Svět oken recenze – vyplatí se nákup u těchto specialistů?

blank

Již sedmnáct let nabízí společnost Svět oken s.r.o. rozsáhlý sortiment oken a doplňků, které si získaly důvěru nespočtu majitelů domů a firem. Specializuje se na plastová i hliníková okna a nabízí celou řadu doplňků souvisejících s okny, včetně vnitřních i vnějších parapetů a praktických sítí proti hmyzu, které jsou nepostradatelné v letních měsících.

Svět oken recenze – výhody a nevýhody

A jaké jsou největší klady a zápory této firmy?

Výhody

 • Kvalitní produkty a dlouhá tradice
 • Široký výběr produktů
 • Energeticky úsporná řešení
 • Bezpečnost a ochrana majetku
 • Profesionální služby a poradenství
 • Možnost individualizace
 • Komplexní nabídka doplňků
 • Různé možnosti designu
 • Efektivní izolace a úspora energie

Nevýhody

 • Cena – vyšší náklady na kvalitu
 • Delší dodací lhůty
 • Omezená dostupnost v některých regionech
 • Vyžaduje profesionální instalaci
 • Potřeba pravidelné údržby

TIP: Nezávislá recenze Modivo – bezpečný nákup nebo riziko? Podívejte se na recenzi, která vám poradí, zda zde nakupovat nebo ne

Co vše tato společnost nabízí?

Jejich nabídka však zdaleka nezahrnuje jen okna. Zákazníci si mohou vybrat z bohaté nabídky různých typů dveří, přičemž k dispozici jsou varianty jak z plastu, tak z hliníku. Ať už potřebujete vchodové dveře, balkonové dveře nebo interiérové dveře, najdete zde širokou škálu barev a designových možností, které jistě doplní váš dům, kancelář nebo rekreační objekt.

Společnost Svět oken s.r.o. nabízí také rozmanitý sortiment doplňků, ať už požadujete kování, kliky, závěsy nebo kliky v moderním, tradičním nebo retro stylu. Jejich nabídka je navíc k dispozici v široké škále barev a povrchových úprav, což vám umožní přesně sladit váš interiér.

Kromě toho nabízejí dveřní kukátka, poštovní přihrádky a samozřejmě bezpečnostní zámky, včetně automatických a robustních vícebodových zámků. Jejich přesvědčivé služby zasklívání balkonů zahrnují dokonce bezplatnou nezávaznou kalkulaci. Dobře zasklený balkon vám dodá významný obytný prostor, který si můžete užívat po celý rok. Správně zasklené balkony a lodžie fungují v zimních měsících také jako vysoce účinná tepelná izolace, což vede k výrazným úsporám nákladů na vytápění, snížení hladiny hluku a snížení prašnosti a znečištění.

TIP: Redupetin krém – recenze a hodnocení. Skutečně pomáhá? Podívejte se na nezávislá hodnocení uživatelů

Zvýšení komfortu pomocí stínicích řešení a garážových vrat

Společnost Svět oken s.r.o. bere pohodlí a bezpečnost vašeho domova vážně. Jejich sortiment venkovních rolet slouží k mnoha účelům. Nejenže poskytují nastavitelnou ochranu před nadměrným slunečním zářením, ale izolované hliníkové lamely nabízejí také výjimečnou tepelnou a zvukovou izolaci. Působí jako impozantní štít proti nepříznivým povětrnostním podmínkám a jejich vylepšené bezpečnostní prvky z nich činí odstrašující prostředek proti vloupání. Kromě toho můžete do těchto rolet zabudovat praktické sítě proti hmyzu, takže jsou ideální pro letní použití. Produktová řada zahrnuje také markýzy a venkovní žaluzie, které doplňují řešení stínění.

Snaha o vylepšení vašeho obytného prostoru a zajištění jeho bezpečnosti nekončí u oken a dveří. Společnost Svět oken s.r.o. nabízí celou řadu garážových vrat, která vyhovují různým potřebám. Ať už potřebujete tradiční ručně ovládaná vrata, nebo moderní elektricky ovládaná, mají pro vás řešení. Tato garážová vrata jsou navržena tak, aby se snadno používala, měla dlouhou životnost a hlavně byla bezpečná. Můžete si vybrat z různých stylů a povrchových úprav, které odpovídají architektonickému vzhledu vaší nemovitosti.

TIP: Recenze seznamky eDarling – najdete zde partnera? Zjistěte, jak tuto oblíbenou platformu používat.

Proč si vybrat společnost Svět oken s.r.o.?

A jaké jsou důvody, které některé zákazníky nakonec přimějí sáhnout právě po těchto specialistech?

 • Kvalitní výrobky: Společnost Svět oken s.r.o. je známá svými vysoce kvalitními okny, dveřmi a doplňky. Jejich důraz na kvalitu se projevuje v trvanlivosti a výkonnosti jejich výrobků.
 • Rozmanitý výběr: Široká nabídka výrobků zaručuje, že zákazníci najdou pro své domy nebo komerční objekty to pravé. Nabízejí bezkonkurenční výběr od různých typů oken a dveří až po různé povrchové úpravy a doplňky.
 • Energetická účinnost: Řešení společnosti pro zasklívání poskytují nejen bezpečnost, ale přispívají také k energetické účinnosti. Správně zasklené balkony a okna mohou vést k výrazným úsporám nákladů na vytápění a zároveň ke zvýšení komfortu.
 • Zvýšená bezpečnost: Společnost Svět oken s.r.o. dělá maximum pro zajištění vaší bezpečnosti. Jejich řada bezpečnostních dveří a rolet je navržena tak, aby odradila vetřelce a ochránila váš majetek.
 • Profesionální servis: Jejich tým odborníků poskytuje profesionální poradenství, instalaci a údržbu, aby zákazníkům zajistil bezproblémový zážitek od výběru výrobku až po jeho instalaci.
 • Přizpůsobení: Společnost Svět oken s.r.o. chápe, že každá nemovitost je jedinečná. Nabízejí přizpůsobitelná řešení, která zákazníkům umožňují přizpůsobit výběr jejich specifickým potřebám a preferencím.

Svět oken s.r.o. – recenze zákazníků

A jak o této společnosti hovoří lidé, kteří její služby již vyzkoušeli?

Svět oken nebrat zaměření proběhlo až na druhé datum montáž měla být dnes, nepřijeli a po telefonické urgenci kde jsou mi bylo zděleno že se jim rozbilo auto. Chápu že se mohlo rozbít auto (asi mají jen jedno) ale vůbec nedali vědět žádná snaha zvednout telefon a zrušit to. Neuvěřitelné diletanství.“

Petr Brousil, Recenzezdarma.cz

Obrátil jasem se na pobočku v Jablonci nad Nisou, konkrétně jsem jednal s paní Šollarovou, ohledně výměny starých oken s kompletní montáží včetně zednických prací. Celkem se jednalo o 24 ks oken. Paní na pobočce byla velmi příjemna, vstřícná a ochotná. Co slíbila, to vždy platilo. Po uzavření smlouvy k nám dorazil technik, pan Janíček, který okna správně zaměřil. To správně je celkem důležité, jelikož u mého kamaráda jiná firma okna zaměřila špatně a pak je poslala i do výroby. Koncem října proběhla montáž a dokončovací práce. Opět musím pochválit řemeslnou práci všech zúčastněných. Okna sedí i vypadají perfektně, těším se na tuto zimu, že nám konečně přestane okny táhnout. Jsem rád, že jsme měli štěstí na tým lidí, který celou výměnu zařizoval. Budu vás dál doporučovat. Louda P.“

L., Najisto.centrum-cz

TIP: Magnerot recenze a zkušenosti – hořčík ve snadno vstřebatelné formě. Doplňte ho přírodní cestou

Já se s nimi dohadoval přes 2 roky ,pak vyměnili okno (díky právníkům)a je to úplně stejný šmejd co předtím, technik řekl že to nejde už seřídit a okna jsou sesikma, už jen čekáme na soud ať si to odvezou a vrátí peníze, už nikdy nic ..

A hláška od ředitele ,že jejich okno normálně není z 20% vzduchotesne a je normální že mi přes něj fouká, dali nové a to je křivé a úplně to samé, špatně srouby ,ihned po montáži vrtání a lepení díry atd.. Nebudu Vám psát (světě oken) nic ,vše už řeší právníci, my jsme si psali dlouho a smáli jste se mi..“

Tajný, Recenzezdarma.cz

Svět oken už nikdy více!!! Jak už zde někdo psal spíše firma Pat a Mat než odborníci. Okna objednané na jaře, zaplatit chtěli předem, ve smlouvě u součtu napsáno v závorce že zedník se platí zvlášť. Dnes již zima a ani druhá reklamace nedopadla , při první jedno okno o 3cm utopené, dveře křivě ustavené s prohnutý střed, jedno okno zapěněno jen z 2/3 zbytek díra, průvan. Nasledovala oprava kdy dveře srovnali na jedné straně a pootočili ve svislé ose, a střední část dál prohnutá hned po zapěnění, poddimenzovaný střední nosník mezi fix oknem a futrem, v mrazu -5st. prohyb na 205cm výšky 8mm , přijel se podívat jejich inženýr s 1,5m latí v době kdy bylo 5st nad nulou se slovy jo to už vidím i dneska je tam průhyb 4mm a druhý den jen suše v mailu Reklamace se zamítá. Prešlapů tam měli více, západky x krát prešroubovávali protože si to nedokážou odměřit i přesto že se můžou trefovat do cca 1cm tolerance, co u mně byli jejich technici tak to bylo k pláči. Opravdu nedoporučuji!!!“

Josef, Svepomoci.cz

Zadali jsme výměnu oken u firmy Jiřího Vlčka, opravdu mohu jen doporučit. Jsme velmi spokojeni, jednání velmi příjemné slušné, co se dohodlo, to platilo. Opravdu jsme byli velice mile a příjemně překvapeni.“

Květa, Recenzezdarma.cz

Rozhodně nedoporučuji. Technici absolutně neví, co dělají. Okna byla usazena více do bytu. hned po usazení se začala rosit. Prý je to normální, protože se byt uzavřel a zlepší se to. No tak po roce v zimě se rosí a plesniví, mám od toho mokrou i stěnu. Technik, který přišel byl už připraven a měl v ruce vyjádření k dřívější asi podobné reklamaci, kdy to firma svedla na vysokou vlhkost. Technik samozřejmě žádnou vlhkost nezměřil a sdělil mi tu stejnou věc. Řeším s firmou, ale samozřejmě dle nich je vše ok. To stejné sem určitě napíšou jako reakci. Budu dělat znalecký posudek, ale bohužel je to na dlouho. Nedejte se a dejte si pozor, za ty peníze to fakt nestojí“

Karolína Bílková, Recenzezdarma.cz

TIP: Recenze Vinted – vyplatí se zde kupovat oblečení? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody a proč s (ne)vyplatí nakupovat právě přes něj

Jak dlouho působí společnost Svět oken s.r.o. na trhu a jaká je jejich specializace?

Svět oken s.r.o. působí na trhu již sedmnáct let a specializuje se na plastová a hliníková okna, dveře a další příslušenství, včetně interiérových a exteriérových parapetů, ochrany proti hmyzu, kování, klik, markýz, venkovních žaluzií a dalších produktů spojených s okny a dveřmi.

Jaký je význam správného zasklení balkónu nebo lodžie?

Správné zasklení balkónu nebo lodžie zvyšuje komfort bydlení a přidává další obytný prostor, který lze využívat po celý rok. Taktéž působí jako účinná tepelná izolace, což vede k úspoře nákladů na vytápění a snižuje hlučnost a prašnost.

Jaké výhody přináší venkovní rolety od Svět oken s.r.o.?

Venkovní rolety slouží jako ochrana před slunečním svitem, zajišťují tepelnou a zvukovou izolaci, chrání okna před povětrnostními vlivy a mohou být vybaveny ochrannými sítěmi proti hmyzu, což je v létě velmi užitečné.

Jaká je dostupnost produktů Svět oken s.r.o.?

Dostupnost produktů může záviset na regionu. Je doporučeno kontaktovat společnost a zjistit konkrétní dostupnost v dané oblasti.

Jaká je cena produktů od Svět oken s.r.o.?

Jednou z nevýhod může být vyšší cena produktů, která je často spojena s kvalitou a funkcemi. Konkrétní ceny se liší v závislosti na typu produktu a individuálním nastavení.

Jaké jsou možnosti individualizace u produktů Svět oken s.r.o.?

Společnost nabízí různé možnosti designu a přizpůsobení produktů dle individuálních potřeb a preferencí zákazníků, včetně výběru barev, stylů a funkcí.

Jaký je postup pro profesionální instalaci a údržbu produktů od Svět oken s.r.o.?

Společnost poskytuje profesionální instalaci a také nabízí rady ohledně údržby produktů, aby zajistila jejich dlouhou životnost a optimální výkon.

TIP: Nezávislá recenze Botovo – zkušenosti zákazníků. Nahlédněte oblíbenému e-shopu takříkajíc pod pokličku

Závěrem lze říci, že společnost Svět oken s.r.o. nabízí komplexní nabídku špičkových výrobků a služeb pro váš domov. Díky svému závazku ke kvalitě, bezpečnosti a energetické účinnosti se stala důvěryhodným jménem v oboru. Ať už potřebujete nová okna, dveře, stínicí řešení nebo garážová vrata, společnost Svět oken s.r.o. vám poskytne komplexní řešení všech vašich potřeb. Před nákupem se však vyplatí pečlivě pročíst recenze – ne vždy jsou totiž pozitivní.

Zdroj: https://www.modrastrecha.cz/forum/okna-dvere-a-brany/plastova-okna-svet-oken-mate-zkusenost/, https://recenziste.cz/svet-oken/, https://www.svet-oken.cz/cz/o-spolecnosti/recenze.html

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *