SEFY recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace SEFY

Firma SEFY Czech republic s. r. o. více než 10 let poskytuje komplexní služby a sortiment v oblasti fotovoltaiky. Je také jednou z prvních firem zabývající se realizací fotovoltaických elektráren na klíč v České republice. O kvalitě vás přesvědčí stovky spokojených klientů.

TIP: Fotovoltaika na klíč – recenze firem

SEFY recenze

SEFY navrhuje solární fotovoltaické elektrárny na klíč pro rodinné domy, ale i firmy. Cílem je poskytnutí optimálního řešení na míru každému zákazníkovi. Společně s realizací fotovoltaiky vám budou dodány i vlastní komponenty ze špičkových materiálů.

Také za vás firma vyřídí dotace z programu Nová zelená úsporám, kdy získáte slevu až 60 % z ceny. Se solárními panely snížíte spotřebu elektrické energie až o 50 tisíc ročně a dosáhnete energetické nezávislosti. Návratnost investice do FVE je do 10 let.

Firma využívá kvalitní panely Canadian solar 450 Wp a nabízí celkem 4 varianty FVE.

  • SEFY elektromobilita – výkon 8,1 kWp, baterie 11,23 kWp
  • SEFY premium – výkon 7,2 kWp, baterie 11,23 kWp.
  • SEFY optimal – výkon 5,4 kWp, baterie 9,6 kWp
  • SEFY basic – výkon 3,6 kWp, baterie 7,1 kWp

S firmou SEFY budete mít vlastní FVE do 6 měsíců. Samotná instalace fotovoltaického systému je hotová do 3 dnů.

Ukázka práce firmy SEFY

TIP: Solární experti recenze – zkušenosti a diskuze

SEFY kontakt

  • Telefon: + 420 773 148 945
  • E-mail: info@sefy-cr.cz
  • Adresa: Zapadlá 1270/6, 147 00 Praha 4

SEFY zkušenosti

Na Firmy.cz má hodnocení 5,0 z 5 možných, celkem 1 recenze.

Na Google.com má hodnocení 5,0 z 5 možných, celkem 12 recenzí.

Pro SEFY jako dodavatele FVE jsme se rozhodli na základě jejich nabídky, profesionálního a vstřícného jednání zástupců společnosti. V rámci nabídky nám bylo vše podrobně vysvětleno a na čem jsme se domluvili, tak platilo a bylo realizováno. Dodávka FVE byla od návrhu až po zprovoznění provedena dle našich představ a požadavků. Podle těchto zkušeností jsme SEFY doporučili našim sousedům, kteří se společností také uzavřeli smlouvy na dodávky FVE.

Rudolf K.

Když jsem začal zvažovat fotovoltaiku, oslovil jsem několik firem. A právě SEFY mi z pohledu nabídky i celkové péče přišla nejvíce profesionální. Úvodní konzultace byla vedena s cílem co nejméně vrtat a jinak měnit propozice v domě. Jelikož jsem o této problematice moc nevěděl, měl jsem hodně dotazů a vše mi bylo vysvětleno tak, abych to pochopil i já 🙂 Následná realizace byla hladká, přesně dle plánu a nyní vše funguje přesně tak, jak bylo příslíbeno. Zkrátka doporučuji právě SEFY, pokud zvažujete jít do solárních panelů. A fakt se nebojte, že o tom moc nevíte. Vše skutečně dobře vysvětlí, abyste měli dostatek informací k rozhodnutí, jestli do toho jít.

Jarda K.

S firmou jsme byli moc spokojeni, rychle vyřídili naši objednávku, instalace proběhla v domluveném termínu a vyřídili i dotaci. Firma ochotně reaguje na vzniklé dotazy, z naší strany naprostá spokojenost

Tereza H.

Profesionální a seriózní jednání, vše, co se domluvilo, platilo. FVE byla navržena efektivně a splňuje vše, co jsem očekával. Společnost určitě doporučuji.

Štěpán M.

Na Facebook.com má hodnocení 5,0 z 5 možných, celkem 3 recenze.

Dekuji, prvni cast hotova. Fotovoltaika je na strese, kluci moc sikovni. Vycistili okap, navrhli jinak prehodit a zapojit panely, aby vyrobily vic energie a nestinil jim komin.Nyni nas cekaji jeste elektrikari na 3 dny.A hotovo, cele to zmaknou za 5 dni, rozlozene do 14 dni. Nechybi jim nahradni dily a nebudeme cekat jako u jinych firem na dily ( ridici jednotky). Dekuji a doporucuji

Simona J.

Často kladené dotazy

Za jak dlouho mi firma nainstaluje FVE?

Vlastní fotovoltaickou elektrárnu budete mít do 6 měsíců, samotná instalace trvá nejvýše 3 dny.

Jaké solární panely SEFY používá?

Firma využívá panely Canadian solar 450 Wp, celkem si můžete zvolit ze 4 variant (basic, optimal, premium a elektromobilita). Se správným výběrem vám rádi poradíme.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *