Alpha solar recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace Alpha Solar

14 komentářů a zkušeností: Alpha solar recenze – zkušenosti a diskuze

Společnost Alpha solar systems s. r. o. se angažuje v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Poskytuje tak domácnostem, firmám i průmyslovým oblastem modifikovanou energii slunce. Firma vám tak pomůže navrhnout a zrealizovat fotovoltaiku na míru vašim potřebám a požadavkům. Ani tepelná čerpadla nejsou problém. Alpha solar má stovky spokojených zákazníků.

TIP: Fotovoltaika na klíč recenze firem

Alpha solar recenze

Fotovoltaická elektrárna od Alpha solar vám zajistí energetickou nezavilost, kdy se vám náklady na elektrickou energii sníží až o 80 % a zvýší váš komfort. Rovněž za vás vyřídí dotaci až do výše 205 000 Kč. Toto řešení má navíc pozitivní dopad na životní prostředí, neboť se tím snižují emise CO2. Firma navíc za každou nainstalovanou fotovoltaiku vysadí 10 stromů!

Fotovoltaické panely dodávané firmou jsou špičkové kvality.

 • výkon 390 Wp nebo 550 Wp
 • asymetrický nebo třífázový hybridní střídač o výkonu od 4 kW do 15 kW
 • bateriový systém s životností více než 10 000 cyklů a kapacitou 3–21 kWh
 • garantovaná životnost panelů více než 25 let
 • řešení na klíč po celé ČR

Alpha solar kontakt

 • Telefon: +420 777 090 077
 • E-mail: info@alphasolar.cz
 • Adresa: Hlavní 684/106, 664 31 Lelekovice

Alpha solar zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 4,9 z 5 možných, celkem 36 recenzí.

Pánové z AlphaSolar na mne působili velice profesionálně. Přijeli, vše mi vysvětlili. Poslali nabídku. Jelikož byla nejvýhodnější vybral jsem si pravé AlphaSolar. Realizace proběhla zhruba po 3,5 měsíce. Vše funguje jak má. Mohu jediné doporučit.

Petr K.

Oceňuji komunikaci s obchodním zástupcem, firma nám vyšla vstříc v mnoha ohledech a elektrárnu už máme na střeše. 🙂 Děkuji a zdravím.

Gabriela N.

Perfektní domluva, skvěle odvedená práce. Spokojenost. Doporučuji!

Aneta H.

Na Firmy.cz má hodnocení 4,9 z 5 možných, celkem 16 recenzí.

Velmi oceňuji postup firmy Alpha Solar, při projednávání nabídky solární elektrárny pro náš rodinný barák. Během telefonického rozhovoru, jsme obdrželi důležité informace. Během několika dní, pak došlo k podrobné prezentaci na místě, kam přijel obchodní zástupce a vše nám bylo vysvětleno, jak systém pracuje a jaké jsou možnosti instalace v našem domě, včetně výhod a nevýhod různých řešení. Děkuji za vynikající službu.

Vladimír S.

Byli jsme velmi spokojeni s celým průběhem realizace. Doporučuji

Lucie K.

Často kladené dotazy

Jaké typy fotovoltaických panelů firma nabízí?

Standardní s výkonem 550 Wp nebo Premium o výkonu 390 Wp. Ty doplňují asymetrické nebo třífázové hybridní střídače s výkonem od 4 kW do 15 kW a kapacitě baterie až 21 kW.

Poskytuje Alpha Solar fotovoltaické elektrárny na klíč?

Ano, navrhují optimální řešení fotovoltaické elektrárny na klíč po celé České republice.

1.8/5 - (20)

14 vašich komentářů a zkušeností: Alpha solar recenze – zkušenosti a diskuze

 1. Společnost je Velmi nespolehlivá, opakovaně sliby od obchodního zástupce, vysvětlení že za to nemohou, že rostou rychle….. kdo to chce poslouchat od někoho kdo dostal zálohu.
  Opravdu pozor!!!

  1. Určitě si dejte pozor na toto firmu. Zjistili jsme že řada kladných recenzí je identická se jmény zaměstnanců a jednatelů firmy Alpha Solar Systems.

  2. Dobrý den. Jsem rovněž podvedený klient firmy Alphasolar. Hledám podobně postižené klienty za účelem společného postupu. Prosím o kontaktování. Jiří Zvolánek, Forsico@seznam.cz, 603857540

 2. Této firmě se vyhnete velkým obloukem.Smlouva uzavřena 17.9.2022 termín max realizace 17.5.23 a nemám nic.Jen stále výmluvy na techniky že jsou nemocní a pak že nemají konstrukce na rovnou střechu.Domulvené už dva termíny a nic dovolenou zbytečně čerpanou a dvakrát zrušena plošina na zvedání.

  1. Ano mate pravdu. Samé úmrtí v rodině a zařizování pohřbu. Katastrofální přístup.

  2. Dobrý den. Jsem rovněž podvedený klient firmy Alphasolar. Hledám podobně postižené klienty za účelem společného postupu. Prosím o kontaktování. Jiří Zvolánek, Forsico@seznam.cz, 603857540

 3. Alpha Solar, meli nejlepší nabidku, takže jsme si je vybrali. Smlouva uzavřena v září 2022. Dodnes elektrarnu nemame. Na 9.termin namontovali panely. Na desaty termin zapojeni bez omluvy nedorazili. Nyní čekáme na 11 termin ale zatim marně. Nikdo nekomunikuje. Jen sliby, že někdo zavolá. Jsme zklamáni a nedoporučujeme.

 4. Rozhodnutí padlo při vstřícném jednání s obchodním zástupcem,realizace přislíbena duben23 obchoďák odešel z firmy a od té doby není s kým jednat!Nebere nikdo tel.a když náhodou tak mě odkáže na jiné nefunkční číslo?Podám trestní oznámení obloukem se vyhybejte této firmě

  1. Dobrý den. Jsem rovněž podvedený klient firmy Alphasolar. Hledám podobně postižené klienty za účelem společného postupu. Prosím o kontaktování. Jiří Zvolánek, Forsico@seznam.cz, 603857540

   1. Dobrý den, pane Zvolánku, jsme na tom obdobně: smlouva a záloha leden 23, 8měsíců max pro plnění se blíží, žádné ani příprav.práce neprovedeny. Už jsme to předali advokátovi a obávám se, že to je jediná cesta, jak na ně. Podle zpráv od dalších klientů kanc.v Lelekov.už vyklidili, a jestli jste též dostal mail od tzv.nového jednatele, tak je to jednak jejich příbuzný, a jednak další totálně nekompetentní tvor. Myslím, že z obl.prac.práv.se to brzy přesune do trestněprávní. Zdravím, M.Bezuchová

 5. Firmu, absolutně nedoporučuji, vše fungovalo parádně do zaplacení zálohy a od té doby jen čekám a dohaduji se ohledně termínů. FVE měla dle smlouvy běžet k 1.3.2023 zatím neběží a slyším jen samé výmluvy…

 6. Dobrý den. Jsem rovněž podvedený klient firmy Alphasolar. Hledám podobně postižené klienty za účelem společného postupu. Prosím o kontaktování. Jiří Zvolánek, Forsico@seznam.cz, 603857540

 7. Tak nakonec mi to dodělali 26.7.23.Ted jsem zjistil že mi jen podali žádost na dotací ta je rezervovaná do 7.12.23. ale už nedoložil potřebné papíry na vyplacení dotací.

 8. Tuto firmu nedoporučuji,samé sliby a doposud mizerná komunikacen, nyní dokonce žádná. Zároveň upozorňuji na varování SFŽP na praktiky společností Alpha Solar systems s.r.o. a Národní dotační centrum s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *