Momondo recenze – zkušenosti s vyhledavačem letenek

blank

Pokud jako vášniví cestovatelé neustále hledáte efektivní a spolehlivé vyhledávače letenek, které vám pomohou objevovat svět, pak se seznamte s Momondo. Není to totiž jen obyčejný vyhledávač letenek – ve skutečněji jde o transformativní nástroj, který mění způsob, jakým začnete od teď plánovat své cesty. Podívejte se na to proč.

Momondo je online vyhledávač letů, který umožňuje uživatelům porovnávat ceny letenek od různých leteckých společností a online cestovních agentur. Pomocí Momondo můžete vyhledávat levné lety, porovnávat ceny, najít nejlepší nabídky a rezervovat své letenky. Své sídlo má sice v Dánsku, ovšem čekají vás stránky kompletně převedené do češtiny s tou správnou podporou.

Momondo recenze – výhody a nevýhody

Jak vypadají výhod a nevýhody této služby?

Výhody

 • jednoduché ovládání (vyplnit informace o odletu a příletu, počtu cestujících a předpokládané datum odletu a příletu)
 • výhodnější ceny letenek
 • stránky v češtině
 • množství užitečných filtrů
 • vhodné i pro last-minute
 • řazení nejlevnějších letenek
 • filtrace stropu ceny
 • vše je zdarma
 • široká nabídka i regionálních letů
 • graf znázorňující předpokládaný vývoj cen letenek
 • férové ceny
 • mnoha nadstandardních informací
 • při vyhledávání neupřednostňuje společnosti, od kterých má největší provize
 • velké a podrobné možnosti filtrování

Nevýhody

 • nákup letenek vždy probíhá na jiných webech
 • pokud s nákupem příliš otálíte, cena letenek roste
 • pokud si vyberete letenky od anglicky mluvící společnosti, budete se muset popasovat s angličtinou

TIP: Létání v těhotenství – bezpečnost a doporučené termíny. Podle tohoto praktického průvodce se ve všech pravidlech snadno vyznáte i vy.

Na co se těšit

Jakmile navštívíte webové stránky Momondo (Momondo.cz), ihned vás zaujme jejich elegantní a uživatelsky přívětivé rozhraní. Možnosti vyhledávání jsou komplexní a umožní vám si přizpůsobit své preference tak, abyste vždy naši právě ten svůj dokonalý let. Ať už se jedná o flexibilní termíny, větší výběr destinací nebo konkrétní letecké společnosti, Momondo vám ve všem vyjde vstříc.

Co všechno umí Momondo

Jednou z význačných vlastností Momondo je jeho schopnost vyhledávat lety od široké škály leteckých společností, včetně nízkonákladových dopravců, které ostatní vyhledávače často přehlížejí. To vám otevře velmi pestrý svět možností a umožní vám objevovat skryté klenoty a jedinečné cestovní zážitky a zároveň se vejít do předem stanoveného rozpočtu.

Výsledky vyhledávání byly bleskurychlé a díky komplexním filtrům bude zúžení vašich preferovaných možností hračkou. Určitě si oblíbíte také funkci „Flight Insight“, která vám poskytne cenné informace o nejvhodnějším čase pro rezervaci a pravděpodobnosti kolísání cen. Díky tomu se vám s trochou trpělivosti a štěstí povede získat i řadu neuvěřitelných nabídek, které byste jinak nejspíš propásli.

TIP: Státní svátky – Polsko 2023. Které se vyplatí znát a kdy bývá všude zavřeno?

Vše přehledně a bez překvapení

Momondo se také snaží o maximální míru transparentnosti. Zobrazené ceny jsou vždy takříkajíc all-inclusive, takže u pokladny vás rozhodně nebudou čekat žádná nepříjemná překvapení. Srovnávací grafy cen mi umožnily vidět rozdíly v cenách v různých termínech, což mi umožnilo učinit informované rozhodnutí, aniž bych ohrozil své cestovní plány.

Dalším příjemným překvapením inspirativní nástroj Momondo „Trip Finder“. Pomocí několika kliknutí zvládnete prozkoumat vše, co potřebujete, objevit nové destinace a odhalit dokonalé cestovní trasy. Bude to jako mít na dosah ruky osobního cestovního agenta, který vám připraví jedinečné zážitky na míru vašim zájmům.

Co všechno umí Momondo?

Momondo vám umožňuje zadat požadované destinace a termíny cesty a poté vyhledává lety od různých leteckých společností a agentur. Výsledky vyhledávání jsou zobrazeny v přehledné tabulce, která zahrnuje informace o cenách letenek, časech odletu a příletu, přestupních místech a dalších podrobnostech. Uživatelé mohou také využít různé filtry a možnosti třídění, aby si upravili výsledky podle svých preferencí.

TIP: Jaké jsou nejlepší destinace během podzimu? Zjistěte, kam se letos ještě vydat

Jak funguje vyhledávání letenek

Pro vyhledání letů na Momondo stačí zadat vaše požadavky, jako je místo odletu a příletu, termín cesty, počet pasažérů a další parametry. Momondo pak vyhledává v databázi leteckých společností a cestovních agentur, aby vám přinesl nejlepší nabídky letů. Velkou výhodou Momondo je i to, že umožňuje porovnávat ceny letenek z různých zdrojů, včetně nízkonákladových leteckých společností a menších online agentur. Můžete tak najít levné lety, které by jinak mohly uniknout vaší pozornosti. A vše je samozřejmě naprosto zdarma.

Umí Momondo vyhledávat i letenky last minute?

Určitě ano. Jednou z výhod Momondo je také možnost vyhledávat flexibilní termíny, což umožňuje uživatelům nalézt nejlepší nabídky letenek i ve chvíli, kdy nemají přesně stanovené datum cesty. Dále můžete využít různé možnosti filtrování a třídění, aby se vám zobrazovaly pouze lety, které vyhovují vašim preferencím, jako je například přímý let nebo konkrétní letecká společnost.

Jak další funkce nabízí Momondo?

Kromě vyhledávání letenek nabízí Momondo také možnost hledání a srovnávání cen ubytování, půjčování aut a dalších cestovních služeb.

TIP: Recenze 2jakost.cz – vyplatí se nákup nižší kvality? Podívejte se, zda je opravdu dobré šetřit právě na tomto místě

Zákaznický servis Momondo

Z zmínku rozhodně stojí i zákaznický servis těchto stránek. Kdykoli budete mít dotaz nebo narazíte na drobný problém, můžete kontaktovat jejich pohotový a přátelský tým podpory, který vám rychle pomůže a postará se o to, aby vaše cestovní plány vždy zůstaly na správné cestě. Jejich snaha o spokojenost zákazníků je opravdu chvályhodná.

Je však třeba si uvědomit, že Momondo pouze poskytuje informace o cenách letenek a přesměrovává uživatele na webové stránky leteckých společností nebo cestovních agentur, kde lze letenky rezervovat. Při rezervaci letenek je vždy důležité důkladně zkontrolovat podmínky rezervace a ujistit se, že jste si přečetli a pochopili veškeré informace a poplatky spojené s letenkou.

TIP: Kdy je Black Friday? Ušetřit můžete nejenom při nákupu knih

Momondo recenze – zkušenosti uživatelů

Na závěr se ještě pojďte podívat na to, co si o Momondo myslí skuteční uživatelé. Obecně platí, že recenze a diskuze o Momondo se mohou lišit podle zkušeností a očekávání jednotlivých uživatelů. Někteří lidé mohou být spokojeni s nabídkami a cenami, které Momondo poskytuje, zatímco jiní mohou mít negativní zkušenosti s obsluhou zákazníků nebo přesností vyhledávání.

ahojte, vsimol som si taku vec… priklad: pozeral som si letenku PRG – KUL cez vanoce na momondo.cz cena 13 600 kc. Parada. pozrem to o pol hodinu cena 14 500kc. pozrem to za dalsiu pol hodinu 15 400 kc, za dalsiu hodinu 17 100kc Myslite si ze to maju nastavene nejakym algoritmom aby to dvihalo cenu ked sa na to niekto casto pozera alebo sa to proste tak rychlo vypredalo??“

Oliver Oggry, cestujlevne.com

Momondo je opravdu skvělé, navíc může přes aplikaci srando hledat i v movilním telefonu.“

Zuzi M.

Jeden z lepších srovnávacích webů. Opakovaně jsem je používal pro dálkové lety. Některé jejich výsledky letů odkazují na cestovní kanceláře, je tedy třeba dávat pozor, kam klikáte!“

Mark, Trustpilot.com

TIP: Způsoby jak ušetřit peníze z výplaty – diskuze a dobré tipy pro všechny

Co říci závěrem o Momondo

Závěrem lze říci, že Momondo je opravdu perfektní vyhledávač letenek, který revolučním způsobem změní způsob, jakým plánujete a rezervujete své cesty. Stačí si ho jen vyzkoušet. Díky svému uživatelsky přívětivému rozhraní, komplexním možnostem vyhledávání, transparentním cenám a výjimečnému zákaznickému servisu si ho zcela jistě oblíbíte i vy.

Zdroj: https://www.momondo.cz/, https://www.recenzer.cz/momondo/, https://www.testado.cz/recenze-momondo/, https://nalastminute.cz/recenze/prodejci-letenek/momondo/, https://www.trustpilot.com/review/momondo.ie

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *