Nezávislá recenze Carvago. Jak jsou spokojení zákazníci?

Koupit v dnešní době ojeté auto je velmi jednoduchá a přitom tak náročná věc. Nabídka je sice pestrá a snadno si vyberete online, věřit už ale nemůžete snad ani vyhlášeným autobazarům. Pokud nechcete naletět, může být řešením Carvago. Jedná se ale o spolehlivý mezičlánek nebo vyhodíte peníze oknem?

Počet vozů800 000
Počet pobočektisíce po celé EU
Záruka na původ vozu✅ ANO v rámci CarAudit
Reklamace✅ ANO do 14 dnů
InfolinkaTelefon, Mail, Chat každý den
Rezervace vozu online✅ ANO
Klasický leasing✅ ANO
Operativní leasing✅ ANO
Carvago základní parametry

Co je Carvago?

Ne každý z nás je automechanik nebo moto nadšenec s řadou zkušeností. A při výběru auta – zejména pokud jde o ojetý vůz z ciziny – se můžeme snadno nechat napálit. 

Carvago funguje jako mezičlánek nebo-li prostředník mezi zahraničními bazary a českými zájemci o ojetý vůz. Na stránkách Carvago.com najdete nabídku ojetých automobilů z ČR, většina je však z ciziny. 

Pokud se vám některý vůz zalíbí, můžete jej koupit přes Carvago v českých korunách a k tomu získat půlroční záruku nebo využít možnosti vrácení vozu v 14 dnech. Carvago nabízí také doplňkové služby – jako je prohlídka vozu jejich mechanikem nebo dovoz auta až k vám domů.

Náš tip: Jaký motor je pro auto nejlepší? Srovnání: Benzínový x dieselový x LPG x elektrický

Recenze Carvago – zkušenosti a hodnocení zákazníků

Pokud si Carvago vygooglíte, najdete poměrně kladné hodnocení. 4,4 hvězdičky při celkovém počtu 168 recenzí vůbec není špatné skóre. Přesto se ale najdou zákazníci, kteří měli se službami Carvago problém. 

Na Firmy.cz má pak Carvago hodnocení obdobné – při 75 recenzích získala společnost 4,1 hvězdiček z 5.

blank

Obecně si zákazníci nejvíce stěžují na delší čekání a prodlevy při nákupu vozidla. Prověření mechanikem často trvá i týden a celkový dovoz vozu ze zahraničí je záležitostí zhruba 30 dnů – výjimkou ale není ani delší doba. Pokud tedy na nákup spěcháte, nebude Carvago ideálním partnerem. 

Shrneme-li pozitivní recenze, pak můžeme říci, že je na Carvago spoleh, komunikace probíhá bez problémů a skutečně dovezou auto v takovém stavu, jaký uvádějí. V případě nedostatku nebo vadě na automobilu vás informují předem.

Jak funguje nákup automobilu přes Carvago? 

Stačí navštívit stránky Carvago.com a v sekci Koupit si můžete vybrat vůz, který bude vyhovovat vašim představám. Nabídka je poměrně pestrá, protože se jim obsah na stránky generuje automaticky, většinou ze zahraničních portálů nebo autobazarů. 

Pokud si chcete vůz koupit, kliknete na Objednat, zaregistrujete se nebo případně přihlásíte a pak už si jen vyberete, co vše k vozu budete chtít… 

blank

Ceny vozu jsou v základní nabídce zobrazeny včetně všech nezbytných importních služeb. Nezbytný ale bude poplatek 1 990 Kč za Prověrku CarAudit. Ta je vlastně v objednávce prvním krokem a bez uhrazení této částky se dále nedostanete.

Tip: Vyplatí se pojištění jízdního kola proti krádeži?

Co je Prověrka CarAudit?

Tato prověrka obsahuje několik služeb, které by vás měly chránit před nákupem auta se závadou, stočenými kilometry nebo třeba po utajené havárii. Stejně tak Carvago se tímto krokem chrání před tím, aby jim auta klienti zbytečně nevraceli. 

Prověrka CarAudit se skládá ze 4 kroků:

 1. Nejdříve si Carvago vyžádá od prodejce vozu VIN a ten prověří v evropských databázích. Díky tom zjistí, zda se nejedná o kradený automobil, zda není vůz havarovaný nebo po povodni a zkontroluje historii najetých kilometrů. 
 2. Pokud jsou informace o vozidle dle VIN databází v pořádku, vyšle Carvago svého mechanika přímo za prodejcem, aby zjistil skutečný stav vozu. 
 3. V případě, že chcete kupovat vůz s odpočtem DPH, zjistí Carvago, zda vůz splňuje veškeré podmínky a legislativní požadavky k odečtu DPH
 4. Carvago vám zašle detailní výpis z kompletní prohlídky. Přiloží nejen seznam všech kontrolovaných bodů, ale také detailní fotodokumentaci, ze které je zřejmé, že mechanik skutečně detailně vůz zkontroloval. 

CarAudit prověrku je tedy nezbytné uhradit předem, a to kartou online. Ještě předtím ale doporučujeme seznámit se s kupní smlouvou, kterou máte v objednávce k dispozici. 

Doručení vozidla ze zahraničí Carvago

Carvago za vás v zahraničí vůz vyzvedne, v rámci prohlídky CarAudit zkontroluje a v případě, že uhradíte kupní cenu, pak vám ho doveze třeba až domů. 

Obecně si tedy můžete vybrat ze dvou možností, kde si vůz převzít:

 1. za poplatek vám jej přiveze zástupce společnosti Carvago na požadovanou adresu
 2. vyzvednete si auto sami na Pick-Up pointu v Praze

Za komfort si ale v tomto případě pořádně připlatíte. Ve vzorovém příkladu jsme zkusili proces objednávky vozu Kia, u kterého se cena pohybovala lehce nad 600 000 Kč. 

Dovoz auta až k vám domů by v tomto případě vyšel na 14 970 Kč při dovozu do Ostravy a na 11 479 Kč při dovozu do Prahy. A vzhledem k tomu, že v Praze mají Pick-Up point s odběrem zdarma, zdá se nám tato služba poměrně nákladná.  

Tip: Jak rychle a bezpečně zbavit auto námrazy a sněhu?

Další služby Carvago

Doprovodné služby Carvago zahrnují kromě dovozu také:

 • dovozovou STK (včetně měření emisí a vyřízení dokumentace pro registraci vozidla)
 • správní poplatek (kolek pro vystavení českého technického průkazu)
 • registraci vozu (vyřízení registračních značek, technického průkazu a další nezbytná administrativa). 

Jako doplňkové služby pak Carvago nabízí například:

 • 10 litrů paliva zdarma 
 • prodlouženou záruku
 • možnost sjednání financování vozidla
 • pojištění vozidla

Carvago kontakty

Pokud se vám Carvago zalíbilo nebo se potřebujete dozvědět další informace, můžete kontaktovat společnost od pondělí do neděle v rozmezí 8 – 20 hod. na:

 • tel. čísle +420 246 034 700
 • e-mailu prodej@carvago.com

Zkušenosti

Na Google má firma 4,5 hvězdičky z 5ti možných a celkem 210 recenzí.

Od začátku až do konce – dvěma slovy – skvělý zážitek. A to vážně. Od prvotního vysvětlení celé služby operátory na lince (kde se jednoduše, když už kupujete dražší auto ze zahraničí, které jste nikdy naživo neviděli, potřebujete ujistit, že všechno proběhne tak, jak jste si přečetli), přes prohlídku vozidla (a dokonce nedoporučení nákupu jednoho vozidla z důvodu 5 důlků po kroupách – velmi oceňuji dodržování nastavených pravidel hry!), realizace prohlídky nového vozidla zdarma, dovoz, přihlášení a konečné předání v termínu ještě o týden dřívějším, než bylo původně avizováno. Až po sem všechno super. Po přebrání vozidla se však zjistilo, že přestala fungovat jedna strana volantu. A od této doby to nebylo super, ale excelentní. Carvago se k tomu postavilo čelem a po vysvětlení problému, navštívení značkového servisu opraveno a faktura uhrazena ze strany Carvaga. Jako třešnika na dortu vás po celou dobu realizace obchodu provádí velmi detailní systém, který vás, pokud jste netrpěliví, jako já, drží neustále ve střehu a téměř o každém kroku vozidla jste informování. Ještě jednou díky za tuto profesionální a vyladěnou službu! Štěpán z Brna

Štěpán Morávek

Nechci hanit celkové služby, ale jedna věc tu je velmi znepokojující. Pracuji v Automotive a již po několikáté se setkávám se situací, kdy náš zákazník dostane nejen od nás nabídku na dovoz vozu, ale také nabídku od firmy výše – Carvago…
My vůz prověříme (osobně) a v poměrně velkém množství případů zjistíme, že na voze jsou velké odlišnosti oproti protokolu o technickém stavu od Carvaga? Ať už je to lakování vozu, pojistné událost, kuřácké auto atd atd..
Že by opakovaná náhoda?
Spíše důkaz toho jak jsou vozy (ne)kontrolovány nasmlouvaným pracovníkem, který je má prověřit. Nechci nikoho hanit, ale bylo by asi rozumnější pro dovoz vozu kontaktovat opravdu profesionální firmu s osobním přístupem. Kupujete auto za x set tisíc a ne jídlo, které Vám doveze Rohlík až před dveře….

Michal

Na Firmy má firma 4 hvězdičky z 5ti možných a celkem 78 recenzí.

Musím uznat že fakt mají nabídku jako nikdo jiný. Kvalita je taky nesrovnatelná. A jako bonus vnímám kompletní servis včetně detailní kontroly technického stavu auta ještě předtím, než se ho rozhodnete koupit. Čili poslat balík peněz někomu na účet a pak čekat, jestli to klapne. Zdá se to trochu zvláští, ale ono prostě fakt funguje. A funguje to skvěle!

Martin Ryska 83

Ještě před pár měsíci bych nevěřil, že si koupím auto přes internet. Jsem dost pintlich a rád si věci sám prohlédnu, než za ně utratím peníze. Tady to nešlo, byla to pro mě zcela nová zkušenost, ale velmi příjemná zkušenost. O autě jsem měl velmi podrobné informace předem včetně fotografií a zprávy mechanika. Věděl jsem tedy, do čehu jdu a když jsem si auto vyzvedl, přesně odpovídalo deklarovanému stavu.

Milan Sip

Často kladené dotazy

Co je Carvago?

Carvago funguje jako mezičlánek nebo-li prostředník mezi zahraničními bazary a českými zájemci o ojetý vůz. Pokud se vám některý vůz z nabídky zalíbí, můžete jej koupit přes Carvago v českých korunách a k tomu získat půlroční záruku nebo využít možnosti vrácení vozu v 14 dnech. Carvago nabízí také doplňkové služby – jako je prohlídka vozu jejich mechanikem nebo dovoz auta až k vám domů.

Je Carvago bezpečné?

Pokud si Carvago vygooglíte, najdete poměrně kladné hodnocení. 4,4 hvězdičky při celkovém počtu 168 recenzí vůbec není špatné skóre. Přesto se ale najdou zákazníci, kteří měli se službami Carvago problém – je jich ale opravdu jen menšina. Obecně si zákazníci nejvíce stěžují na delší čekání a prodlevy při nákupu vozidla

Jak koupit auto přes Carvago?

Stačí navštívit stránky Carvago.com a v sekci Koupit si vybrat vůz. Nabídka je poměrně pestrá, protože se jim obsah na stránky generuje automaticky, většinou ze zahraničních portálů nebo autobazarů. Pokud si chcete vůz koupit, kliknete na Objednat, zaregistrujete se nebo přihlásíte a pak už si jen vyberete, jaké služby k vozu budete chtít… 

blank

Koupit v dnešní době ojeté auto je velmi jednoduchá a přitom tak náročná věc. Nabídka je sice pestrá a snadno si vyberete online, věřit už ale nemůžete snad ani vyhlášeným autobazarům.

Výhody
 • Obrovská nabídka vozů
 • Možnost vrátit vůz do 14 dnů
 • Doručení vozů domů
 • Záruka 6 měsíců na každý vůz
 • Prodej vozu online
Nevýhody
 • Nejsou pobočky
 • Pouze online nákup a rezervace

TIP: Nejlepší autobazary v ČR recenze

5/5 - (1)

2 vašich komentářů a zkušeností: Nezávislá recenze Carvago. Jak jsou spokojení zákazníci?

 1. Dobrý den,
  otázka: Takže když si objednám vozidlo, které vy budete dovážet ze zahraničí do Prahy kde bych si jej přijel vyzvednou tak budu platit dovoz do Prahy?
  Sobarňa V.

  1. Carvago v skratke = Vážený zákazník, ďakujeme vám za nákup u nás. Pracujeme na vašej objednávke. Ups, zaplatili ste nám príliš veľa krát a nevybrali ste si auto, preto túto objednávku, ktorú sme vám potvrdili, že ste ju vytvorili, za ktorú sme od vás prijali platbu a informovali vás, že na nej pracujeme, neuznáme. Viete, predávame našu službu príliš lacno, aby sme si nemohli dovoliť, aby ste sa neodhodlali rýchlo rozhodnúť. Všetko toto v kontexte toho, že NEMÁTE NAPÍSANÉ NIKDE, ako neistých zákazníkov si dovoľujete mať. Hrozné zaobchádzanie so zákazníkom! Ak sa vám nepáči, že sa pokúšam kúpiť od vás auto, DÔSTOJNE mi to oznámte a možno ma poprosíte, aby som platil plnú cenu namiesto toho, aby ste JEDNODUCHO ZRUŠILI MOJU OBJEDNÁVKU PO TOM, čo ste ju už potvrdili ako prebiehajúcu, a s argumentmi, ktoré ste si vymysleli! Vážne! STE HRÔZNI!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *