Ecoprodukt recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace Ecoprodukt

Ecoprodukt je internetový obchod zaměřený na prodej solární techniky, panelů, nabíječek, baterií, měničů, osvětlení a čerpadel. Poskytují inovativní produkty pro ekologickou domácnost, které ušetří váš čas i peníze. Kromě prodeje se zaměřuje i na odborné poradenství. Firma se na trhu pohybuje již od roku 2010. Roku 2019 byli finalisty shopu roku.

Ecoprodukt recenze

E-shop je přehledný a kladně hodnocený stovkami zákazníků. Poskytuje bohatou nabídku sortimentu zahrnující nejrůznější produkty k solárním systémů, větrným elektrárnám, zavlažování, úspoře tepla, čerpadlům a ekologické domácnosti. Najdete zde kromě jednotlivých výrobků i akční nebo dárkové sady. Současně se firma zabývá poradenstvím, kdy vám pomohou vybrat správný EKO produkt. Ecoprodukt má stovky odběrných míst po celé České republice a Slovensku. Firma si zakládá na kvalitě výrobků, odbornosti a spokojených zákaznících.

Ecoprodukt kontakt

  • Telefon: +420 253 253 233
  • E-mail: podpora@ecoprodukt.cz
  • Adresa: Jesenského 35, 972 01 Bojnice, Slovensko

Ecoprodukt zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 4,7 z 5 možných, celkem 35 recenzí.

Vše na jedničku. Dorazila nám zásilka a zjistili jsme, že není kompletní. Měla jsem obavy jak se k tomu firma Ecoprodukt postaví, ale během dvou dnů kompletně vyřízeno a odesláno. Skvělá komunikace, rychlé vyřízení. Dosud jsem se nesetkala s tak po všech směrech kladným internetovým obchodem.

Draha T.

Excelentní podpora, nikde mi neporadili tak jako v tomto obchodě. Ušetřil jsem stovky eur. Děkuji!

Matus T.

Velmi dobrá zkušenost. Objednal jsem zde solární sestavu, kterou jsem si v objednávce postupně rozšířil o vyšší výkon, baterii, jiný měnič a další.. Se vším mi poradili, objednávku upravili, zboží dorazilo asi za měsíc. Již probíhá montáž.. Vyskytl se mi i zásadní problém, že mi jeden důležitý komponent v dodávce chyběl a při přebírání jsem to přehlédl.. Po několika dnech stačilo pár e-mailů a komponent mi bez okolků zdarma zaslali. Velmi kladně hodnotím i opravdu přehledný e-shop a podporu.. Jediné, za co bych možná jednu špičku hvězdičky ubral, je rychlost komunikace.. Někdy mi odpověď příšla až za mnoho dní, ale to je vzhledem k dnešní složité době a množství zákazníků pochopitelné. Každý normální člověk to určitě pochopí. Telefonicky komunikují spolehlivě v pracovní době.
Ať se daří a děkuji..

Miroslav H.

Na Firmy.cz má hodnocení 4,6 z 5 možných, celkem 7799 recenzí.

Při reklamaci zboží jsem se setkal s takovou ochotnou a vstřícností, že se o to musím podělit.Ještě jednou bych chtěl za všechno poděkovat a všem tuto firmu doporučit.

Stanislav N.

Rychlost dodání V nabídce i opravdu kvalitní produkty Dobrá cena v porovnání s konkurencí

Halcin

Neuveriteľne profesionálny a milý prístup k zákazníkom. Ochota poradiť a ponúknuť riešenie. Rýchle dodanie a schopnosť prispôsobiť sa potrebám zákazníka.

Standoservis

Často kladené dotazy

Co když si nejsem jistý s výběrem správného produktu?

Neváhejte kontaktovat e-mailovou nebo bezplatnou telefonickou podporu, která vám poskytne rady, jak vybrat správný produkt. Rovněž pomohou i s instalací.

Jaký sortiment firma nabízí?

Najdete zde stovky produktů zahrnující nejrůznější typy solárních zařízení včetně komponentů, zavlažovacích systémů, výrobky pro úsporu tepla, propojovacích kabelů a dalšího příslušenství.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *