PRE recenze – zkušenosti, kontakty a přihlášení

PRE neboli Pražská energetika poskytuje svým více než 800 000 zákazníkům dodávky plynu a elektřiny, ale také řadu doplňkových služeb. PRE nabízí také přehledné webové stránky a mobilní aplikaci pro správu účtu.

PRE recenze

PRE poskytuje síť dobíjecích stanic a zaměřuje se na rozvoj služeb dobíjení. Pro zákazníky je k dispozici mobilní aplikace Charge PRE, která jim umožňuje pohodlnou obsluhu dobíjecích stanic a správu online zákaznického účtu. Tato aplikace obsahuje intuitivní vyhledávání dobíjecích stanic PREpoint na mapě s aktuálními informacemi o dostupnosti jednotlivých stanic.

PRE historie

Pražská energetika je energetická společnost se sídlem v Praze, která se zabývá především prodejem a distribucí elektrické energie a plynu v Praze a okolí. Má více než 800 000 odběrných míst a je třetím největším dodavatelem elektřiny v České republice. Mezi 50 největšími českými společnostmi podle tržeb patří k nejvýznamnějším. Majoritním vlastníkem společnosti (58 %) je Pražská energetika Holding, kterou ovládá hlavní město Praha. Společnost je také součástí německého koncernu Energie Baden-Württemberg AG

PRE krach

Společnosti nehrozil ani momentálně nehrozí krach a má velice stabilní zázemí a zdravou finanční bilanci.

TIP: Krach dodavatelů energie a krachy energetických společností

Výhody

 • Nižší ceny energií než konkurence
 • Stabilní dodavatel energií
 • Široká škála služeb
 • Kvalitní zákaznický účet a mobilní aplikace

Nevýhody

 • Nejasné smlouvy
 • Horší zákaznický servis
 • Nízká kvalita některých služeb

PRE elektřina

Aktuální ceník a podmínky jsou dostupné na adrese: https://www.pre.cz/cs/domacnosti/elektrina/archiv-produktu/ a jsou závislé na distribučním území. PRE aktuálně nabízí tento tarif:

TIP: Srovnání dodavatelů elektřiny

PRE plyn

Aktuální ceník a podmínky jsou dostupné na adrese: https://www.pre.cz/cs/domacnosti/plyn/archiv-produktu/ a jsou závislé na distribučním území. PRE aktuálně nabízí tento tarif:

TIP: Srovnání dodavatelů plynu

MND pobočky

PRE Praha 1

 • Adresa: Jungmannova 31 (Palác Adria), 110 00, Praha 1

PO    8:30-18:00
ÚT    8:30-16:00
ST    8:30-18:00
ČT    8:30-16:00
PÁ    8:30-12:00

PRE Praha 4

 • Adresa: U Plynárny 500 (areál Michle), 145 08 Praha 4,  hlavní budova č. 37

PO    8:30-18:00
ÚT    8:30-16:00
ST    8:30-18:00
ČT    8:30-16:00
PÁ    8:30-12:00

PRE přihlášení

Do svého zákaznického účtu je možné se přihlásit na stránce https://www.pre.cz/cs/moje-pre/. Mobilní aplikace aktuálně není dostupná. Stránka je velice jednoduchá ale umožňuje širokou správu vašeho účtu, včetně sledování přeplatků a nedoplatků.

PRE kontakty a infolinka

 • Telefon: +420 800 550 055
 • E-mail: pre@pre.cz
 • Adresa: Na Hroudě 1492/4, 100 05, Praha 10

PRE zkušenosti

Na Google.com má firma 4,2 hvězdiček z 5 a celkem 175 recenzí.

Zákaznický servis? V podstatě neexistuje. Telefonem se nedovoláte, na kontaktní formulář/email odpoví možná za měsíc. Tahle firma by neměla ani existovat

Josef B.

Od sjednání montáže s prodejcem, po realizaci bylo vše v naprostém pořádku, vše proběhlo ve stanovených termínech i kvalitě. Obchodní i řemeslné práce svědčí o profesionálním přístupu. Komunikace byla vstřícná a přístup pracovníka seriózní. Hodnotíme na výbornou.

Dita Š.

Tato firma poskytuje v rezimu DPI elektrinu za ceny 2-3x vyssi nez jsou bezne- coz neni neeticke, ale primo sproste, chudaci lide co maji hloubeji do kapsy a do teto situace se dostanou, nejenze si uctuje nehorazne ceny za instalaci elektromeru a zmenu rezimu odberu energie? ROZHODNE NEDOPORUCUJI!!!!!

Tomáš N.

Na Firmy.cz má firma 1,8 hvězdiček z 5 a celkem 21 recenzí.

Zoufalci, žádný telefon nefunguje a proud v Praze 2 taky ne. Žádné informace

Arghe

Bohužel se již tři dny nemohu dovolat. Na bezplatné lince 800 550 055 mi to rovnou řekne, že je linka obsazená. Nejsou schopni alespoň nahrát nějaký vzkaz, aby tam člověk pořád nezkoušel volat… Chtěla jsem uzavřít s nimi smlouvu na plyn a potřebovala jsem se něco ještě pozeptat k detailu smlouvy, protože to z webu nebylo vůbec jasné. Takhle jsem nucena se obrátit na konkurenci. NEDOPORUČUJI. Jsou neprůhlední a plyn už od nich nechci, protože bůhví jak by to fungovalo, kdybych byla zákazníkem 🙁

Iva

Bohužel, s tou spolehlivostí to nebude tak horké.Neustále nám ve Vršovicích padá elektřina. Poplatky se platí ve standardní výši. Mě nikdo rozmrzle potraviny nenahradi.Je to opakovaně, proto bych čekala, že bude revize, spravi pricinu a ne,že na infolince neustále opakují- no jo,vždyť je to elektřina.Už mě to nebaví. Hlavně, že zákazníci platí.Oceňuji sice,že technici jsou tu vždy velice rychle,ale to nic nemění na tom,že už jen hasí požár.V předchozím bydlišti jsem to zažila tak 1,2x ročně.

Lucie H.

Často kladené dotazy

Jak změnit výši záloh?

Zálohy je možné měnit přes zákaznický účet Moje PRE. Aktuálně není možné snižovat zálohy.

Poskytuje PRE tarify s fixací?

Aktuálně nemá Pražská energetika žádné produkty s fixací.

4/5 - (1)

Zkušenosti “PRE recenze – zkušenosti, kontakty a přihlášení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *