Green Home Energy recenze – zkušenosti a diskuze

Green Home Energy s.r.o. je společnost která se zaměřuje na montáž fotovoltaiky zejména pro rodinné domy po celé ČR. Výhodou služby je rychlá reakce na poptávku a garantovaná dotace z NZÚ.

TIP: EnergoSolar recenze – zkušenosti a diskuze

Green Home Energy recenze

Green Home Energy nabízí FVE elektrárny s akumulací energie do vody nebo do baterií. Mimo kompletní realizace fotovoltaické elektrárny z váš Home Energy vyřídí také připojení k distribuční síti, garanci získání dotace a záruku na panely na 25 let. Společnost má v česku bohatou historii a realizovala již více než 1700 fotovolvatických elektráren po celé ČR. Firma využívá kvalitní produkty: střídač od firmy Goodwe, baterie PylonTech a značkové monokrystalické panely s vysokou účinností 20,3 %.

Třífázová fotovoltaika o výkonu 8 kWp s novými bateriemi Pylon H2 o kapacitě 10,65 kWh

  • ročně pro Vás vyrobí přes 8 MWh elektřiny
  • ušetří Vám cca 35 000 Kč ročně
  • tzn. zhodnocení cca 10 % p.a.
  • garantovaná dotace až 225 000 Kč
  • záruka na výkon panelů až 25 let

Green Home Energy kontakt

  • Telefon: +420 777 175 111, +420 605 366 009 (Po – Pá: 9:00 – 17:00)
  • info@homeenergy.cz
  • Inovační 122, 252 41 Zlatníky-Hodkovice, Hodkovice

Green Home Energy zkušenosti

Na Firmy.cz má hodnocení 4,4 z 5 ti možných celkem 19 recenzí.

Koncem října 2021 jsem s nimi podepsal smlouvu. Rok 2022 – Leden instalace panelů na střechu, únor instalace baterek, střídače a veškerá elektroinstalace, březen výměna elektroměru 4Q od ČEZ Distrubuce. Od 1.dubna spuštěna FVE, za duben první faktura od Innogy. Květen – dotace schválena a odeslána na ministerstvo k podpisu a do 14 dní přišli peníze z dotace. O nic jsem se nestaral, vše zařídila firma. Majitel Jan Minařík a veškeré zaměstnanci (děvčata) komunikovali perfektně, rychle a mile. Takže závěrem můžu Green Home Energy jen doporučit.

Milan B.

POZOR, POZOR! Hodně špatný, reklamuji nefunkčnost FVE od 24.3.22, technik 5.5.22 možná našel závadu s tím, že by mohlo vyřešit problém přidáním dvou panelů na střechu. Nabídka absolutně neseriozní! 30.000 Kč za dva panely? FVE má cca 400 alarmů a nikdo nic neřeší! NEDOPORUČUJI!

Marek B.

Na Google.com má hodnocení 4,3 z 5 ti možných celkem 74 recenzí.

Ráda bych poděkovala firmě Green Home Energy za dobrou komunikaci a instalaci FVE. Obchodní zástupce u nás strávil cca hodinu na prohlídce, podrobně se vyptal na režim domu a probral se mnou možnosti vhodné FVE. Po sepsání smlouvy zaslal harmonogram prací a postupů. Toto vše bylo vždy dodrženo. Instalaci panelů i samotnou elektroinstalaci baterie a střídače provedli smluvní odborní pracovníci naprosto v pořádku a bez problémů. Byli vždy milí a ochotní vše vysvětlit a předvést. Komunikace s kanceláří byla vždy také rychlá a uspokojivá. Kromě manuálů jsem obdržela i revizní a technickou zprávu. Firma vyřídila i dotaci Zelena Úsporám a jednala s distribuční firmou (ČEZ).
Green Home Energy mohu na základě svých zkušeností doporučit jako spolehlivého dodavatele FVE.

Katerina M.

Smlouvu jsem podepsal v půlce prosince 2021 o koncem května dokončená instalace FVE a proveden zkušební provoz FVE. Parametry FVE: 9,9 kWp a uložiště Pylontech 14,2 kWh, střídač GoodWe GW10K. Teď čekám na výměnu elektroměru od ČEZu a PPP, schválení dotace a její vyplacení. Zatím vše podle smlouvy a komunikace je bezproblémová.
Závěrem mohu Green Home Energy s.r.o. doporučit všem, kteří váhají při výběru dodavatele FVE ?

Alois H.

TIP: Fotovoltaické elektrárny na klíč

Často kladené dotazy

Jaká je nejpoptávanější elektrárna na klíč?

Třífázová fotovoltaika o výkonu 8 kWp s novými bateriemi Pylon H2 o kapacitě 10,65 kWh

Jaká je návratnost a zhodnocení investice?

Zhodnocení investice cca až 20 % p.a a návratnost do 4-6 let.

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *