji a zjistíme, zda se vám skutečně vyplatí nebo bude lepší se poohlédnout po konkurenci. 

Co je Malá HyperPůjčka? 

Na webu Hyperfinance.cz můžete najíte v sekci půjček několik možností, jednou z nich je pak Malá HyperPůjčka. Jedná se o rychlou krátkodobou půjčku, která může být sjednána u některého z vybraných poskytovatelů, se kterými web Hyperfinance spolupracuje.  

Jak funguje web Hyperfinance? 

Hyperfinance ani provozující společnost Bezvafinance s.r.o. není přímým poskytovatelem půjček a funguje pouze jako zprostředkovatel. Na webu vyplníte žádost o půjčku a buďto budete přesměrování na nabídku vybraného poskytovatele půjčky nebo vás mohou poskytovatelé se svou nabídkou kontaktovat telefonicky.

Kolik si můžete s Malou HyperPůjčkou půjčit?

Minimální výše Malé HyperPůjčky je 1 000 Kč, maximálně si můžete půjčit až 20 000 Kč. Půjčky jsou v horní hranici často schvalovány i novým zákazníkům poskytovatelů, reálně tedy můžete na částku 20 000 Kč s dostatečným příjmem opravdu dosáhnout. 

Mohlo by vás zajímat: ViaSMS půjčka – recenze a hodnocení

Za jak dlouho musíte půjčku splatit?

Půjčku můžete uhradit ještě tentýž den, nejpozději byste ji ale měli splatit do 30 dnů. Téměř vždy je ale možné si půjčku prodloužit o potřebné období, přesnější podmínky závisí na vybraném poskytovateli půjčky. Ty je vždy dobré si důkladně prostudovat a případně si také pročíst recenze daného poskytovatele. 

Jak probíhá žádost o Malou HyperPůjčku?

Žádost o půjčku je velmi jednoduchá, stačí navštívit web Hyperfinance.cz a v sekci Půjčky ve třetím sloupci Nebankovní půjčky vybrat Malou HyperPůjčku

Dostanete se na stránku s kompletním infem o půjčce, pokud vás nabídka zaujala, stačí kliknout na zelené políčko Chci si půjčit a vyplnit jednoduchý formulář s vaším jménem a adresou, kontaktními informacemi. 

Po odeslání údajů budete buďte přesměrování na nabídku některého z poskytovatelů nebo se vám poskytovatel ozve telefonicky a půjčku s vámi dojedná. 

Nepřehlédněte také: Zaplo na splátky půjčka – hodnocení a recenze

Skutečně vám po odeslání formuláře někdo půjčí? 

Pokud máte dostatečné příjmy, které můžete dokázat, a splňujete další podmínky k získání půjčky, neměli byste mít problém s jejím získáním. V případě, kdy ale máte další závazky, záznamy v registrech nebo dokonce exekuce se může stát i to, že se vám žádný z poskytovatelů neozve.

K čemu je půjčka určena a jak ji budete splácet?

Výhodou krátkodobých nebankovních půjček je, že nikomu nemusíte vysvětlovat, na co finance potřebujete. Stejně tak není nutné ručení nebo ručitel.

Dále doporučujeme: ExpressCash půjčka – hodnocení a recenze

Krátkodobé půjčky se většinou splácejí jednorázově převodem na bankovní účet nebo se vám částka po daném období sama stáhne z karty či bankovního účtu. Podmínky poskytovatelů půjček se ale samozřejmě mohou lehce lišit. 

Pro koho je Malá HyperPůjčka určená? 

Základní podmínkou pro získání půjčky je dosažení plnoletosti – tedy věku 18 let a k tomu musíte mít i české občanství. Nutné bude ideálně výpisem z účtu také prokázat svůj pravidelný příjem a mít aktivní bankovní účet u některé z českých bank, často je vyžadováno také zadání platební karty. 

Máte také zkušenosti s Malou HyperPůjčkou? Nebo byste našim čtenářům rádi doporučili konkurenci? Podělte se o svůj názor v komentářích níže …

Zdroj: https://www.hyperfinance.cz/pujcky/mala-hyper-pujcka/zadost/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *