Recenze Schlieger tepelná čerpadla – zkušenosti, cena a diskuze

Schlieger montuje tepelná čerpadla po celé ČR. Společnost Schlieger s.r.o. má za dobu svého působení více než 8600 realizací. Schlieger nabízí také fotovoltaiku na klíč a také umí obě řešení kombinovat pro dosažení nejlepšího výkonu.

TIP: Recenze Schlieger fotovoltaika – černé ovce a zkušenosti

Schlieger tepelná čerpadla recenze

Společnost Schlieger s.r.o nabízí vlastní značku tepelného čerpadla PREMIUM X a postará se o kompletní realizaci na klíč včetně vyřízení dotace z programu NZÚ včetně revizí a servisu. Běžná hlučnost tepelných čerpadel Schlieger je pouhých 39–45 dB. Na tepelné čerpadlo dává společnost záruku 3 roky a na kompresor čerpadla dává záruku 10 let bez příplatku. Schlieger má k dispozici také řešení pro komerční objekty:

  • Tepelné čerpadlo Premium X – VZDUCH – VODA, cena od 140 267 Kč po odečtení dotace
  • Tepelná čerpadla pro komerční a průmyslové objekty

TIP: Nejlepší tepelná čerpadla recenze a cena

Schlieger kontakt

  • Telefon: 226 223 800 (Po – Pá: 9:00 – 16:00)
  • info@schlieger.cz
  • Nagano Park, budova, U Nákladového nádraží 3265/10, 130 00 Strašnice

Schlieger zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 3,7 z 5 ti možných celkem 230 recenzí.

U firmy Schlieger jsme objednali v dubnu 2022 tepelné čerpadlo a fotovoltaiku na rodinný dům. Od objednávky, až po její realizaci jsme stále v kontaktu se zástupcem firmy (p. Čihák), který nám pomohl vše v pořádku dotáhnout k úspěšné instalaci a zodpověděl nám srozumitelně všechny dotazy, které jsme měli. TČ nám přijel nainstalovat profesionální tým montérů, který měl instalaci rychle hotovou, po celou dobu s námi instalaci konzultovali a na konci vysvětlili obsluhu namontovaných zařízení. Oceňuji profesionální přístup, průběžné informace přes e-mail o stavu a průběhu objednávky a kvalitní práci. Nyní již topíme přes TČ a čekáme na instalaci FVE, která nás čeká v nejbližších dnech. Společnost Schlieger mohu z vlastní zkušenosti doporučit.

Lenka K.

V těcto dnech byla dokončena montáž a zprovoznění tepelného čerpadla Premium X21 pro náš rodinný dům od společnosti Schlieger, s. r. o. Původně jsme chtěli tepelné čerpadlo instalovat už na podzim, ale měli jsme zdržení s výměnou hlavního jističe v rozvodné skříni domu. I když podle smlouvy úprava rozvodné skříně byla „náš problém“, musím ocenit zejména činnost obchodně technického zástupce firmy, pana Zdeňka Pokorného, který nám velmi aktivně pomohl problém vyřešit. Vůbec musím ocenit jeho přístup a spolupráci v průběhu celé přípravy i montáže tepelného čerpadla. I po jeho zapojení nám pomohl se zvládnutím aplikace k jeho ovládání. Když jsme se rozhodovali pro dodavatele tepelného čerpadla, sledovali jsme různé recenze. I na tuto firmu jsme našli nějaké starší, ne zrovna pěkné recenze. Měl jsem ale možnost vidět jejich práci u jednoho známého, a to nás přesvědčilo. Vybrali jsme Schlieger. I komunikace s firmou (ústředím) byla bez problémů. Zabezpečili nám i zpracování a akceptaci žádosti o dotaci na fotovoltaiku u SFŽP ČR, kterou nám budou instalovat začátkem příštího roku.

Jochec J.

Na Facebook.com má hodnocení 3,5 z 5 ti možných celkem 98 recenzí.

Nedoporučuji, protože už zadám minimálně 2 týdny o servis, pořad něco doma kontrolují,ale cerpadlo nefunguje, jak ma. Posilam fota, videa, volám, emailuji, cekam na kontakt a nic. Takže vás nedoporučuji, protože vám nefunguje vůbec servis.

Bohdi K.

Rozhodně nedoporučuji. Tepelné čerpadlo jsme využívali jednu topnou sezónu. Neustále se závadami, se kterými si nevěděli rady. Teď je opět nefunkční. Za jednu sezónu min 20 závad. Měsíc co měsíc nějaká.Jsme neustále bez tepla a teplé vody. Na emaily nereagují.Na telefonát ano, ale jen rozdávají rady po telefonu.Dotace není ani po roce vyřízená.

Iveta H.

Často kladené dotazy

Jaké tepelná čerpadla nabízí Schlieger?

Tepelné čerpadlo Premium X a Tepelná čerpadla pro komerční a průmyslové objekty.

Jsou tepelná čerpadla Schlieger z Číny?

Některé součástky tepelných čerpadel Schlieger jsou z Číny. Jednoduše proto, že se nikde jinde na světě nevyrábějí. Většina výrobců komponent sídlí v Evropě (Německo, Nizozemí) nebo v USA.

5/5 - (1)

Zkušenosti “Recenze Schlieger tepelná čerpadla – zkušenosti, cena a diskuze

  1. Prosím věchny kteří zvažuji možnost že si od tétu firmy dá něco udělat tak ať si to pořádně rozmyslí. V případě reklamace se zákazníkem nikdo nekomunikuje jen se vymlouvají že nemají díly a problámy oddalují. Dostat kontakt na někoho zodpovědného z vedení firny je nemožné
    Petr Ř.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *