Prosolar recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace Prosolar

Společnost PROSOLAR s. r. o. je distributorem německých profesionálních systémů STORION a ALPHA ESS. Současně se od roku 1996 věnují realizaci solárních panelů a fotovoltaických elektráren.

TIP: SEFY recenze – zkušenosti a diskuze

Prosolar recenze

Prosolar přináší změnu tradičního systému energetiky, kdy propojují systémy STORION se stávajícími fotovoltaikami. Tím se tak snaží dostat bezpečné, inovativní a dálkově ovladatelné systémy do rodinných domů i firem. Technologie, které firma nabízí, budou kooperovat s moderní domácností a dobíječkou elektromobilů. Záruka na baterie systémů je 10 let při výkonu 90 %.

Ukázka práce firmy Prosolar

Prosolar kontakt

  • Telefon: +420 777 636 262
  • E-mail: info@prosolar.cz
  • Adresa: technoPV park 528, 742 35 Mankovice

Prosolar zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 3,7 z 5 možných, celkem 3 recenze.

udělal jsem dobře, že jsem si vybral systém, který pěkně vypadá – STORION též spolehlivě funguje. Ovládání přes mobil je suprovní. Doporučuji systém STORION nikoliv bezejmennou skládačku. Smluvně garantují využití baterie na 90% . Bohužel si skládačku s Pylontech bateriemi pořídil bratranec a využívá baterie pouze 40% – prý aby se systém neodpojoval. …návratnost se 40% využitím kapacity neexistuje.

Pavel V.

STORION T10 (23,2kWh). Máme v provozu od roku 2018. Chvilku se kvůli COVID čekalo na aktualizaci asymetrie. To nakonec nahráli vzdáleně …
Před instalací jsem moc nerozuměl garanci využití 90% kapacity baterie. Provoz ukázal o jak důležitý parametr se jedná !
FV o výkonu 6kWp ( Suntech ) v létě vyrobí klidně 36kWh z toho se v bateriích uloží 21kWh … zbytek spotřebuje dům. Což by nešlo kdyby se baterie využívala na 50% tak jak to je u ČEZ ( má soused Aleš) , Innogy ( pořídil si kolega z práce ) a jiných bateriových sestav.
STORION funguje bez problémů. Funguje technická podpora od výrobce. Dodavatel komunikuje… takže spokojenost

Adam J.

Často kladené dotazy

V čem je systém STORION, který firma nabízí, lepší?

Jedná se o technologii, která spolehlivě a efektivně kooperuje s fotovoltaikami. Nejedná se jen o inovativní řešení, které funguje s moderní domácností a dobíječkou elektromobilů, ale jde také o bezpečný systém s nehořlavými LFP bateriemi.

Jaká je záruka na baterie?

Na baterie se vztahuje záruka v délce 10 let s garantovanou využitelnou kapacitou 90 %.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *