Innogy recenze – zkušenosti, kontakty a přihlášení

Innogy je energetická společnost, která poskytuje elektřinu a plyn za zvýhodněné ceny, zejména pro dlouhodobé smlouvy. Innogy je německá společnost zabývající se prodejem energií, která byla založena v roce 2016 jako samostatná společnost z energetického odvětví společnosti RWE, jedné z největších německých energetických společností.

TIP: Fotovoltaika Innogy recenze – zkušenosti a diskuze

Innogy recenze

Kromě elektřiny a plynu Innogy také nabízí řadu dalších služeb, jako je hledání technika pro opravy nebo revize kotlů, informace o fotovoltaice, pojištění domácnosti a možnost sledování spotřeby energie.

Innogy historie

Innogy sídlí v Essenu v Německu a zaměřuje se na obnovitelné zdroje energie, distribuci elektřiny a plynu a prodej energií na retailovém trhu. Innogy působí v několika zemích v Evropě, včetně Německa, Nizozemska, Velké Británie a Polska, stejně jako ve Spojených státech.

Firma Innogy klade důraz na inovace a investovala do několika projektů souvisejících s obnovitelnými zdroji energie, včetně větrných farem na moři a solárních elektráren. Kromě svého energetického byznysu má Innogy také divizi zaměřenou na e-mobilitu, včetně výroby a instalace nabíjecích stanic pro elektrická vozidla. V roce 2020 byla společnost Innogy koupena německou energetickou společností EON.

Innogy krach

Společnosti nehrozil ani momentálně nehrozí krach a má velice stabilní zázemí a zdravou finanční bilanci.

TIP: Krach dodavatelů energie a krachy energetických společností

Výhody

 • Široká nabídka produktů a služeb
 • Přehledná mobilní aplikace
 • Zákaznický účet s mnoha možnostmi nastavení
 • Vysoká úroveň zákaznického servisu

Nevýhody

 • Vysoké ceny
 • Složité smlouvy a podmínky
 • Nutnost navštívit pobočku pro nové odběrné misto
 • Závislost na fosilních palivech

Innogy elektřina

Aktuální ceník a podmínky jsou dostupné na adrese: www.innogy.cz/ceniky/ a jsou závislé na distribučním území. Innogy aktuálně nabízí tento tarif:

TIP: Srovnání dodavatelů elektřiny

Innogy plyn

Aktuální ceník a podmínky jsou dostupné na adrese: www.innogy.cz/ceniky/ a jsou závislé na distribučním území. Innogy aktuálně nabízí tento tarif:

TIP: Srovnání dodavatelů plynu

Innogy pobočky

Innogy Praha

 • Adresa: Na Pankráci 1683/127 148 00 Praha 4
 • Provozní doba:

pondělí–čtvrtek: 9:00–18:00

pátek: 9:00–16:00

sobota–neděle: Zavřeno

Innogy Brno

 • Adresa: Plynárenská 499/1, 602 00, Brno-střed
 • Provozní doba:

pondělí: 8:00–17:00

úterý: 8:00–16:00

středa: 8:00–17:00

čtvrtek: 8:00–16:00

pátek: 8:00–15:00

sobota–neděle: Zavřeno

Innogy Ostrava

 • Adresa: Plynární 788/5 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
 • Provozní doba:

pondělí: 8:00–18:00

úterý: 8:00–17:00

středa: 8:00–18:00

čtvrtek: 8:00–17:00

pátek: 8:00–15:00

sobota–neděle: Zavřeno

Seznam všech Innogy poboček

Innogy přihlášení

Do svého zákaznického účtu je možné se přihlásit na stránce prihlaseni.innogy.cz/ Mobilní aplikace je dostupná pod názvem Innogy Innosvět. Stránka i mobilní aplikace jsou přehledné a umožňují širokou správu vašeho účtu, včetně sledování přeplatků a nedoplatků.

Innogy kontakty a infolinka

Innogy zkušenosti

Na Firmy.cz má firma 3,9 hvězdiček z 5 a celkem 137 recenzí.

Nejhorší dodavatel energií, jakého jsem kdy měl. Kvůli jejich vlastním zmatkům trval přepis elektřiny 3 měsíce, vyhrožovali mi odpojením elektřiny, i když byl problém na jejich straně. Nakonec mi naúčtovali elektřinu za období, kdy trval přepis, dvakrát. Neuznali reklamaci a musel jsem ji zaplatit. Teď se můžu leda tak soudit anebo to nechat plavat. Dal bych méně hvězdiček anebo byl vulgární, kdyby to na googlu šlo.1

Martin S.

Při řešení požadavků, dotazů k vyřešení fakturací a pod. komunikativnost na nulové úrovni. Vyhýbavé jednání, požadavky řeší neskutečně dlouho, kontaktová smyčka – telefonem se nedovoláte, emailová komunikace tragická, kde si Vás buď přehazují, nebo po Vás chtějí informace, které jste jim zaslali v pdf formě aby jste jim znova přepsali písemně do emailu. Nerozumím tomu…Na fakturách pro jistotu neuvádějí žádné kontakty na účetní osobu – u firemních faktur bych to očekávala jako standart pro komunikaci mezi účtárnami. Takto nejsme schopni ani jako firma s nimi komunikovat rychle a efektivně. Předpisy záloh si ze dne na den změní a zasílají zmateně nové a nové zálohové předpisy s jinými částkami, VS a podobně, bez jakéhokoli vysvětlení.

Lucie I.

Na Firmy.cz má firma 3,3 hvězdiček z 5 a celkem 22 recenzí.

Otřesné! Za 2 měsíce nejsou schopni přepsat plyn! Co chtěli jsem poslala, zas něco chybí! Myslí si, že asi máme poštu zdarma! NEDOPORUČUJI! Jestli se nám někdy podaří přepsat plyn okamžitě jdeme od nich pryč!

Ivana J.

Musím vyzdvihnout profesionální přístup paní Drahomíry Žůrokové, specialisty kontaktu se zákazníkem. Byla tak ochotná, trpělivá a milá při sjednávání přechodu od jiného dodavatele, který jsem po telefonu narychlo zařizovala za moji nepohyblivou tetu. Vše vysvětlila jasně a srozumitelně, že jsem s vyřizováním neměla sebemenší problém. Jistě si v dnešních dnech, kdy se zákazníci snaží o přechod k dodavateli energií, který jim nabídne výhodnější ceny, musí ledacos vyslechnout, přesto to na jejím projevu nebylo vůbec znát. Kdybych mohla, dám jí 10 hvězdiček z devíti :-)Líbí se0

Iveta Ž.

Často kladené dotazy

Kde má sídlo innogy?

Adresa: Limuzská 3135/12, Praha, 108 00, Česko

Jak změnit výši záloh?

Využijte přednostně: samoobslužný webový portál ‍innosvět nebo mobilní aplikaci innosvět dostupnou jak pro ‍Android, tak pro ‍iOS zařízení.

1/5 - (1)

Zkušenosti “Innogy recenze – zkušenosti, kontakty a přihlášení

 1. Strašné!!! V polovině ledna jsem zrušila smlouvu z důvodu prodeje bytu. Nový majitel si hned vše přehlásil na sebe. I tak po mně chtějí, abych platila faktury za únor i březen. Po telefonu se se mnou nikdo nebavil, at´ prý jdu na zákaznické centrum. Tam seděla tak arogantní slečna, no hrůza. Prý at´ teda neplatím, ale budu mít problémy. Opravdu hnus!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *