Mavue Paris recenze – značkové parfémy, nekvalitní náhražky?

blank

Pokud jde o vůně, o vaši pozornost se uchází nespočet značek, z nichž každá slibuje jedinečný čichový zážitek. Francouzská značka Mavue Paris není výjimkou. Nevyrábí pouze dámské parfémy; jejich sortiment zahrnuje i vůně pro muže a různé přípravky pro péči o tělo.

Společnost se pyšní tím, že spojuje tradiční francouzské řemeslo s moderními technologiemi a nadčasovým designem a vytváří tak podle svých slov skutečně jedinečné výrobky.

Výhody a nevýhody Mavue Paris

Pro začátek si jednoduše porovnejte výhody a nevýhody značky, které se věnujeme v této recenzi.

Výhody

 • Značka má atraktivní image a působí luxusně.
 • Nabídka zahrnuje širokou škálu parfémů pro ženy a muže.
 • Kombinuje tradiční francouzské řemeslo s moderními technologiemi.
 • Mavue Paris má přitažlivý a nadčasový design.
 • Osobní zkušenost některých zákazníků s obchodními zástupci byla pozitivní.
 • Značka má atraktivní adresu na Avenue des Champ-Élysées v Paříži.

Nevýhody

 • Vůně od Mavue Paris často rychle vyprchávají.
 • Cena produktů se některým zákazníkům zdá nepřiměřená kvalitě.
 • Formát prodejních stánků může být pro některé zákazníky otravný.
 • Webová stránka má nedostatečný překlad do angličtiny.
 • Firma Mavue Paris není zřejmě registrována v žádném obchodním rejstříku.
 • Adresa na Avenue des Champ-Élysées se zdá být falešná a neexistující.

TIP: Flaro.cz recenze – varování ČOI. Co zákazníkům hrozí? Nenechte se napálit tak, jako mnoho jiných zákazníků

Seznámení s Mavue Paris

Se značkou Mavue Paris jsem se osobně setkala prostřednictvím jejich specializovaných zástupců, kteří výrobky propagovali na místní úrovni. Musím přiznat, že mladá dáma, se kterou jsem hovořila, na mě udělala trvalý dojem. Nadšeně mi sdělovala podrobnosti o značce a dokázala vybrat vůni, která dokonale odpovídala mému vkusu, i když zpočátku vycházela ze základních popisů vůní a mých preferencí.

Mimo jiné jsem se dozvěděla, že Mavue Paris sídlí přímo pod Eiffelovou věží na Avenue des Champ-Élysées. Ty, kteří mají bujnou fantazii, tato skutečnost okamžitě přenese do srdce Paříže, kde se vůně vytvářejí s vášní a rodí se nové kombinace vůní.

Skutečnou otázkou však je, zda Mavue Paris dostojí své okouzlující image a splní své sliby. Abychom na ni mohli odpovědět, musíme se ponořit do uživatelských recenzí a blíže prozkoumat nabídku značky.

Uživatelské recenze: Smíšený pytel názorů

I když Mavue Paris může mít poutavou historii a přitažlivou image, jsou to zkušenosti běžných uživatelů, které skutečně určují pověst značky. Bohužel uživatelské recenze na výrobky Mavue Paris jsou smíšené a často se týkají prodejních stánků značky a v některých případech i fyzické prodejny v nákupním centru.

TIP: Recenze seznamky FlirtKontakt. Podvod s falešnými profily? Podívejte se, jestli jste se nestali obětí podvodu.

Uživatelé mají několik opakujících se stížností:

 • Prchavost vůní: Mnoho uživatelů je nespokojeno s trvanlivostí vůní Mavue Paris. Uvádějí, že vůně mají tendenci rychle vyprchat, což je obzvláště zklamáním vzhledem k prémiové ceně značky.
 • Ceny: Vůně Mavue Mavue se vyznačují nízkou cenou: Ovšem když už mluvíme o cenách, někteří zákazníci mají pocit, že cena výrobků Mavue Paris neodpovídá kvalitě, kterou dostávají. To může být pro potenciální zákazníky značně odrazující.
 • Formát prodejních stánků: V souvislosti s formátem prodejních stánků, které Mavue Paris používá, se objevily i námitky. Někteří uživatelé jej považují za nepříjemný nebo vlezlý, což může vytvářet negativní dojem z nakupování.

Bližší pohled na webové stránky

Zajímavým aspektem, který stojí za zmínku, jsou webové stránky Mavue Paris. Podporují čtyři jazyky: Čeština, angličtina, francouzština a slovenština, přičemž čeština je primárním jazykem. Při bližším zkoumání je však zřejmé, že překlad do češtiny ponechává hodně prostoru a zdá se, že je používán především pro překlady různých verzí angličtiny, jako je britská a americká angličtina.

Při změně VPN pro přístup na web z různých zemí se také ukazuje, že web zůstává stejný, což naznačuje, že i francouzští zákazníci mohou prohlížet stránky v češtině. To zahrnuje použití českého telefonního čísla a formuláře „Napište nám“ s českým překladem v JavaScriptu webu. Pokud nic jiného – jde o opravdu zvláštní „náhodu.“

TIP: Magnerot recenze a zkušenosti – hořčík ve snadno vstřebatelné formě. Doplňte ho přírodní cestou

Hlubší ponor aneb není všechno zlato, co se třpytí

Nejvíce znepokojujícím aspektem společnosti Mavue Paris je její legitimita jako společnosti. Značka se sice chlubí prestižní adresou „34 Avenue des Champ Elysées, 750 08 Paříž, Francie“, ale rychlé vyhledávání na Googlu žádnou takovou společnost na této adrese nenajde. Dokonce ani virtuální procházka po této slavné ulici neodhalí žádnou výlohu nebo nápis s názvem značky.

Navíc při hledání v různých obchodních rejstřících, například v Evropské asociaci obchodních rejstříků (EBRA), společnost nápadně chybí. Naopak legitimní společnosti jsou obvykle registrovány a lze je v těchto databázích nalézt.

Recenze od zákazníků

A jak hodnotí zakoupené výrobky ti, kteří je už vyzkoušeli?

Nekupovat, dámy!!! Nevoní vůbec, alespoň na mě ne! To se můžu polévat svěcenou vodou, ta bude možná alespoň načichlá kadidlem. Myslela jsem si původně, že se stříkám málo. Mám vůně se kterými se zrovna moc vonět nedá, stačí jen maličko. Tak jsem se Mauve polila. Ale kdepak, ani Ťuk!“

L., Arome.cz

TIP: Recenze Vinted – vyplatí se zde kupovat oblečení? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody a proč s (ne)vyplatí nakupovat právě přes něj

Dneska jsem zakoupila kosmetiku, která mě osobně zajímala. Jsem velmi spokojena s olejickem, krémem i maskou. Dekuju za kvalitní péči, nikdo z Chodova se o mě takto nepostaral.“

Iveta Švédová, Recenziste.cz

Nejspíš je to o vkusu. Já od nich mám vuni Joliesse už potřetí. Jednou jsem ji dostala jako dárek a od te doby se k ní vracím. Za dobré peníze a moc mi voní. Kolegyni v práci která ji chvalila jsem ji brala nedavno taky. Jednání po telefonu nebo mailu když objednavam mají slušnější než Sephora kam občas chodím taky . Tam si ale někdy připadám jako ze je otravuju .. to se radsi stavím v prodejně Mavue na Chodově a jsou na mě milí. Jen názor ze asi nehazet vše do jednoho pytle.“

N., Arome.cz

JJ, zaváděcí akce. Na Zličíně otravujou už asi 3 roky a opakovaně mají zaváděcí akci. Zatím je slušně ignoruju, ale naposledy jsem jim řekla, že si kupuju parfémy kvalitní. Nesnáším jakýkoliv stánkový prodej.“

K, Emimino.cz

Paní vám nastrká u stánku do rukou hromadu věcí, že dárek, dárek, žádný závazek, pak vám naúčtuje 2 a půl tisíce, když to chcete vrátit tak že by to bylo moc papírování a ať zajedete na Chodov, tak se táhnete přes celou Prahu a na Chodově vám řeknou, že o víkendu nevrací. Směšné. Kvalita produktů za cenu také nestojí.“

Bora, Recenziste.cz

Na westfieldu jsou už minimálně dva roky. Rotují tam v různých stáncích. Také se mě kdysi snažili ulovit na úžasnou zaváděcí cenu. Já ale nekupuji parfém na první dobrou. Potřebuji si ho očuchat a vyzkoušet na kůži. Pokud mi voní ještě doma, tak se pro něj klidně vrátím.“

N., Emimino.cz

Musím říct, že tak ochotnou a profesionální prodavačku /hostesku jsem dlouho nepotkala. Trpím na migrény a holčina mi věnovala snad dvacet minut kdy mi ukázala všechny složky vůní, vyzkoušela se mnou vzorky, vybraly jsme a nabídla mi možnost že kdyby to přece jen nebylo ono můžu přijít do obchodu vyměnit. Většinou mě v parfumerii odbydou ..tohle byla osvěžující změna. Používá týden a už třikrát jsem dostala na parfém pochvalu.“

Jana Darmovzalova

Jak jednoduše poznat kvalitní parfém?

Kvalitní parfémy obsahují vyšší koncentraci esenciálních olejů a vonných látek. Na etiketě můžete hledat termíny jako „eau de parfum“ (EDP) nebo „parfum,“ což jsou obvykle vyšší koncentrace.

Jak správně vyzkoušet parfém před nákupem?

Kvalitní parfémy budou mít delší trvanlivost vůně na pokožce. Zkuste si na zápěstí nebo krk aplikovat trochu parfému a sledujte, jak dlouho zůstává vůně intenzivní. Kvalitní parfém by měl mít komplexní, příjemnou a vyváženou vůni. Zkuste si parfém v obchodě vyzkoušet na pokožce a pozorujte, jak se vůně vyvíjí po několika hodinách.

TIP: Pocketbook 632 touch hd 3 recenze a unboxing. Kvalitní a voděodolná čtečka knih s nízkou hmotností a zajímavou cenou

Vyplatí se kupovat levný parfém?

Kvalitní parfémy obvykle nejsou levné. Velmi nízká cena může být známkou toho, že se jedná o levnou repliku nebo slabší koncentraci. Pamatujte, že výběr parfému je také záležitostí osobního vkusu. Co se jedné osobě líbí, nemusí se líbit druhé. Doporučuje se vždy vyzkoušet parfém na vlastní kůži, protože vůně může reagovat s individuálním pH pokožky a měnit se.

Závěr: Dbejte zvýšené opatrnosti

Vzhledem k výše uvedeným nesrovnalostem a potenciálním varovným signálům je pro spotřebitele zásadní, aby při zvažování nákupu od společnosti Mavue Paris nebo podobných značek dbali zvýšené opatrnosti. I když jsou image a příběh značky okouzlující, musí být podpořeny konzistentní kvalitou výrobků a transparentními obchodními praktikami.

V době online nakupování, kdy lze snadno vyvolat kouzlo exotické značky, je nezbytné před nákupem provést důkladný průzkum. Pro ty, které láká svět vůní, existuje mnoho zavedených a renomovaných značek, které nabízejí kvalitní výrobky i důvěryhodný nákupní zážitek.

TIP: Kniha Proměna – rozbor díla k maturitě i do čtenářského deníku pěkně přehledně a stručně

Závěrem lze říci, že příběh Mavue Paris slouží jako varovný příběh o důležitosti náležité pečlivosti při procházení lákavým světem luxusních vůní. I když se nejedná o dokonalý vstup do tohoto světa, slouží jako připomínka spotřebitelům, že by měli být při výběru vůní ostražití a nároční.

Zdroj: https://recenziste.cz/mavue-paris/, https://www.emimino.cz/diskuse/mavue-icone-parfemy-zkusenosti-493671/, https://www.arome.cz/diskuse/mate-zkusenost-s-mauve-paris-icone-joliesse-48756/, https://www.arome.cz/diskuse/mavue-paris-parfemy-icone-48956/, https://paulinestinyworld.blogspot.com/2020/03/spojeni-krasnych-vuni-pomoci-druhym.html,https://www.mavuecosmetics.com/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *