FG Energy recenze – zkušenosti a diskuze

FG Energy neboli Future Generations Energy je specialista na montáž fotovoltaických elektráren. Instaluje stovky instalací měsíčně nejen v ČR ale také v Polsku, Chorvatsku a Španělsku. FG energy umí instalovat FVE elektrárny jak na střechy rodinných domů, firemních hal tak na pole.

TIP: Solidsun fotovoltaika na klíč

FG Energy recenze

FG Energy je specialistou na realizaci fotovoltaických elektráren včetně vyřízení dotace. Umí FVE elektrárny kombinovat s bateriovým uložištěm, nabíjením elektromobilů nebo tepelným čerpadlem pro ještě vyšší soběstačnost. FG Energy vytváří FVE elektrárnu vždy na míru požadavkům daného domu. Je možné se domluvit přes webové stránky bezplatnou konzultaci. Na panely poskytuje standardní záruku 25 let.

Jak probíhá spolupráce?

 1. Setkání s FG Energy – FG Energy ověří Vaše potřeby a vybere nejvýhodnější řešení.
 2. Podpis smlouvy – FG Energy se postará o všechny formality a pomůžeme vyřídit dotace.
 3. Instalace systému – do 10 dnů přijede nainstalovat kvalitní fotovoltaické systémy.
 4. Žádost o připojení fotovoltaické instalace
 5. Komfort a úspory – provoz a servis zajišťuje FG Energy a vy můžete využívat benefitů z úspor za energie

FG Energy kontakt

FG Energy zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 4 z 5 ti možných celkem 122 recenzí.

Dle vlastních zkušeností s touto firmou bych řekl, že si pozitivní recenze píší sami a jména jsou smyšlená. Instalace koncem května sice proběhla poměrně rychle a bez větších problémů, ale tim to skončilo. Do dnešních dní nebyla firmou podána řádná žádost na ČEZ o připojení s příslušnými dokumenty. S žádostí o dotace je to stejné. Když po firmě chceme zaslat potřebné dokumenty s tím, že si žádost podáme sami, tak firma nereaguje. Taktéž koncem července byla přislíbena výměna Wi-Fi modulu, který máme nefunkční. Do dnešního dne se tak nestalo, nikdo se ani neozval. A když už někdo odpoví, tak jsou informace zmatečné, případně žádají trpělivost. Ale i ta má přece své meze.

Lubomír P.

Rozhodli jsme se pro instalaci fotovoltaiky, byl nám doporučen p. Frolík. Oslovili jsme jej, jednání bylo rychlé, velmi příjemné, p. Frolík nám představil společnost,kterou zastupuje, dobře vše vysvětlil, jak po stránce technické, tak i po stránce provedení celé akce montáže a instalace. Smlouvu jsme uzavřeli a čekáme na instalaci.

Tony K.

TIP: Fotovoltaické elektrárny na klíč

Často kladené dotazy

Jaká elektrárny realizuje FG Energy?

FG energy realizuje fotovoltaické elektrárny vždy na míru požadavkům daného klienta a nenabízí typové produkty a balíčky.

Kde působí FG Energy

Společnost působí po celé ČR republice ale realizace můžete naleznout i v Polsku, Chorvatsku a Španělsku.

POZOR na možné falešné recenze u této firmy!

Pod touto recenzí se začínají objevovat krátké pozitivní komentáře, jejichž četnost se vymyká běžnému počtu komentářů na počet návštěv. U většiny recenzí přidá komentář zhruba každý 50. návštěvník. U této recenze je to každý 3. návštěvník! Buď je tedy tato firma opravdu hodně oblíbená, nebo někdo dává cíleně pozitivní komentáře.

Navíc jsou některé komentáře velmi podobné, ze stejné IP adresy a přidány ve blízkých dnech.

4.9/5 - (11)

38 thoughts on “FG Energy recenze – zkušenosti a diskuze

  1. Zřejmě si ty recenze píšu sami já mám podepsanou smlouvu od konce března. Instalace rozběhla na 4etapy pořád něco chybělo od té doby jenom slibují a nic se neděje. Revize není žádost o připojení a vlastně si to přehazuji jak horký brambor a navíc při přepínání HDO mi padá síť a nevím jak dlouho to vydrží tepelné čerpadlo a kdo zaplatí opravu. TONDA

    1. To stejné u nás. Od 8.11. se marně domáhám montáže galvanického oddělovače. Předtím si tuto montáž mezi sebou přehazovaly jednotlivé montážní party až do chvíle, kdy to hodili na revizního technika, který řekl, že nic nemontuje. Nikdo se mnou nekomunikuje. Slibovali montáž do 4 měsíců, smlouva podepsaná začátkem června. Podávám podnět na ČOI.

    2. Já jsem zoufalá, zaplatila jsem už před čtyřmi měsíci, nic nepřivezli, tím pádem ani nenamontovali a nekomunikují.

   1. Dobrý den, mám velmi špatnou zkušenost s firmou FG. Je možné se s vámi spojit jen pro informaci?? Děkuji

 1. Jsem velmi spokojená se svou instalací, všechno funguje perfektně a proces probíhá velmi rychle. V každém ohledu doporučuji!!!!!

  1. Rád bych dostal od nějakého spokojeného klienta adresu abych se přišel podívat zvlášť od těch kteří zakázali odpověď na jejich recenzi. Tonda

 2. U této firmy oceňuji rychlost a navíc provedli kvalitní montáž solárních panelů na mé střeše. Doporučuju 🙂

 3. Jsem po první výplatě a všechno je v pořádku. Peníze přišly včas, milí lidé. Můžu se spolehnout na pomoc ostatních spolupracovníků. Líbí se mi tu.

 4. Firma odvedla svou práci dobře. Fotovoltaika je již nainstalována, neprošla první revizí, ale druhou už ano. I s tímto zádrhelem vše proběhlo velmi rychle.

 5. Uz 5 měsíců cekame na dokončení díla fve atepelneho čerpadla……super firma….jsem zvědav jak to stihnou pripojit do února!

 6. smlouva s touto firmou podepsána koncem května, v červenci proběhla montáž fotovoltaiky a v září bylo vše zprovozněno připojeno a fungovalo správně. nebyly to sice dva slibované měsíce, ale montáž do dvou měsíců opravdu proběhla, a stále je to celkem rychlá instalace fotovoltaiky

 7. Jsem velmi spokojen s výsledkem Fg energy. Instalovali mi pěkno ú FVE, která funguje, jak má a ještě k tomu rychle. Děkuji!

 8. Super firma – vše nám vysvětlili, spočítali, nainstalovali a připojili a teď už jen čekáme na dotace a užíváme si fotovoltaiku.

 9. Zkušenost s firmou je pozitivní. Nechal jsem si od nich vypracovat energetický audit, následně nainstalovat fotovoltaiku. Na dodání všech komponentů jsem čekal asi měsíc. Instalace proběhla bez problému, velmi dobře provedená. S připojením a revizí se objevily komplikace, ale po servisu nakonec taky vše v pořádku. Celkově jsem spokojený.

 10. chválím firmu. opravdu zkušení profesionálové, vysvětli vše, aby pochopil i úplný laik. navíc rychlá instalace.

 11. První schůzka proběhla v březnu, v dubnu jsme podepsali smlouvu, a do dvou měsíců jsme měli nainstalované panely. V srpnu bylo vše zprovozněné, zapojené a proběhla revize. Takže od podpisu smlouvy cca 4 měsíce a fungovali jsme. Myslím, že kdyby byli lépe zorganizování a lépe komunikovali, mohlo být zprovozněno i rychleji, ale za mě i tak super.

 12. Firmu jsme vybrali na doporučení sousedů, kteří měli zpočátku roku instalováno a zapojeno extrémně rychle. U nás instalace proběhla také velmi rychle, ale zapojení a dokumentace trvalo už trochu déle. Se vším všudy jsme měli hotovo do 5 měsíců a žádost o dotace je zaslána, takže i ty brzy očekáváme. Celkový dojem z firmy je slušný.

 13. Máme moc příjemnou zkušenost s obchodním zástupcem. Velmi dobře nám poradil a vysvětlil, každopádně jsem se rozhodli s instalací fotovoltaiky ještě chvíli počkat. Každopádně až do toho půjdeme tak s touto firmou.

 14. Nemůžeme si stěžovat, rychlost instalace musím vyzdvihnout, od podpisu smlouvy do měsíce instalace. Připojení revize a předání během 4 měsíců vše hotovo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *