Najděte partnera pro sport a výlety – tipy na akce a aplikace

Patříte k aktivním jedincům, ale chybí vám k výletům nebo ke sportu stejně naladěný parťák či parťačka? Máme pro vás několik tipů, jak se seznámit s novými lidmi, kteří mají podobné zájmy …

Sportpartner – seznamka pro společné sportování

Ať už milujete jen klidné procházky přírodou nebo chcete několikrát týdně vyrazit na squash, na seznamce Sportpartner můžete snadno najít ideálního společníka se stejným zaměřením. Stačí najet na web Sportpartner.cz a provést jednoduchou registraci. 

Podle informací z webu Sportpartner je zde registrováno více než 250 000 uživatelů, jejich aktuální počet si můžete snadno ověřit po registraci. Ta je zdarma a za pár minut tak můžete prohlížet uživatele, kteří mají podobné zájmy. Pokud ale budete chtít s některým komunikovat, bude nezbytné uhradit členský poplatek ve výši 265 Kč měsíčně – v případě, že si členství zaplatíte na rok, platíte měsíčně jen 132 Kč.

Rychlé rande pro sportovce

Pokud dáváte přednost osobnímu seznámení, můžete vyzkoušet služeb některých společností, které zprostředkovávají tzv. rychlá rande. A ty často pořádají také tematické večery pro sportovce. 

Během jednoho večera tak můžete poznat třeba i 10 protějšků s podobnými zájmy, nevýhodou je zpoplatnění – většinou okolo 500 – 1 000 Kč. Další překážkou může být fakt, že rychlá rande se většinou pořádají jen v rámci Prahy a větších měst. Jednou z takových seznamek je například seznamka manželů Žwakových, kterou najdete na webu seznamovacivecer.cz.

Sport Kámoš najde parťáka na golf i na procházky lesem

Další z online seznamek najdete na webu sportkamos.cz. Stačí se zaregistrovat, přidat pár detailů o sobě a nahrát profilovou fotku. Pak už můžete hledat kámoše s podobnými zájmy, seznamka je navíc zdarma

Náš tip: Jak se chová muž, když ho žena přitahuje

Společné aktivity nabízí zábavu na každý den 

Trošku jinou seznamkou je web Spolecneaktivity.cz, kde najdete spoustu akcí po celé České republice. K dispozici máte kalendář, stačí tak zadat datum, kdy máte volno a zjistit, co se kde děje, a zda jsou ještě volná místa. 

Snadno se tak můžete přidat třeba k výletu na Lysou horu, užít si víkend bez mobilů s partou nadšenců v Českém Švýcarsku nebo si jen zajít s pár lidmi na šipky do nedaleké hospůdky. 

Další online seznamky pro sportovce

Převážná většina známých online seznamek má také sekci, ve které uživatelé nehledají vážný vztah nebo krátké povyražení, ale naopak parťáka na sport či výlety. Své štěstí tak můžete vyzkoušet například na …

Může se hodit: Srovnání TOP seznamek v Česku – která je nejlepší?

Zkuste sílu sociálních sítí

… zejména tedy Facebooku. Najdete zde celou řadu skupin, které jsou zaměřeny přímo na daný sport. A jednoduše se tak dostanete do komunity se společnými zájmy. 

I na Facebooku ale najdete přímo seznamky, tedy opět skupiny, ve kterých uživatelé již přímo hledají parťáky pro společné aktivity. Najdete zde obecné seznamky pro sportovně nadané, ale třeba taky tematicky zaměřené seznamky, moto seznamky nebo seznamky zaměřené na výlety a spolucestování

Skupiny je ideální vybírat podle vysokého počtu členů, kdy máte vyšší možnost najít parťáka, který odpovídá vašim představám a navíc nebydlí na opačné straně Česka.

Sportovní kluby a turistické oddíly

Dalším způsobem, jak se seznámit za účelem společných sportovních aktivit, je vstup do blízkého turistického oddílu nebo sportovního klubu. Máte zde jistotu, že opravdu narazíte na parťáky se stejnými zájmy a navíc se seznámíte naživo z očí do očí

Díky turistickým oddílům se navíc můžete dostat na výlety a místa, o kterých jste doposud nevěděli. A díky sportovním klubům si zase můžete vyzkoušet další sporty.

Náš tip: Recenze Seznamka.cz – jak ji hodnotí uživatelé?

Zkuste sílu klasických i online inzerátů

Je spousta online stránek, kde si můžete (a to často dokonce zdarma) podat inzerát za účelem seznámení nejen se sportovním parťákem. Poměrně navštěvovaným webem je například treking.cz, kde najdete horskou seznamku.

Skvělým místem pro seznámení je pak i Avizo.cz, které nabízí jak online seznamku pro přátele, tak i možnost vydání vašeho inzerátu v tištěném Avizu.

Nezapomeňte na úskalí seznamek 

Jelikož jsme vám prozradili spoustu možností, jak se seznámit za účelem sportu, nesmí chybět důležité upozornění. Zejména při online seznámení nikdy nevíte, zda si vás dokonale vyhlížející parťák jen nesnaží získat stejnými zájmy. 

Podvodů spojených s online seznámením je čím dál více a pokud patříte k důvěřivějším jedincům, dávejte si pozor. Nikomu, koho jste v životě neviděli, nezasílejte peníze, ani kdyby přišel se srdceryvnější historkou. Nikdy zkrátka nevíte, kdo skutečně na druhé straně sedí. 

Zdroje: https://www.sportpartner.com, https://www.seznamovacivecer.cz/, https://www.sportkamos.cz/, https://www.spolecneaktivity.cz/, https://www.avizo.cz/seznamka/jen-pratele/ 

post

Zkušenosti “Najděte partnera pro sport a výlety – tipy na akce a aplikace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *