ARPEG recenze – zkušenosti a diskuze

ARPEG je Ostravská společnost ARP elektro group s.r.o. zabývající se realizací fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel na klíč. Společnost zajistí energetický posudek, projektovou dokumentaci, podání žádosti včetně dotace i instalaci.

TIP: Optimal Energy fotovoltaika na klíč

ARPEG fotovoltaika recenze

Společnost realizuje v průměru 3 elektrárny denně po celé České republice a dokonce i v některých dalších evropských zemích. Stačí vyplnit nezávaznou online poptávku a bude se vám věnovat online podpora.

ARPEG nabízí 3 základní produkty:

 • Fotovoltaika pro rodinné domy – Výkon – 2-10kWp. Dotace až do výše 50% nákladů. Dotace až 205 000 Kč. Úspora až 60 000 Kč/rok.
 • Fotovoltaika pro rodinné domy v kombinaci s autonabíječkou – Výkon – 2-10kWp. Dotace až do výše 50% nákladů. Dotace až 275 000 Kč. Úspora až 60 000 Kč/rok.
 • Fotovoltaika pro bytové domy – Výkon – 4-10kWp. Dotace až do výše 50% nákladů. Dotace až 500 000 Kč. Úspora až 150 000 Kč/rok.

Proč si postavit fotovoltaiku na klíč?

 • Štědrá dotace až 225 000 Kč
 • Elektrická energie pod kontrolou 24/7
 • Nižší náklady na elektrickou energii
 • Částečná energetická soběstačnost

TIP: Fotovoltaické elektrárny na klíč

ARPEG tepelná čerpadla recenze

Společnost nabízí také realizaci a montáž tepelných čerpadel ale pouze na Severní Moravě. Tepelná čerpadla mohou ušetřit až 60% nákladů na vytápění. Arpeg se postará o kompletní vyřízení dotace z programu NZÚ včetně revizí a servisu. ARPEG má k dispozici tyto produkty tepelných čerpadel na klíč:

 • Viessmann Vitocal 100-S 8kW: vytápění – Cena od 210 000 Kč, Výše dotace 80 000 Kč, Vaše cena od 130 000 Kč
 • Viessmann Vitocal 100-S / 8kW: vytápění a ohřev teplé vody – Cena od 240 000 Kč, Výše dotace 100 000 Kč, Vaše cena od 140 000 Kč
 • Viessmann Vitocal 200-S 8 kW: vytápění – Cena od 260 000 Kč, Výše dotace 80 000 Kč, Vaše cena od 180 000 Kč
 • Viessmann Vitocal 200-S / 8 kW: vytápění a ohřev teplé vody – Cena od 290 000 Kč, Výše dotace 100 000 Kč, Vaše cena od 190 000 Kč

Výhody výrobce Viessmann

 • Splňuje požadavky programu Nová zelená úsporám
 • Možnost zavěšení venkovní jednotky na stěnu nebo postavení na zem
 • Možnost používání pro vytápění i chlazení
 • Čerpadlo lze s pomocí modulu Vitoconnect 100 připojit do internetové sítě a servisovat i ovládat jej s pomocí mobilní aplikace se spoustou chytrých režimů
 • Komplexní záruka od výrobce 5–10 let

TIP: Nejlepší tepelná čerpadla recenze a cena

ARPEG kontakt

ARPEG zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 5 z 5 ti možných celkem 16 recenzí.

Firmu Arpeg můžu jen doporučit !! Svoji práci odvedli naprosto skvěle.. V této společnosti fungují bezvadně, úplně všichni. Od obchodního zástupce, montážníků až po majitele firmy, který vyřizuje i dotace. Smlouvu jsme podepsali koncem května 2022, montáž panelů a elektra po pár měsících. Vše hotovo do 5 měsíců, dotace dorazila na účet další měsíc. Takže luxus.. Montážníci jsou sympaťáci, kteří rozumí svojí práci, vše vysvětlili, takže spokojenost.. Většinou se setkávám se společnostmi, kteří nefungují, nebo mají neschopné lidi. Tahle firma je fakt dobrá a za mě velké DÍKY. Teď už jen čekat na sluníčko ..

Veronika B.

Firma provedla dodávku a montáž FVE na klíč ,dle mého požadavku a vyřízení dotace u ministerstva životního prostředí.
S prací jejich zaměstnanců jsem spokojen.

Stanislav P.

Na Firmy.cz má hodnocení 3,8 z 5 ti možných celkem 8 recenzí.

Velmi špatná komunikace s technikem (Kotecky), chtěla jsem Max panelu na strechu, ale spatne to rozmezí, tak mi 3 panely chybí. po mnoha urgencich se mi ujal hlavni technik a pomohl mi uhasit největší problemy( přijel udělat přípravu pro panely, domluvil kontakt na montazniky a na opravu a doplnění smlouvy-nedali mi vůbec ohřev TUV , když kvůli tomu vlastně jsem si Ftv objednala). Telefon zde na webu uvedeny je soukrome číslo úplně cizi osoby. Po 5 měsících od zaplacení jsem urgovala montaz a bylo mi řečeno , ze mi “někdo od nich volal” a když jsem to nevzala, tak mi preskocili a dali moje panely jinému . Ftv namontována po 7 měsících od zaplacení .

Blanche

Naprostá spokojenost, od počátku realizace fotovoltaické elektrárny. Prvně bych chtěl poděkovat za profesionální přístup obchodního zástupce p. Pinkava, profik co tomu rozumí, poradí, vysvětlí. Dále bych chtěl poděkovat za slušné jednání majitele firmy p. Brabec, obyčejný člověk co si na nic nehraje ale hrát si může, je to profik co tomu rozumí a nemá problém přidat ruku k dílu a zaměstnancům pomoct jak od položení panelů tak zapojení f. elektrárny tak oživení. Další + této osoby je i to že rozumí vyřízení dotací takže se o vše postará. K závěru jak se již dočtete na stránkách firmy realizace na klíč! ANO OPRAVDU NA KLÍČ. Podpis smlouvy o dílo 23.10. Konec 23.11. Již vyměněn i elektroměr tedy Office go… A 24.11. Potvrzení žádosti vyřízení dotace. O rychlosti nelze mít zmínku. Firmě můžu jen popřát, dělejte vše jak teď a o zákazníky mít nouzi nebudete. Můžu maximálně doporučit. Újezd Dlabajovi

Richard D.

Často kladené dotazy

Jaké elektrárny na klíč nabízí ARPEG?

Fotovoltaika pro rodinné domy, Fotovoltaika pro rodinné domy v kombinaci s autonabíječkou a Fotovoltaika pro bytové domy.

Kdo je ARPEG?

ARPEG je Ostravská společnost ARP elektro group s.r.o. zabývající se realizací fotovoltaických elektráren na klíč.

5/5 - (1)

3 thoughts on “ARPEG recenze – zkušenosti a diskuze

 1. Firmu Arpeg můžu jen doporučit !! Svoji práci odvedli naprosto skvěle.. V této společnosti fungují bezvadně, úplně všichni. Od obchodního zástupce, montážníků až po majitele firmy, který vyřizuje i dotace.

 2. Firmu Arpeg můžu jen doporučit !! Svoji práci odvedli perfektně. V této společnosti jsou opravdoví odborníci. Obchodní zástupce (p. Frolík) vše vysvětlil od podpisu smlouvy až po realizaci. Montážníci odvedli profesionální práci. Vše namontovali a vysvětlili. Smlouvu jsme podepsali koncem dubna 2022, montáž panelů v srpnu a elektrickou část v říjnu. Od prosince 2022 po kontrole distributora sítě vše funkční. Momentálně čekáme na dotace. Za mě velké DÍKY.

  Pokračovat ve čtení na https://1t.cz/arpeg-recenze-zkusenosti-a-diskuze/ | 1t.cz – praktické návody a recenze

 3. Dobrý den,firmu můžu doporučit,super jednání,jak chlapi co pokládali panely ,tak úžasný technik. Můžu jenom doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *