Tri energo recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace Tri energo

Společnost Tri energo s. r. o. se zabývá alternativními zdroji energií, kdy navrhuje řešení na míru v podobě fotovoltaických elektráren a solárních konektorů pro rodinné domy, firmy i průmyslové objekty. Snahou firmy je uspořit náklady na elektrickou energii. Zároveň vyřizuje dotace z programu Nová zelená úsporám, díky čemuž bude finální řešení až o 60 % méně finančně nákladné.

TIP: Solar Global recenze – zkušenosti a diskuze

Tri energo recenze

Více než 15 let zkušeností se projevilo na kvalitě služeb firmy Tri energo s. r. o. Špičkové komponenty a servis vám umožní získat produkty šetrné k životnímu prostředí i peněžence. Fotovoltaická elektrárna na klíč vám umožní ušetřit až 75 % nákladů za elektrickou energii a 85 % nákladů na ohřev teplé vody. Tri Energo vám pomůže navrhnout systém podle vašich potřeb a představ.

V nabídce najdete:

 • Fotovoltaické systémy bez akumulace
 • Fotovoltaické systém s akumulací do vody
 • Hybridní fotovoltaické systémy
Ukázka práce firmy Tri energo s. r. o.

Jak probíhá spolupráce?

 1. Setkání s obchodním zástupcem firmy Tri Energo s. r. o.
 2. Podpisy smlouvy
 3. Žádost o dotaci
 4. Instalace fotovoltaického systému
 5. Proplacení dotace

TIP: Fotovoltaické elektrárny na klíč – recenze

Tri energo kontakt

 • Telefon: +420 730 157 367
 • E-mail: info@trienergo.cz
 • Adresa: Traťová 653/3, 619 00 Brno

Tri energo zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 4,3 z 5 možných, celkem 24 recenzí.

Přístup této firmy je od začátku až do konce profesionálny a individuální. Velmi kladně hodnotím nadstandartní přístup obchodního zástupce p. Práška, který opravdu pomohl a poradil za rámec své práce. Byla jsem mile překvapená o informacích každého kroku. Buď telefonicky nebo e – mailem. / Nabídka,montáž, instalace, připojení, distribuce, dotace/. Kvalitní montáž i profesionální přístup lidí, kteří práci prováděli. Další velké plus – dodržení termínu a o nic jsem se nemusela starat.

Jarmila K.

Dobrý den,
rád přidám své hodnocení. Profesionální jednání obchodního zástupce, chtěl jsem mít 100% záruku na kvalitu a ta je tady asi nejvyšší, co jsem viděl, hlavně ty baterie. Doporučuji i svým známým..

Jan P.

FVE 5,85 kW. Profesionální přístup, blesková komunikace i samotná realizace. Dodržení ceny, termínů a požitých komponentů i v této složité době. Bezproblémová montáž, spuštění a samotná funkčnost celého zařízení. Vyřízení dotací, prostě zakázka tzv. „Na klíč“ . Firmu Trienergo jsem doporučil i svým známým a všichni velká spokojenost. Opravdu doporučuji a kéž by byli všechny firmy jako Trienergo. Děkuji a doporučuji.

Vít D.

Na Firmy.cz má hodnocení 4,8 z 5 možných, celkem 3 recenze.

Se zástupcem firmy jsme řešili fotovoltaiku několik měsíců. Po konzultaci s odborníky jsme se rozhodli pro nabízené řešení. Veškeré dotazy byly vždy odpovězeny.

Vít Č.

Často kladené dotazy

Jakou finanční úsporu přinese fotovoltaický systém od společnosti Tri energo?

S vhodným návrhem pro vaši domácnosti či firmu ušetříte až 75 % nákladů za elektrickou energii a 85 % nákladů na ohřev teplé vody.

Jaké fotovoltaické systémy společnost nabízí?

Firma vám na míru navrhne fotovoltaický systém bez akumulace, s akumulací do vody nebo hybridní fotovoltaický systém.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *