Euphony Group – MLM a spolupráce

Euphony Group je společnost poskytující širokou škálu služeb v oblasti telekomunikací a energií. Její poradci se snaží lidem a firmám najít a nastavit výhodné produkty, které jim ušetří peníze a zlepší kvalitu jejich služeb.

Nabízí připojení pevné linky, mobilní služby, internetové připojení a energie. Euphony Group má úspěšnou historii v několika evropských zemích a nyní se snaží poskytnout své služby i na českém trhu.

Výhody a nevýhody Euphony Group

Jde o klasickou firmu nabízející MLM produkty, navíc se na našem trhu neuvedla právě nejlépe a v současnosti jsou nabídky jejích služeb značně omezené. Přesto se vyplatí o ní vědět.

Výhody

 • nabízí pestrou paletu služeb
 • nižší ceny než u konkurence
 • individuální jednání
 • školení poradci

Nevýhody

 • ohlasy na internetu nejsou nejpříznivější
 • společnost používá podvodné praktiky
 • nelze se spolehnout na kvalitu poskytovaných služeb

Euphony Group a spolupráce MLM

Euphony Group nabízí své služby přes školené poradce a konzultanty. Jde o klasický MLM (Multi-Level Marketing), což je obchodní strategie, která se zakládá na prodeji produktů nebo služeb pomocí sítě nezávislých distributorů, kteří jsou odměňováni za prodej a rozvoj svého týmu. MLM se také často označuje jako síťový marketing nebo přímý prodej.

TIP: Amway recenze – zkušenosti a fakta o produktech i MLM

Hlavní myšlenkou MLM je, že distributor předává svůj obchodní model a své zkušenosti dalším lidem, kteří se stanou jeho „distributory“. Tito distributoři vydělávají peníze tím, že prodávají produkty nebo služby společnosti a zároveň přivedou další lidi, aby se stali distributory v jejich týmu. Distributoři získávají provize za prodeje svých týmových členů a často také za rozvoj týmu.

Podstatou MLM je tedy tvorba sítě nezávislých distributorů, kteří mají možnost vybudovat svůj vlastní obchod a získat nejen provize za prodej produktů, ale také za rozvoj svého týmu. MLM může být úspěšný, pokud jsou prodejci motivováni k vynaložení úsilí a jsou poskytnuty kvalitní produkty nebo služby, které jsou žádané zákazníky. Nicméně existují i rizika, jako jsou neetické praktiky, neadekvátní školení a neuspokojivá podpora prodejců, které mohou vést k neúspěchu MLM prodejce. A bohužel právě těchto prohřešků má firma Euphony Group působící na našem trhu hned několik.

Po velice špatné zkušenosti, kdy nám byli odpojeny telefonní linky, aniž bychom souhlasili se smlouvou a to i po telefonu. Varuji každého, před jejich telefonátem,protože větší podvod jsme nezažili.“

Ivo Suchomel

TIP: Recenze Eurona by Cerny – zkušenosti zákazníků

Co nabízí firma Euphony Group

V současnosti jsou v nabídce hned čtyři produkty:

 • Euphony – pevná linka
 • Euphony – mobilní služby
 • Euphony – internet
 • Euphony – energie

Ceníky jsou však neveřejné je možné jí získat jen tehdy, pokud kontaktujete prověřeného prodejce. Ani to tedy příliš nesvědčí o důvěryhodnosti této firmy.

Euphony Group – dobré zkušenosti nebo podvod?

Bohužel vzhledem k tomu, co lze o firmě Euphony Group na českém internetu dohledat (i podle zkušeností zákazníků a prodejců) rozhodně nejde o prodejce a poskytovatele služeb, kterého bychom vám mohli doporučit. Jde o podvod. Pokud vás tedy někdo kontaktujte s nabídkou této společnosti, nezabývejte se jím.

Jsem dealerem pro Euphony a na základě lživé smlouvy s touto společností spolupracuji. Chtěl každého zájemce od spolupráce odradit. Lžou,neplatí a okrádají nás !!!!!“

Josef Kubec

Ahoj. K Euphony jsem se připojil na střední škole. Potřeboval jsem vedlejší příjem a tak jsem si půjčil na kontokorentním účtu zmíněných 9 tisíc. Věřil jsem svému sponzorovy v tom, že mi částku vrátí pokud si nevydělám více jak 10 tisíc. Bohužel se mi nedařilo, ale přikládal jsem to ke své vlastní neschopnosti a nehanil jsem společnost. Nehanil jsem společnost ani když jsem po půl roce musel na splátky platit 900 Kč měsíčně. Dovedete si představit co dokáže udělat 900 Kč měsíčně s chudým studentem, který se nenarodil v protekční rodině? Pamatujete si na své mládí? Nezanevřel jsem až do té doby kdy jsem zavolal na zákaznickou linku a tam mi bylo sděleno, že k vrácení peněz bych potřeboval dosáhnout ze začátku určité úrovně. Byl to pro mě strašný šok a ještě teď se s tím srovnávám. Bohužel dluhy u bratra mám stále a při vysoké škole se mi je daří špatně splácet. Nechtěl jsem osočovat, ale myslím, že jste mi vzali kus mého mládí i.“

Jakub Doležal

TIP: Herbalife recenze – zkušenosti, přihlášení, produkty a koktejly

Nejčastější otázky

Jaké služby nabízí Euphony Group?

V současnosti je od této společnosti k mání pevná linka, mobilní služby, internet a energie.

Jak své služby Euphony Group nabízí?

Působí skrze MLM (Multi-Level Marketing) marketing, také známý jako síťový marketing, je forma prodeje, když společnost prodává své výrobky nebo služby prostřednictvím sítě nezávislých distributorů nebo konzultantů. Tito nezávislí prodejci obvykle pracují samostatně a vydělávají provizi za prodej produktů nebo služeb společnosti a za nábor dalších nezávislých prodejců do své sítě.

Zdroj: https://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/euphony, https://zbohatneme.cz/mlm-firmy/, https://issuu.com/mlm2014/docs/top_1000_mlm_company_list, https://www.crisrieder.org/euphony_website/index.html

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *