Recenze Credino půjčky – jak a kolik půjčí?

Pokud se v půjčkách a bankovním světa příliš neorientujete, může vám s výběrem vhodného poskytovatele pomoci některý z takzvaných agregátorů slev, mezi které patří právě také Credino. Porovná za vás nabídky jednotlivých poskytovatelů půjček a nabídne opravdu jednoduché řešení?

Co je Credino? 

Na webu Credino.cz najdete srovnávač půjček, díky kterému si můžete půjčit snadno online. Provozovatelem půjčkového agregátoru je pražská společnost Bezvafinance s.r.o., která sídlí na adrese Revoluční 724/7, Praha 1 – Staré Město.

Jak funguje Credino?

Credino spolupracuje s několika poskytovateli nebankovních půjček. Vy vyplníte na webu žádost o půjčku v určité výši a Credino ji podle aktuální nabídky poskytovatelů předá tomu, který vám může nabídnout co možná nejlepší podmínky. 

Co má společného Credino, Funcredit a Hyperpůjčka?

Jedná se o agregátroy půjček na podobném principu a mají navíc také společného provozovatele – tedy společnost Bezvafinance.cz. Každý za půjčkových agragátorů je ale zaměřen na jiný typ nebankovních půjček a spolupracují s rozdílnými poskytovateli úvěrů.

Mohlo by vás zajímat: Nebankovní Hyperpůjčka – kolik si půjčíte a jaké jsou podmínky?

Kolik si můžu na Credino půjčit?

Na webu Credino si můžete zažádat o půjčku v maximální výši 250 000 Kč, miminální půjčka je pak stanovena na 1 000 Kč. V online formuláři si snadno nastavíte požadovanou výši půjčky.

Na jak dlouho si s Credino půjčíte?

Právě podle výše půjčky se pak odvíjejí i její podmínky a délka splácení. U nižších částek jsou preferovány tzv. rychlé nebankovní půjčky, které mívají obvykle splatnost 30 dnů s možností prodloužení. 

250 000 Kč byste ale v rámci jednoho měsíce splatili jen stěží, u vyšších částek se tak jedná spíše o dlouhodobé nebankovní úvěry na několik měsíců nebo i let. V této oblasti vás může z poskytovatelů kontaktovat například Home Credit nebo Provident a další i méně známé nebankovní společnosti.

Doporučujeme také: Půjčka pro cizince – co musíte splňovat a kdo ji nabízí?

Na co si můžete půjčit?

Credino nabízí nebankovní bezúčelové půjčky, což znamená, že si můžete půjčit opravdu na cokoliv. Záleží jen na vás, zda z půjčených peněz zafinancujete novou sedačku nebo část rodinné dovolené. 

Samozřejmě byste si měli ale půjčku vždy dobře rozmyslet. Nebankovní půjčky nebývají zrovna dvakrát výhodné a mohou se značně prodražit, půjčovat byste si tak měli skutečně pouze v nezbytných případech. 

Jak získat Credino půjčku?

Odeslání žádosti je velmi rychlé a snadné, stačí navštívit web Credino.cz a kliknout na zelené tlačítko Chci si půjčit

Dostanete se níže na online formulář – tedy žádost o půjčku. V ní vyplníte několik údajů od jména a příjmení až po kontaktní telefon. A právě na ten se vám následně ozvou vybraní poskytovatelé půjček. 

Ve většině případů vás poskytovatelé úvěru kontaktují velmi rychle, často za několik minut nebo do hodiny. Může se ale také stát, že se vám nikdo neozve. A to v případě, kdy nesplňujete podmínky nebankovní společnosti. 

Náš tip: Jak založit účet, aby na něj nemohl exekutor?

Pro koho je Credino půjčka vhodná?

Jednotliví poskytovatelé mají samozřejmě svá individuální pravidla a podmínky pro získání půjčky, obecně ale platí, že nebankovní společnosti půjčují plnoletým občanům České republiky, kteří mají pravidelný měsíční příjem

Příjem bude nezbytné prokázat ideálně výpisy z bankovního účtu. Ten je další podmínkou, většinou se jedná o bezhotovostní úvěry a bankovní účet tak bude sloužit nejen k ověření vaší identity a výše příjmu, ale také k získání finančních prostředků. 

Čím dál častěji společnosti požadují, aby měl klient také aktivní platební kartu Visa nebo Mastercard, která pomůže taktéž ověřit identitu a vlastnictví bankovního účtu. Z platební karty jsou pak automaticky strhávány také splátky a poplatky. 

Máte také zkušenosti s agregátorem půjček Credino? Doporučili vám ideálního poskytovatele půjček nebo se vám nikdo neozval? Podělte se o zkušenosti v komentářích níže …

Zdroj: https://www.credino.cz/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *