Mototechna recenze – bazar, výkup a kontakty

Mototechna patří mezi menší bazary v ČR a nabízí kolem 1300 vozů na 22 pobočkách. V každém větším městě je pobočka a servisní centrum. Automobily se dají u Mototechny i pronajmout, případně využít operativní leasing.

Počet vozů1300
Počet poboček22
Záruka na původ vozu✅ ANO
Reklamace✅ ANO do 10 dnů
InfolinkaTelefon, Mail, Chat každý den
Rezervace vozu online✅ ANO
Klasický leasing✅ ANO
Operativní leasing✅ ANO
Mototechna základní parametry

TIP: AAA Auto recenze – bazar, výkup a kontakty

Mototechna recenze

Mototechna je česká firma s dlouhodobou tradicí a spadá do AURES Holding, který vlastní také AAA Auto. Oba bazary spolu úzce spolupracují ale Mototechna se zaměřuje spíše na dražší zánovní vozidla. Pokud chcete ušetřit až 40% z ceny nového vozu ale získat téměř nový vůz je pro vás tento autobazar jako stvořený. Mototechna servis zajišťuje opravy i autorizovaný servis vozů Škoda.

U Mototechny si můžete vůz nejprve na 30 dní nezávazně vyzkoušet a teprve poté se rozhodnout, jestli je pro vás ten pravý. Výhodou je také bezplatné výměna vozu do 10 dnů. A možnost sjednání operativního leasingu nebo zapůjčení auta, což autobazar AAA Auto neumožňuje.

Mototechna vykupované vozy pečlivě kontroluje a nabízí záruku zákazníkům díky doživotní garanci na legální původ vozu a najetých kilometrů. Autobazar nabízí také širokou nabídku financování a vlastní produkty Autoúvěr (úvěr na automobil) a Autoflex (operativní leasing s možnostní vlastnění vozu).

AutoúvěrAutoflex
Úrok od 5,9 %Akontace od 10 % ceny vozu
Již od 0 % akontaceGarance odkupní ceny
Garantovaná výše splátek po celou dobu financováníNízké měsíční splátky oproti standardnímu úvěru
Financování od 12 do 120 měsícůPo celou dobu financování je vůz váš
Zvýhodněné ceny pojištěníOdpočet DPH
Ručíte pouze vozemBez penalizace za poškození při zpětném odkupu
Autoúvěr vs Autoflex

Mezi časté výtky patří malá nabídka vozů a nemožnost odvozu vykupovaného auta od vás z domu. Vykoupení auto musíte do Mototechny dovést sami což partnerský AAA Auto umí zajistit.

Mimo prodej a nákup aut od fyzických osob nabízí také služby pro firmy a právnické subjekty včetně odpočtu DPH u zakoupeného auta. Pokud budete financovat auto pomocí leasingu nabízí AAA auto výhodnější ceny vozidel.

AAA Auto recenze

Mototechna historie

Mototechna, národní podnik působí v ČR již od 1949, původně se zabýval především maloobchodním prodejem osobních automobilů např.: Tatra 57B, Tatra 87, Škoda 1101 Tudor, Aero Minor a prodejem náhradních dílů.

Značku Mototechna dnes vlastní AURES Holdings, a.s. s hlavním sídlem v České republice, pod kterou spadá také společnost AAA auto.

Mototechna ojeté vozy, bazar prodej

V nabídce Mototechny naleznete kolem 1300 zánovních vozů v rámci svých 22 poboček po celé ČR. Nejvíce aut je dostupných od značek: ŠKODA, Volkswagen a Hyundai. Vozy zde můžete také servisovat. Mototechna je autorizovaný servis vozů Škoda.

blank

Filtrace webu není příliš pokročilá a vozy není možné mezi sebou ani porovnávat. U každého automobilu je základní detail včetně galerie a zobrazení auta ze všech úhlů.

blank

V případě zájmu o konkrétní vůz můžete vyplnit nezávaznou žádost přímo na stránkách. Následně vás bude kontaktovat podpora Mototechny a dořeší s vámi podrobnosti.

blank

Mototechna výkup zkušenosti, praktiky

blank
Mototechna výkup zkušenosti, praktiky

Společnost Mototechna nabízí výkup vašeho starého automobilu. Vůz ale bohužel nepřijedou vykoupit přímo k vám domů a je nutné jej zavést na pobočku.

 • Peníze ihned a v hotovosti
 • Dostanete nejvyšší cenu na trhu
 • Transparentní a férové ocenění
 • Přebíráme garance za váš vůz
 • Administrativu vyřídíme za vás
 • Doplatíme za vás leasing či úvěr

Mototechna nabízí také výměnu vozu pokud si vyberete s nabídky zánovních vozů a získáte tak slevu na tento vůz.

Mototechna pobočky kontakt

 • Email: info@mototechna.cz
 • Telefon: 800 121 111
 • Reklamace: www.mototechna.cz/reklamace
 • Adresa: Mototechna Group s.r.o, Dopraváků 874/15, Čimice, 184 00 Praha 8, IČ: 26194716

Praha 8 otevírací doba

 • Po-Ne: 8 – 22
 • Adresa: Dopraváků 874/15, 184 00 Praha 8

Praha Čestlice otevírací doba

 • Po-Ne: 9 – 21
 • Adresa: V Oblouku 128, 252 43 Praha – Čestlice

Brno otevírací doba

 • Po-Ne: 8 – 22
 • Adresa: Černovická 38, 618 00 Brno

Ostrava otevírací doba

 • Po-Ne: 8 – 22
 • Adresa: Místecká 3220, 702 00 Ostrava

Olomouc otevírací doba

 • Po-Ne: 9 – 21
 • Adresa: Lipenská 1145/58, 772 00 Olomouc

Zkušenosti

Mototechna má na internetu obecně spíše pozitivní recenze. Mnoho zákazníků oceňuje transparentnost a doprovodné služby. Někteří lidé chválí konkrétní zaměstnance a prodejce ve firmě na daných pobočkách.

Na Google má firma 4 hvězdičky z 5ti možných a celkem 3 094 recenzí

Návštěva tohoto autobazaru a následný proces koupi auta ve mě zanechalo bezvadný dojem, chtěl bych poděkovat všem zúčastněným za trpělivost, ochotu a vstřícné jednání! S autem jsem nadmíru spokojený!

Pavel Ryšavý

To co jsem dnes zažila se nedá srovnat s profesionalitou, vybrala jsem si na int. Auto první co bylo po tel. od dotyčného Ostravaka který se snaží ovládat vše ale nic. Nakonec když vás prosí ať dorazíte do bazaru tak jedu přes celou Prahu abych tam zjistila že mají zavřeno a dotyčný chytrák po tel. Už raději nereaguje ani nezvedne Mobil!!! Areál hrůza děs. Shrnuto nedoporučuji jsou ochotnejsi bazary tohle vede jedna osoba po telefonu rovnou z Ostravy asocial dle toho vypadá i bazar

Evca

Na Seznam má firma 4 hvězdičky z 5ti možných a celkem 99 recenzí

Vozidlo označené „Auto domů“, tzn.přistavení vozu k prohlídce, je v Polsku, podle prodejce z pobočky v Ml.Boleslavi auto můžu vidět pouze v Polsku, popř.zaplatit nevratnou kauci 50% z ceny vozu (v tomto případě polovinu představuje částka 220.000,-kč) a vozidlo přivezou do MB, ale to už je člověk nucen vozidlo zakoupit, aby nepropadla kauce. Označit v tomto případě inzerát službou “ Auto domů“ je naprostá nehoráznost.

Tomáš Jirovský

Původně jsem se chtěl pouze podívat na auto, které jsem si vyhlédl a neměl jsem v plánu hned koupit. Přístup veškerého personálu a zejména pana Bočka, mě ale velmi příjemně překvapil. Cítil jsem hned od začátku komunikace, že ze mne prodejce nechce za každou cenu vytáhnout peníze, ale jde mu opravdu o to, aby pomohl vybrat auto, které prostě bude vyhovovat maximálně mým požadavkům. Ještě jsem celou situaci lehce zkomplikoval telefonickou rezervací dalšího vozu na další den, ale vše proběhlo naprosto skvěle! Z auta jsem nadšený a můj názor na fungování velkého autoservisu, se diametrálně změnil. Byl to pro mě opravdu zážitek a nákup nového „mazlíka“ jsem si fakt užil! Moc díky a palec nahoru!

Martin Martin

Často kladené dotazy

Na co si dát pozor u Mototechna?

Každé auto je dobré si nejdříve vyzkoušet v rámci testovací jízdy. Poté si podrobně zkontrolujte doklady a smlouvu. Nezapomeňte také projít leasingovou smlouvu a zkontrolovat celkové RPSN daného úvěru.

Proč je auto na leasing levnější?

Leasingové společnosti jsou většinou pojišťovny a ve splátkách je právě havarijní pojištění, které by si při koupi auta za hotové člověk většinou nesjednal. Mototechna pak vydělává více peněz na havarijním pojištění, které je u leasingu povinné a ze kterého má společnost tučnou provizi.

Kdo stojí za Mototechna?

Mototechna provozuje holding AURES Holdings, a.s. s hlavním sídlem v České republice.

Jaké jsou záruky Mototechna

Doživotní garanci na legální původ vozu a najetých kilometrů, bezplatná výměna vozu do 10 dnů

blank

Mototechna patří mezi menší bazary v ČR a nabízí kolem 1300 vozů na 22 pobočkách. V každém větším městě je pobočka a servisní centrum.

Výhody
 • Výkup starého vozu
 • Pouze kvalitní zánovní vozy v nabídce
 • Záruka na legální původ vozu
 • Bezplatná výměna do 10 dnů
 • Operativní i klasický leasing
 • Pobočky po celé ČR
 • Autorizovaný servis ŠKODA
Nevýhody
 • Malá nabídka vozů
 • Špatná filtrace a nemožnost porovnávat vozy
 • Nenajdete levné vozy
 • Při prodeji nevyzvednou vůz u vás doma

TIP: Nejlepší autobazary v ČR recenze

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *