SOLUTION ENERGY recenze – zkušenosti a diskuze

Solution energy je služba provozovaná firmou Solar Solution Energy, s. r. o.. Tato společnost se zaměřuje na montáž fotovoltaiky a tepelných čerpadel zejména pro rodinné domy po celé ČR. Výhodou služby je profesionální tým a kvalitní používané produkty a technologie.

TIP: Schlieger fotovoltaika na klíč

SOLUTION ENERGY fotovoltaika recenze

SOLUTION ENERGY realizuje Fotovoltaiku a tepelná čerpadla na klíč včetně dotace NZŮ. Nabízí expresní instalace do 3. měsíců. Každému klientovi vytvoří FVE elektrárnu na míru přesně podle typu stavby a střechy včetně vizualizace výsledku. Společně s vizualizací klient získá také energetickou bilanci a v rámci klientské sekce může každý sledovat stav své fotovoltaické elektrárny. SOLUTION ENERGY využívá kvalitní produkty značky Solax:

 • STŘÍDAČ SOLAX X3-HYBRID
 • WALLBOX AUTONABÍJEČKA SOLAX X3-AE
 • BATERIE SOLAX TRIPLE POWER
 • FVE PANEL PHONOSOLAR 450Wp

Mimo fotovoltaické elektrárny na míru nabízí Solution energy také FVE elektrárny na klíč:

 • FVE NANO – Výkon 3,6 kWp, Roční výroba 3,7 – 3,9 MWh, 8ks FVE panelů, Využítí pro ohřev TÚV, cena od 139 000 Kč
 • FVE MIKRO – Výkon 6,3 kWp, Roční výroba 7,5 – 7,9 MWh, 16ks FVE panelů, Přebytky do akumulátoru, cena od 249 000 Kč
 • FVE MILI – Výkon 9,9 kWp, Roční výroba 9,5 – 10,6 MWh, 22ks FVE panelů, Přebytky do akumulátoru, cena od 349 000 Kč

TIP: Fotovoltaické elektrárny na klíč

SOLUTION ENERGY tepelná čerpadla recenze

SOLUTION ENERGY nabízí tepelná čerpadla na klíč. Instalace jednotky trvá z pravidla 2-3 dny, jednotka
nevyžaduje velký prostor jako vnitřní jednotka, zabírá přibližně 1 m2. Firma nabízí 2 varianty realizace tepelných čerpadel na klíč:

 • Tepelné čerpadlo značky LG – vysoce účinné, efektivní již od 249900 Kč
 • Kompaktní a účinné: tak vypadá moderní tepelná technika dnes již od 298900 Kč

TIP: Nejlepší tepelná čerpadla recenze a cena

SOLUTION ENERGY kontakt

 • Telefon: +420 311 440 312
 • office@solution-energy.cz
 • 273 79 Studeněves č.p. 80

SOLUTION ENERGY zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 4,8 z 5 ti možných celkem 82 recenzí.

Z několika společností, o kterých jsme uvažovali jsme si vybrali Společnost Solution Energy. Rozhodla cenová nabídka i blízkost sídla společnosti. Své volby nelitujeme. Vše šlo podle dohodnutého plánu a přestože ke konci plánovaného harmonogramu se vyskytly drobné komplikace, společnost na vše v řádů několika desítek hodin zareagovala a problém vyřešila. Vše vyřídili za nás a poté, co jsme v průběhu realizace chtěli pozměnit sestavu, ochotně nám vyšli bez problémů vstříc a našli ještě efektivnější řešení. Nyní již jen čekáme na proplacení dotace od státu a necháváme slunce, ať dělá co umí.

Filip D.

Hrozná spolupráce, samé sliby, nepřijeli kdy měli ani nedali vědět, montáž trvala necelý rok a do dnes není papírově vše uzavřené, drze si dokázali vyfakturovat vyšší cenu za baterie než bylo ve smlouvě bez jakékoliv informace, vůbec nekomunikují. Takové to jednání jsem nezažil, nemají žádného zaměstnance z dělníků, jen živnostníky, kteří si sami stěžují na jednání ve firmě

David K.

Na Firmy.cz má hodnocení 5 z 5 ti možných celkem 11 recenzí.

Děkuji Dominikovi a Jirkovi ze Solution Energy. Vše probíhalo dle domluvy. Jejich přístup k zákazníkovi je na 1 s hvězdičkou 🙂 Přeji firmě další spokojené zákazníky.

Adam Ch.

Skvělý přístup, rychlé řešení všech mých požadavků a férová cena. V porovnání s dalšími třemi dodavateli nejlepší poměr cena/“výkon“ fotovoltaiky.

Tomáš H.

Často kladené dotazy

Jaké elektrárny na klíč nabízí SOLUTION ENERGY?

FVE NANO, FVE MIKRO a FVE MILI.

Jaké produkty využívá společnost Solution Energy pro fotovoltaické elektrárny?

Kvalitní čínské výrobky Solax.

3.9/5 - (24)

3 vašich komentářů a zkušeností: SOLUTION ENERGY recenze – zkušenosti a diskuze

 1. Dlouho jsme vybírali z několika firem , ale nakonec jsme si vybrali firmu Soliution Energy. Cenová nabídka a termím realizace bylo pro nás na prvním místě. Parta montážníků panelů byla skvělá, elektrikáři i revizní technik taktéž. Ano došlo i k měnším komplikacím, ale vždy vše bylo ochotně a rychle vyřešeno.
  Pracovník ČEZ distribuce, který prováděl první paralérní připojení FVE pochválil elektrikáře firmy Solution Energy za kvalitně přpravený rozvaděč pro přilojení. Rovněž nás pochválil za výběr realizační firmy, která odvedla kvalitní práci a to musíme konstatovat i my. Děkujeme

  Z.V.

 2. chtěl bych upozornit všechny zájemce : POZOR na to co si dojednáte s obchodníkem a co vám nainstalují. Měl jsem dohodu s obchodníkem co si představuji jak má fotovoltaika pracovat. Bohužel jsem to s ní nedal písemně. Smlouvu podepsal, protože je v ní hodně cizích názvů tak mu věříte, že je tam vše co jste chtěli. Mezitím obchodníka vyhodili… Při realizaci se ptáte kde jsou komponenty které jste si dohodl a odpověď : nemáte to ve smlouvě tak si to připlaťte.

 3. NEDOPORUČUJI tuto firmu !

  Po vyhodnocení nabídek několika firem jsem si ji vybral pro realizaci fotovoltaiky v lednu 2023 s příslibem realizace na přelomu května a června – tzn. aby se stihla hlavní letní sezona. Ve smlouvě sice uvedli do 6 měsíců, ale obchodní zástupce byl přesvědčivý, ochotný a působil důvěryhodně.

  Výsledek je takový, že ještě nezačali a k termínu 6. měsíců se nehlásí, protože obchodní zástupce dodal později souhlas mé manželky.

  Mám tedy za to, že jde o nesolidní firmu, které nelze věřit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *