SlimLipo recenze – jediná liposukce, která stahuje a vypíná pokožku

Pokud se snažíte zapracovat na vzhledu své postavy, ale i přes nastavený dietní a cvičební režim se vám nedaří dosáhnout žádoucích výsledků, dost možná se vám vyplatí popřemýšlet o nějakém nakopnutí. A liposukce SlimLipo, která je ve svém oboru revolucí, vám v tom může pomoci.

Navzdory všeobecnému přesvědčení není liposukce vhodná jen pro lidí, kteří chtějí zhubnout „rychle a bezbolestně.“ Naopak – ještě lépe se hodí pro všechny, kdo mají problémy s tvarováním některých částí těla (typicky stehen nebo bříška) a ani cviky cíleně zaměřené na tyto partie jim nepomohou.

Co je liposukce SlimLipo?

Jde o šetrnější liposukci na trhu. Jako taková patří pod zákroky estetické medicíny. Klienti si po této metodě obvykle pochvalují menší bolestivost, méně rozsáhlé pooperační poranění apod.

Výhody liposukce SlimLipo

Ovšem lepší hojení a nevelké pooperační poranění (jež jsou samy o sobě skvělými benefity) rozhodně není jediným důvodem, proč o této operaci lidé uvažují. Mezi další výhody se totiž řadí i:

 • Rychlé tvarování problematických partií
 • Efektivní odstranění tuku
 • Zlepšení harmonie těla i vlastního sebevědomí
 • Zákrok bez nutnosti narkózy
 • Bez bolesti a bez ztrát krve
 • Minimální riziko pozákrokových komplikací (otoky, modřiny…) při dodržení rekonvalescenčních doporučení
 • Nižší riziko vzniku podkožních nerovností a převisů
 • Jediná liposukce, která zároveň stahuje a vypíná pokožku
 • Rychlé a viditelné vypnutí pokožky
 • Krátká rekonvalescence

TIP: Tipy, jak rychle a efektivně zhubnout nejen břicho. Vyzkoušejte ověřený postup pro rychlé tvarování problematických partií

Za všechny tyto výhody mohou především dva faktory: větší množství odsátého tuku při současném stažení pokožky a použití micro kanyly a laseru, jež umožňují opravdu přesné zacílení zákroku.

Jak vypadá metoda SlimLipo v praxi?

Nemusíte se obávat žádného nepohodlí v průběhu operace, vše je totiž prováděno v lokální anestezii. A i opravdu dlouhé zákroky (1,5 až dvě hodiny), které si může vyžádat některý typ prováděné liposukce, hodnotí pacientky jako snesitelné a nebolestivé.

Ta SlimLipo mi přijde lepší v tom že se ti sice odstraní přebytečný tuk, ale zároveň ti kůži v té části stáhnou, vypnou a navrátí její elasticitu takže se nemusíš bát nějakého převisu nebo tak podobně. Pomohla mi i s celulitidou kterou jsem na stehnech měla. Celkově je SlimLipo rychlejší, tvaruje tělo a nemáš po ní skoro žádné modřinky. Po třech dnech jsem byla jako rybička a mohla jít v pohodě do práce a nedělala se v narkóze“

Lousi, emimino.cz

TIP: Otok obličeje – jaké jsou jeho příčiny a jak se s ním vypořádat? Nejčastěji ho lze pozorovat v oblasti tváří, očních víček a dolní čelisti

Jak probíhá liposukce SlimLipo?

Nejdříve je třeba oblast, z níž je nutné odstranit tuk, napustit tumescentním roztokem. Následně je použit laser. S jeho přispěním tuk zkapalní a zároveň dojde k tvarování a stažení povislé kůže. Samotný tuk pak odstraňují mikrokanyly. Ty zajistí, odsátí mnohem většího množství tuku než při jiných metodách, a navíc jsou k tělu i šetrné.

První výsledky jsou vidět okamžitě – po zákroku je možné ihned vidět zmenšení objemu v problematické partii. Následně je třeba nosit stahovací prádlo, přičemž konečný výsledek se hodnotí 4 až 6 týdnů po operaci.

SlimLipo – laserem asistovaná liposukce

K tomuto zákroku se používají specializované přístroje, jež se dokážou cíleně zaměřit na trvalé odstranění podkožního tuku v oblastech, kde ho lze jen obtížně redukovat dietami nebo cvičením. Neumí ovšem pomoci jen s odstraněním tuku, zároveň zpevní a stahují pokožku pacienta, která může v dané partii po delší době ztratit svou přirozenou pružnost.

Tip: eSlim recenze – fungují oblíbené tabletky na hubnutí?

SlimLipo – liposukce bez hospitalizace

A ještě jednu výhodu použití toho postupu má – celý zákrok je možné provést ambulantně a není tedy třeba žádná hospitalizace. Pacienti ještě týž den odcházejí domů. A jak je to s dalším životem? Kliniky estetické medicíny uvádí, že k běžným činnostem se v případě tohoto zákroku lze vrátit už po 24 hodinách. První 4 týdne je také celodenně třeba nosit stahovací prádlo, v následujících dvou týdnech pak už stačí jen jeho použití na noc.

TIP: Jak vyrýsovat břišní svaly? Máme pro vás 5 tipů jak na to! Zaručeně s nimi nešlápnete vedle

Jde o tak nenáročný zákrok, že je společně s ním možné provést i jiné estetické úpravy (takže si ušetříte jednu cestu na kliniku a nebudete platit ani za nadbytečná předoperační vyšetření apod.). Jde například o:

 • výplně vlastním tukem
 • plastiku horních očních víček
 • plastiku dolních očních víček
 • odstranění vrásek
 • minilifting

Vše je samozřejmě třeba konzultovat s lékařem, který vám tento souběh zákroku na základě vašeho zdravotního stavu buď doporučí, nebo naopak ne.

Já jsem v Arteclinic absolvovala SlimLipo (břicho a vnitřní stehna) a měla jsem to bez potíží. Po 4 dnech jsem normálně fungovala. Přístup na klinice byl také na 1. Za mně spokojenost.“

Pavlina3, emimino.cz

Další výhody liposukce SlimLipo

Díky tomu, jak je zákrok vedený, se minimalizuje i riziko jeho nesprávného provedení. Provádějící lékař si totiž může podle potřeby pacienta přepolohovat anebo na chvíli zákrok zastavit a zkontrolovat, zda výsledek odsávání tuku odpovídá původně navrženým představám.

TIP: Lipoxal Radical recenze – účinný přípravek na hubnutí? Nebo jen metoda, jak „zhubnout“ všechny vaše peníze?

Kdy je možné použít liposukci SlimLipo?

Její využití je v podstatě neomezené Hodí se jak pro liposukci větších partií (břicho, stehna, boky či záda), tak i pro úpravu tělesného vzhledu v menších oblastech jako jsou paže, kolena, podbradek nebo například zmenšení prsou při gynekomastii u mužů).

Klik stojí liposukce SlimLipo

Cena je orientační podle tělesných partií, které je třeba zákrokem upravit. Všeobecně se pohybuje mezi 25 000 až 50 000 Kč. Cena je konečná a zahrnuje na většině dobrých klinik nejenom samotnou operaci, ale také konzultaci s plastickým chirurgem, premedikaci, lokální anestezii a pooperační péči.

Jak se chovat po liposukci SlimLipo

K běžným aktivitám je možné se vrátit už do několika dní po zákroku. U těch nejmenším SlimLipo procedur dokonce už po 24 hodinách). Je však třeba počítat s nutností dodržování rehabilitačního režimu. Nutné je především nošení stahovacího prádla, které pomůže výsledek stabilizovat. Celkem se musí nosit 6 týdnů. První 4 týdny po celý den, po zbývají dobu pak už jen v noci. Ke sportu a náročnějším činnostem je obvykle možné se vrátit po 3 až 5 týdnech.

TIP: Idealica recenze – opravdu účinné kapky na hubnutí? Podívejte se na jejich složení i zkušenosti čtenářů

Liposukce SlimLipo – recenze uživatelů

A jak byli se zákrokem spokojeni lidé, kteří odsátí tuků liposukci SlimLipo podstoupili?

Ja mela rekon v pohode, rano v 7 zakrok, nejhorsi byl vecer, byla jsem unavena, snazila jsem se lezet, ale i tak jsem neco kolem deti delala, na bolest jsem nic nebrala, bolelo jako namozene, po 48hod jsem se osprchla a zas nandala pradlo, efekt uz b hezky videt jen podbrisek fialovy a otok, ale ploche bricho. Sestra mi poradila at hned po prijezdu dom co nejdele lezim na brise a i se vyspim na brise. Za tyden stav skoro OK za 3t krasa a spokojena jsem porad. Jizvicky jsem mazala ruznymi olejicky, trosku mi ztmavly v tehotenstvi, ale zas zesvetlaly rok po porodu, jsou malicke, skoro neznatelne. brala jsem homeopatika a wobenzym, otehotnela jsem hrozne kratce zjistila jsem to asi 4-5t po zakroku a bala se o vysledek a pohoda, malicke tehotenske brisko oproti predchozim dvema a po porodu prakticky skoro hned ploche bricho 😀 z cehoz jsem byla velmi nadsena :pankac: lipo me stala 45t v yes visage v praze a priste jedine znovu tam a k dr. Paduchovi:“

Lucillee, emimino.cz

„„Musím říct, je naprosto bezbolestná. I když, jak s oblibou říkám, reklamy snesou všechno, tak tady to byla pravda. Podstoupila jsem liposukci podbřišku, pasu a boků ve čtvrtek odpoledne a opravdu v pondělí jsem šla do práce. Samozřejmě to bylo citlivější, ale opravdu žádná modřina, žádné jizvy, nebyla jsem nijak omezená. Hned v pondělí jsem se musela kolegyním svléknout a ukázat se… Prošla jsem celkem velkou změnou, díky panu doktorovi mám v pase přes 5 cm dole a 7 kg váhy.“

Juliana, Zeny.cz

Už je to sice nějaký ten pátek co jsem v yes visage byla, takže předpokládám že se tam mohlo ledasco změnit, ale já s nimi mám zkušenost dobrou. Dohromady jsem tam byla dvakrát. Rozdělila jsem si to takhle, protože jsem na to poprvé neměla úplně finance, přece jen to není levná záležitost. Ale možná by mě to vyšlo lépe kdybych na břicho i stehna šla najednou..no to je teď už jedno. Hlavně v určitém věku zhubnout v některých partiích se dá těžko, takže proč nejít na liposukci když funguje.“

Barbjily, emimino.cz

TIP: Wobenzym recenze – při jakých stavech pomáhá? Podívejte se na to, jak vlastně působí a co od něj čekat – po liposukci vám může pomoci s hojením

Pro jaké oblasti se liposukce SlimLipo hodí?

Tento zákrok lze doporučit pro celou řadu tělesných partií: liposukce hýždí, liposukce břicha, liposukce vnitřních a vnějších stehen, liposukce boků, liposukce zad, liposukce paží či liposukce kolen. Hodí se i pro velmi efektivní odsátí tuku a z velmi malých problematických oblasti na těle, (ve hře je třeba liposukce podbradku, odstranění dvojité brady nebo stále oblíbenější liposukce Venušina pahorku).

Co byste ještě měli vědět

Při využití vhodné estetické kliniky je možné váš odsátý tuk lze také využít jinde na těle, a to ve formě lipotransferu. Může tak například posloužit k tvarování prsou.

Výhody a nevýhody liposukce SlimLipo

A jak lze shrnout recenzi na tento oblíbený zákrok estetické medicíny? Pojďme se podívat na klady a zápory toto procesu.

Liposukce SlimLipo pozitiva

 • Rychlé tvarování problematických partií
 • Hodí se pro malé i velké zákroky
 • Rychlé a viditelné vypnutí pokožky
 • Návrat do běžného života už po 24 hodinách
 • Efektivní odstranění tuku metodou zkapalnění
 • Zlepšuje harmonii těla i vlastní sebevědomí
 • Laserová technologie umožňuje přesné zacílení procedury
 • Během liposukce SlimLipo je možné provést i další menší zákroky estetické medicíny (plastika očních víček, odstranění vrásek, minilifting apod.).
 • Bez bolesti a bez ztrát krve
 • Minimální riziko pozákrokových komplikací (otoky, modřiny…)
 • Nižší riziko vzniku podkožních nerovností a převisů
 • Zákrok bez nutnosti narkózy
 • První výsledky jsou viditelné ihned
 • Odsátý tuk je možné využít k výplním v jiných částech těla
 • Jediná liposukce, která zároveň stahuje a vypíná pokožku
 • Cvičit je možné už po 3 až 5 týdnech od zákroku
 • Krátká rekonvalescence

TIP: FatFix recenze – přípravek pro efektivní hubnutí, nebo další podvod? Zjistěte, zda se vyplatí do něj investovat, nebo se jedná o další reklamní tahák

Liposukce SlimLipo negativa

 • Pro někoho vyšší cena
 • Nutnost nosit stahovací prádlo po dobu 6 týdnů

A jak tedy ohlasy na liposukci SlimLipo shrnout? Jde o rychlé tvarování problematických partií, které zároveň nabízí i rychlé a viditelné vypnutí pokožky. Zlepšuje harmonii těla i vlastní sebevědomí, obejde se bez nutnosti narkózy a první výsledky jsou viditelné ihned. Mezi další výhody patří i to, že odsátý tuk vám může ještě nadále posloužit, protože ho lze v rámci jediného zákroku použít k výplním v jiných částech těla. A velkou výhodou liposukce SlimLipo je i krátká doba rekonvalescence – návrat do běžného života bývá totiž možný už po 24 hodinách. Pokud se tedy rozhodujete mezi různými typy liposukce, může být bezbolestná moderní technika SlimLipo tou správnou volbou.

Zdroj: https://www.yesvisage.cz/zakrok/laserova-liposukce/, https://www.zeny.cz/krasa-a-moda/diky-2-hodinam-mam-dole-5-cm-a-7-kg-vahy-1168.html, https://www.emimino.cz/diskuse/laserova-liposukce-slimlipo-mate-zkusenost-255353/strankovani/14/, https://www.estheticon.cz/pacienti/laserova-liposukce-slimlipo

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *