Regulus recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace Regulus

Společnost Regulus s. r. o. byla založena roku 1992. Od začátku se soustředí na využití obnovitelných zdrojů energie a nabízí úsporná a ekologická řešení pro vytápění a ohřev vody. Jde tak o jednu z nejvýznamnějších společností v oboru, která se dynamicky rozvíjí a poskytuje stovky vlastních produktů a podílí se na školení odborníků.

Regulus recenze

Firma Regulus má široký sortiment, v němž najdete tepelná čerpadla a veškeré související příslušenství, solární systémy (a jejich další komponenty), jednotky pro větrání s rekuperací tepla, elektrická topná tělesa, termostaty, expanzní nádoby, ochrany a regulace kotlů, akumulační nádrže, zásobníky, výměníky a mnohé další. Společnost si zakládá na odbornosti, proto u každého produktu naleznete návod, technické listy a veškeré parametry.

Firma distribuuje produkty nejen na tuzemském trhu, ale i v zahraničí. Dlouholeté zkušenosti v oboru se snaží firma v současné době využít pro vývoj a výrobu vlastních výrobků. Současně poskytují i poradenské, školící, montážní a servisní služby. Svým zákazníkům se tak snaží navrhnout a realizovat projekty na míru individuálním požadavkům.

Firma splňuje certifikát managmentu kvality ČSN EN ISO 9001.

Ukázka práce firmy Regulus

Regulus kontakt

  • Telefon: +420 241 764 506
  • E-mail: regulus@regulus.cz
  • Adresa: Do Koutů 1897/3, 143 00 Praha 4

Regulus zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 4,5 z 5 možných, celkem 55 recenzí.

Tepelné čerpadlo od firmy Regulus mohu jedině doporučit. Od komunikace, přes dodání, spuštění čerpadla a následný sevis je vše na jedničku.

Josef O.

Po nepřetržitých problémech s čerpadlem, jsem oslovil firmu Regulus, jestli by mi neporadila a nepomohla vyřešit tuto situaci. Jsem mile překvapen, jak firma rychle reagovala a snaží se mi pomoci. Moc děkuji technikům z firmy Regulus.

Jiří H.

Rád bych poděkoval za bezproblémovou spolupráci Vašemu zástupci R.Bláhovi (zástupce pro jižní Čechy), vždy ochotný pomoci, vstřícný, reagující na ev.problém i v neděli (!) Více takových!

Petr H.

Na Facebook.com má hodnocení 4,5 z 5 možných, celkem 17 recenzí.

Firma drží sklad a kompatibilitu s existujícími kolektory, rychlá dodávka našemu realizátorovi.

Jan K.

Děkujeme za profesionální přístup, rychlý návrh řešení i montáž.

Milada L.

Na Firmy.cz má hodnocení 4,4 z 5 možných, celkem 7 recenzí.

Byl jsem mile překvapený nevšední ochotou a rychlým dodáním vybraného zboží. Přesto, že šlo o jednorázový prodej bez registrace, byla cena včetně dopravného lepší než jinde a zboží přišlo v pořádku a v požadované kvalitě. Doporučuji všem.

František L.

Od Regulusu máme již 4 sezónu set solárních panelů a tepelného čerpadla a můžeme vřele doporučit, jak firmu tak produkty.

Eliška T.

Často kladené dotazy

Jaké produkty společnost Regulus nabízí?

Najdete zde široký sortiment zahrnující tepelná čerpadla, solární ohřev, větrání s rekuperací tepla a akumulace, včetně veškerých komponentů. Vše je doplněno o technické parametry, listy a detailní návod.

Na Regulus lze výrobky pouze zakoupit, nebo mi firma zajistí i instalaci?

Firma se zabývá instalací solárních systémů a tepelných čerpadel na míru. Pomohou vám navrhnout optimální řešení pro vaši domácnost, kterou vám pomohou zrealizovat.

post

Zkušenosti “Regulus recenze – zkušenosti a diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *