Silektro recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace Silektro

Česká firma Silektro s. r. o. navrhuje a dodává záložní zdroje napájení elektrické energie, motorgenerátory a fotovoltaické elektrárny. Za více než 20 let má firma stovky spokojených zákazníků a jejich odbornost se projevila na kvalitě poskytovaných služeb.

Silektro recenze

Silektro je průkopníkem v oblasti poruch v napájecích sítích. V současné době tak poskytuje v mnoha odvětvích komplexní technická řešení, dodávky technologií, realizace na klíč, a to včetně poradenství, podpory a pravidelného servisu. Současně zajišťují nadstandardní záruční a pozáruční servis.

Firma navrhuje, dodává a realizuje fotovoltaické elektrárny a záložní napájení na klíč, vše s ohledem na správný výběr klíčových komponentů a s využitím dotace.

Rovněž firma nabízí školení a technickou podporu pro projektanty, provozovatele a majitele FVE, motorgenerátorů a záložních zdrojů UPS.

Ukázka práce firmy Silektro

Silektro kontakt

  • Telefon: +420 224 253 915
  • E-mail: info@silektro.cz
  • Adresa: Perunova 17, 130 00 Praha 3

Silektro zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 4,2 z 5 možných, celkem 10 recenzí.

Vynikající zkušenost s touto firmou. Jednají věcně, rychle, plní termíny, dovedou vše lidsky vysvětlit. Fakturace 100% „ex-post“ – po kompletní dodávce. Trochu jak z jiné planety. Absolutní důvěra, doporučuji.

Martin M.

Parada, velice spokojen

Jan R.

Často kladené dotazy

Pro jaké odvětví firma poskytuje své služby v oblasti motorgenerátorů a záložních zdrojů UPS?

Firma nabízí technická řešení, dodávky, realizace a servis v mnoha různých odvětvích. Od zdravotnictví, přes školství až po zemědělství a průmyslovou výrobu.

Poskytuje firma i odborné poradenství?

Ano. Silektro nabízí technikou podporu pro správný návrh celého řešení ve všech oblastech. Poskytují tak nejen komplexní řešení, ale zároveň se věnují školení projektantů.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *