Optimal Energy recenze – zkušenosti a diskuze

Službu Optimal Energy provozuje společnost Optimal-Energy.cz, a.s.. Tato firma působící od roku 2007 se zaměřuje na optimalizaci nákladů za energie formou energetických auditů a následnou realizací fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a dalších doprovodných služeb.

TIP: Solidsun fotovoltaika na klíč

Optimal Energy fotovoltaika recenze

Optimal Energy je společnost, která se nezabývá přímo realizaci fotovoltaických elektráren, ale působí jako prostředník. V rámci realizace fotovoltaických elektráren spolupracuje se společností SolidSun. Výhodou Optimal energy je že zabývá komplexním návrhem řešení a úsporou domácnosti pomocí více druhů technologií a pomáhá s realizací díky široké síti napojených firem. Může vám navrhnout úsporu díky výměně osvětlení, realizací fotovoltaické elektrárny nebo tepelného čerpadla atd.

Proč si vybrat fotovoltaiku od Optimal-Energy?

  • Garance získání dotace až do výše 205000 Kč.
  • Působí po celé ČR
  • Realizace na klíč
  • Zajistí Vám jak záruční, tak i pozáruční servis

Jak se realizuje fotovoltaika na klíč?

  1. krok – nezávazná konzultace s jedním z našich specialistů
  2. krok – návrh řešení na míru podle vašich potřeb i s ohledem na budoucnost
  3. krok – podpis smlouvy a úhrada zálohy
  4. krok – instalace elektrárny a uvedení do provozu
  5. krok – výroba čisté energie a získání dotace

TIP: Fotovoltaické elektrárny na klíč

Optimal Energy tepelná čerpadla recenze

Tepelná čerpadla získávají až 75% energie z okolního prostředí. Optimal Energy dokáže zajistit nejen instalaci těchto čerpadel, ale vyřeší i dotace ve výši až 130 000 Kč.

Tepelná čerpadla jsou moderním a výkonným způsobem vytápění a ohřevu užitkové vody a nabízí velké množství variant a možností, které pro vás Optimal energy pro zkoumá a navrhne řešení na míru vašim požadavkům.

TIP: Nejlepší tepelná čerpadla recenze a cena

Optimal Energy kontakt

Optimal Energy zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 3,8 z 5 ti možných celkem 47 recenzí.

Se službami Optimal energy jsem velmi spokojený, včetně doporučení na nového dodavatele energií. Co slíbili, to platilo. Co mi ale dělá největší radost je nová fotovoltaika – panely a baterie, kterým jsem zpočátku moc nevěřil, ale za 5 měsíců provozu výsledky naprosto předčily mé očekávání. Už teď na začátku jara pokrýváme své náklady na elektřinu téměř ze 70 procent ze sluníčka!

Alois H.

Nejvtipnější je tady ta recenze jak dohledávají nespokojené zákazníky a pak si to sami olajkují. Tak určitě. Škoda, že nejdou dávat záporné hvězdičky. Za dlouhé roky nejhorší společnost, se kterou jsem se setkal. Převod elektřiny trvá od žádosti více jak 10 měsíců. Když zavoláte na zákaznickou linku, tak nikdo nic neví, jen si pokaždé přepošlou hromadný mail, na který pak nikdo nereaguje. Převod má na starosti člověk, který nebere telefon a nereaguje na mail. Nulová kompetence, nulová zodpovědnost lidí. Podmínky smlouvy je vůbec netrápí. Klidně, ať původní odběratel platí obří pokuty, klidně ať rok platí zálohy za byt, kde už dávno bydlí někdo jiný. Nevěřil bych, že něco takového je vůbec možné. Zákazník je na posledním místě.

Vláďa J.

Na Facebook.cz má hodnocení 4,7 z 5 ti možných celkem 88 recenzí.

Jsem velmi spokojená, jednání je rychlé , vstřícné a spolupráce s panem Arnoštem Vendlerem přínosná, vždy je ochoten vše vysvětlit, řešit. Děkuji

Vladimíra T.

Často kladené dotazy

Co dělá Optimal Energy?

Optimal Energy je společnost, která se nezabývá přímo realizaci fotovoltaických elektráren, ale působí jako prostředník. V rámci realizace fotovoltaických elektráren spolupracuje se společností SolidSun. Výhodou Optimal energy je že zabývá komplexním návrhem řešení a úsporou domácnosti pomocí více druhů technologií

Jaké služby nabízí Optimal-energy?

Změna dodavatele energií, Energetický audit, LED a indukční osvětlení, Zajištění revizí a revizních zpráv, Optimalizace jističe před elektroměrem, Podadenství v rámci NZÚ, Tepelná čerpadla, Průkazy energetické náročnosti budov, Fotovoltaické elektrárny.

4.1/5 - (10)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *