Nano green recenze, zkušenosti a ceník

Nano Green s.r.o. je společnost zabývající se dodávkou i výkupem elektřiny z obnovitelných zdrojů. Nano Green mimo dodávku energií tak zajišťuje výkup elektřinu, kterou pošlete do sítě za velkoobchodní ceny na burzovně obchodovaném spotovém trhu

TIP: Entri nebo BezDodavatele – výkup přebytků i nákup na spotu

Nano green výkup elektřiny recenze

U Nano green podepíšete smlouvu a můžete dodávat do sítě přebytky ze své fotovoltaické elektrárny a dalších zdrojů nebo vykupovat výhodnou elektřinu dle tarifu jaký si zvolíte. Služba je určena jak pro domácnosti tak pro firmy. Výhodou služby je jednoduchá platforma a samofakturace na jeden klik každý měsíc.

Tarify

  • VYRÁBÍM A SPOTŘEBOVÁVÁM
  • JEN SPOTŘEBOVÁVÁM
  • JEN VYRÁBÍM

Nano green Kontakty:

  • Nano Green s.r.o., Národní 135/14 110 00, Praha 1
  • info@nanogreen.cz
  • +420 226 257 257 Po – Pá: 8:00 – 16:00

TIP: Bezdodavatele recenze, zkušenosti a diskuze

Pro prodej výkup potřebujete 2 různé EAN na elektroměruNotice Title

Pokud chcete prodávat přebytky alternativnímu distributorovi Entri, Bezdodavatele, Sysel a další je potřeba mít 2x EAN jeden pro výkup a druhý pro prodej. Pokud jste v soustavě distributora ČEZ druhý EAN vám nebude přidělen pokud máte výkon do 10kWh, u distributora EGD druhý EAN získáte i pro mikrozdroje do 10kWh. Bohužel s tím aktuálně nic nejde dělat, určitá šance je nová legislativa, která by měla platit od 1.1.2023 kde by měl být druhý EAN přidělen všem mikrozdrojům.

Nano green zkušenosti

Na Google.com má firma 2,9 hvězdiček z 5 a celkem 42 recenzí. Lidé vyzdvihují dobrou komunikaci a výborné kupní ceny.

V e-mailu mě včera večer čekalo nepříjemné překvapení v podobě zprávy od Nano Energies. Rozhodli se mě od 1. 10. 2022 převést na produkt se spotovými cenami. To navíc v době, kdy skoro nelze přejít k jiným dodavatelům, protože mají stop stav na nové zákazníky. Nano Energies jsem vždy vnímal jako férovou firmu a energetický vzor transparentnosti na českém trhu. Důvody samozřejmě chápu, Nano nemá nakoupeno a ceny jsou tak vysoké, že i ostatní zákazníky, které nepřevedly, čeká obrovské zdražení i na klasickém produktu. Nicméně i tak je to pro mě obrovské zklamání a ztráta důvěry do dalších let.

Aleš Krabs

Mám celkově s firmou jen ty nejlepší zkušenosti. Férové jednání a podpora zákazníku po telefonu vždy rychle a bez problémů. Buhužel firma musela přijmout tržní ceny, které se nyní nevyvýjí zrovna dobře. Doufám, že to firma ustojí, abych se mohl zase vrátit a podporovat zelenou energii.

Martin Fialka

Na Firmy.cz má firma 1,7 hvězdiček z 5 a celkem 8 recenzí. Lidé vyzdvihují dobrou komunikaci a výborné kupní ceny.

Nezajistili elektřinu pro své stávající zákazníky, takže je převádí z ceníkových cen na spotové ceny. Plus vyúčtování za pět měsíců bylo postaveno na odhahu spotřebované energie s chybou 1,2 MWh. Neseriozní jednání.

Tomáš T.O.M. Hora

Přešli jsme s tím aby naše elektřina byla z obnovitelných zdrojů a tím méně závislá na rusku a krizi ve světě. Na stránkách mají věty typu: „Do domácností a firem proudí naše 100% zelená elektřina, která má 6x nižší uhlíkovou stopu než elektřina vyráběná v Česku z tradičních zdrojů jako jsou fosilní paliva.“ Ukázalo se, že to rozhodně není pravda, protože chtějí nás a ostatní klienty přehodit na aktuální (předražené) spotové ceny z burzy. Tímto jakékoliv jejich údajné služby postrádají smysl, můžeme být rovnou znovu u DPI a ceny budou nižší. Hanba Nano Green, styďte se! Jiří Loskot, Hustopeče

Jiří Loskot

TIP: Výkup elektřiny z fve 2023

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *