EnergoSolar recenze – zkušenosti a diskuze

EnergoSolar je služba kterou poskytuje firma Chaintech s.r.o.. Zaměřují se na montáž fotovoltaiky a tepelných čerpadel pro rodinné domy po celé ČR. Výhodou služby je rychlá reakce na poptávku a kompletní vyřízení dotace za vás.

EnergoSolar fotovoltaika recenze

EnergoSolar nabízí 3 varianty instalací fotovoltaické elektrárny na klíč:

  • Energie k okamžité spotřebě – panely s výkonem 4,3 kWp a 7,1 kWh baterie, pro domy do 100m za cenu 202 000 Kč 
  • Spoustu energie navíc – panely s výkonem 7 kWp a 10,66 kWh baterie, pro domy do 150m za cenu 259 000 Kč 
  • Maximální energetická nezávislost + nabíjení elektromobilu – panely s výkonem 9,7 kWp a 7,1 kWh baterie, pro domy nad 150m za cenu 294 000 Kč 
EnergoSolar reference

Ceny jsou uvedeny po odečtení dotace Nová Zelená úsporám. Pokud se nacházíte v Moravskoslezském, Ústeckém a Karlovarském kraji, máte o 10 % vyšší dotaci.

Realizace poptávky EnergoSolar

  1. krokem je vyplnění nezávazné online poptávky
  2. do 24 hodin získáte tak cenovou nabídku zdarma
  3. do 5 dnů se u vás zastaví technik a posoudí technický stav nemovitosti a vaše specifika a potřeby

TIP: Fotovoltaické elektrárny na klíč

EnergoSolar tepelná čerpadla recenze

EnergoSolar nabízí realizaci tepelných čerpadel na klíč s možností využití dotace až 180 000 Kč. Vše vyřídí za vás. Společnost využívá tepelných čerpadel pouze značky IVT a Nibe, se kterými má nejvíce pozitivních zkušeností a dokáže zajistit i servis po celé ČR.

EnergoSolar kontakty

Chaintech s.r.o.
Pobřežní 394/12
186 00 Praha 8 – Karlín

EnergoSolar zkušenosti

Na Firmy.cz má hodnocení 5 z 5 ti možných celkem 16 recenzí. Na firmu jsou dohledatelné na internetu pouze pozitivní recenze.

Oblast solárních energií či jejího řešení je mnohem složitější, než by se mohlo zdát, ale zde pracují opravdoví odborníci, kteří se tomu věnují na 100%

Petr S.

Od října 2022 komunikujeme s firmou Chaintech (energosolar.cz) pro montáž fotovoltaiky na dvou rodinných domech. Firma nám nabídla možnost vyřízení dotace a tak jsme do toho šli. Jestli mohu hodnotit, jednání velice solidní. Nikdo nám nemazal med kolem pusy a obchoďák nám vše říkal na rovinu. Včetně termínů i návratnosti. Což velice oceňuji. Dle námi spočítané návratnosti se nám fotovoltaika vyplatí a tak nemáme co řešit. Firma má zatím všechny komponenty skladem a domluvili jsme se tedy na expresní instalaci.

Sabina M.

Jak jsem slíbil panu Štěpánovi, tak činím, že jakmile dojde k dokončení instalace mé solární elektrárny, v případě, že bude vše v pořádku, poskytnu kladné reference. Mé zkušenosti jsou se společností Energosolar.cz pozitivní a mohu doporučit dále. Nejenom, že osobní schůzka proběhla korektně a termíny společnost Chaintech dodržela. Ale i samotná instalace proběhla bez nejmenších problémů. Chci tedy tímto poděkovat za příkladný přístup i práci. Fotovoltaika na mém domě vypadá nádherně a hlavně funguje a odvádí výkon, na kterém jsem se společností Energosolar.cz domluvili.

Jiři K.

Často kladené dotazy

Jaké FVE elektrárny na klíč nabízí EnergoSolar?

Energie k okamžité spotřebě, Spoustu energie navíc a Maximální energetická nezávislost + nabíjení elektromobilu.

Jaká je cena nejlevnější fotovoltaické elektrárny na klíč?

Cena základní elektrárny Energie k okamžité spotřebě je za 202 000 Kč po odečtení dotace.

4.8/5 - (36)

Zkušenosti “EnergoSolar recenze – zkušenosti a diskuze

  1. S fotovoltaikou od E.ON jsem velmi spokojen, instalace proběhla podle plánu bez jakýchkoliv komplikací. Během 2 dní bylo hotovo chlapi byli šikovní. Elektrárna zatím plní svůj účel na jedničku a šetřím spoustu peněz. E.ON jsem zvolil kvůli stabilitě a jistotě, že tady budou po celou dobu záruk na střídač i baterie a můžu se na ně případně obrátit. Spolupráce s obchodním zástupcem byla také skvělá a byl nápomocen v průběhu celého procesu. Mohu tedy jen doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *