Recenze Woltair tepelná čerpadla – zkušenosti, cena a diskuze

Společnost Woltair instaluje tepelná čerpadla na míru podle požadavků investora. Woltair s.r.o. je stabilní nadnárodní firma s více než 3 000 spokojenými zákazníky ve 4 zemích. Woltair (dříve Topite.cz) nabízí také fotovoltaiku na klíč.

TIP: Fotovoltaika Woltair recenze  – dříve Topite.cz –  zkušenosti a diskuze 

Woltair tepelná čerpadla recenze

Společnost nabízí také realizaci a montáž tepelných čerpadel po celé ČR. Woltair garantuje získání dotace ve výši až 100 000 Kč z dotačního programu NZÚ včetně veškerého papírování. Výhodou je záruka 10 let a spolehlivý servis i ve vašem regionu. Woltair nabízí také možnost financování tepelného čerpadla na splátky bez zajištění nemovitosti. Woltair je schopno realizovat jakýkoliv druh tepelného čerpadla na klíč a nabízí také širokou paletu různých výrobců:

 • Alpha Innotec
 • Buderus
 • Daikin
 • NIBE
 • Regulus
 • Vaillant
 • Viessmann
 • Regulus
 • Stiebel Eltron
 • LG
 • Samsung
 • Grundig
Woltair realizace

TIP: Nejlepší tepelná čerpadla recenze a cena

Woltair kontakt

 • Telefon: 800887722 (Po – Pá: 8:00 – 17:30)
 • info@woltair.cz
 • Na Radosti 399, Praha – Zličín

Woltair zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 3,7 z 5 ti možných celkem 109 recenzí.

Od Woltairu jsme do naší novostavby objednali TČ Vaillant, bojler, taktovací nádrž, propojení apod. Instalace byla bezproblémová. Velké zklamání přišlo až při uvedení do provozu. Při domlouvání termínu jsem mluvil asi 3x s operátory a každému jsem zdůrazňoval, že systém není ještě napušťěn vodou. Na zprovoznění přijel zaměstnanec Woltairu s úhlednýma deskama s formulářema s očekáváním pouhého podpisu a divil se, že systém doposud neběží. Začal tak volat, napouštět, odvzdušňovat, aby asi po 1h, kdy se venkovní jednotka ani nerozběhla, řekl, že už musí odjet na jinou předávku, že odpoledne zavolá.Systém nechal napuštěn na 2,8 barů (jak jsem pak zjistil má být na polovině), takže když se pak po mém resetu konfigurace jednotka rozběhla, došlo k jejímu vypnutí (po zahřátí vody tlak stoupl na 3 bary a to je hodnota, kdy jednotka z bezpečnostních důvodů vypíná). Za toto zprovoznění systému dodavatelem jsme mu zaplatili krásných 5tis.Tím zklamání ale nekončilo. Při následném pátrání po revizní zprávě, kterou po nás chtěl ČEZ pro změnu tarifu, jsem zjistil, že revize u nás proběhla před měsíce. Na stavbě nikdo na revizi nebyl, nikdo si termín nedomlouval, ba dokonce v údajném termínu revize nebyla jednotka ani připojena v rozvaděči. Slíbili nám nápravu. Po asi 5 dnech se SMSkou ozval technik, že by mohl dotrazit v sobotu nebo v neděli. Nabídl jsem mu neděli kdykoliv, ať nepíše na kdy by dorazil. Technik už se neozval. V pondělí jsem mu tak volal a nabídl mu nový termín čtvrtek až neděle kdykoliv. Slíbilm že až bude u kalendáře, ozve se. Týden uplynul a nic se nestalo. Firma si hraje na organizovanost a procesy, ale výsledek je strašný. Za dobu naší stavby jsme spolupracovali s řadou řemeslníků a firem, ale s Woltairem to byla nejhorší zkušenost. Hold teď je doba, kdy stavebníci tahají za kratší konec a firmy dodávající TČ a FVE se nemusí bát, že by němli zakázky. Možná jsme měli u Woltairu jen smůlu na lidi, ale to už v budoucnu ověřovat raději nebudeme.

Pavel P.

Od Firmy Woltair jsem si objednal tepelné čerpadlo od výrobce Vailant. Firma od počátku přistupovala k zakázce velmi profesionálně. Zástupce věděl o čem je řeč, techniky byl na velmi dobré úrovni. Vlastní instalace proběhla hladce, bez problémů a velmi rychle. některé technologické postupy použité při instalaci bych volil trochu jinak, ale obecně se dá říci že v mých očích odvedli velmi profesionální práci. Při závěrečné fakturaci jsme si vyjasnili pár bodů a i zde ve finále proběhlo vše v naprostém pořádku. Firma mi zprostředkovala full servis při vyřízení státní dotace a i zde proběhlo vše velmi hladce. Tímto chci firma Woltair poděkovat za velmi dobře odvedenou práci a ostatním ji velmi doporučuji.

Honza V.

Na Firmy.cz má hodnocení 2,8 z 5 ti možných celkem 46 recenzí.

Instalace tepelného čerpadla s ohřevem vody naprosto bez problémů, Jen lehce posunutý termín instalace díky zpožděné dodávce čerpadla

Petr J.

Zakázka č. WCZYAX837 7617 Dne 16.3.2022 jsme objednali tepelné čerpadlo Alpha Innotec LWD 90A-HMD a ihned jsme zaplatili zálohu ve výši 219.322,- Kč. Termín dodání a instalace byl stanoven pracovníkem firmy na květen 2022. Avšak začátkem dubna nám firma telefonicky sdělila, že termín nelze dodržet, neboť německá firma má výpadek výroby. Po našich urgencích během srpna a začátkem září t.r., nám firma poskytla 2 všeobecné info, že to snad bude do konce roku…. Jak minulý, tak i tento týden mi vaše operátorky potvrdili, že tento typ čerpadel vám německá firma již pravidelně dodává. Žádám tedy, abyste mi sdělili, kdy čerpadlo obdržíme a i termín instalace.

Kateřina D.

Často kladené dotazy

Jaké tepelná čerpadla nabízí Woltair?

Woltair nabízí širokou nabídku výrobců tepelných čerpadel: Alpha Innotec, Buderus, Daikin, NIBE, Regulus, Vaillant, Viessmann, Regulus, Stiebel Eltron, LG, Samsung, Grundig a je schopen realizovat všechny druhy tepelných čerpadel dle potřeby domácnosti.

Jaký je vztah mezi Woltair a Topite.cz?

Topite.cz je předchozí značka společnosti Woltair s.r.o.

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *