Klima rapid recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace Klima rapid

Firma Klima Rapid s. r. o. poskytuje kompletní dodávky klimatizací, vzduchotechniky, čističek vzduchu a tepelných čerpadel včetně montážních prací a servisu. Zastupují značku MIDEA pro ČR i SK, rovněž jsou distributory značky PANASONIC a DAIKIN. Dlouholeté zkušenosti z nich dělají odborníky v oboru.

Klima rapid recenze

Certifikovaná firma Klima Rapid vám nabízí kompletní služby na klíč. Pomohou vám s výběrem klimatizace, čističky vzduchu, tepelného čerpadla nebo rekuperace a navrhnou optimální řešení na míru vašim potřebám a požadavkům. Současně se postarají o instalaci vzduchotechnického zařízení a proškolí vás v jeho ovládání. Firma za vás rovněž vyřídí dotace z programu Nová zelená úsporám, díky které bude investice do vzduchotechnického zařízení znatelně nižší.

Kromě komplexních služeb v oblasti vzduchotechnického zařízení společnost exkluzivně zastupuje společnost MIDEA pro Českou republiku a Slovensko. Rovněž je předním dodavatel značky ventilátorů Blauberg, výrobků PANASONIC a DAIKIN.

Taktéž nabízí montážní práce ve výškách a dodává tepelné, protihlukové a protipožární izolace.

Ukázka práce firmy Klima Rapid

TIP: Nejlepší tepelná čerpadla – recenze a cena

Klima rapid kontakt

Klima rapid zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 4,5 z 5 možných, celkem 32 recenzí.

Dobrý den. Mám namontované čerpadlo Panasonic od této firmy už 9let, zatím bez poruchy . Rychlost , montáž a servis TOP ! Doporučil jsem 5 sousedum a všichni jsou spokojení už několik let . S panem Petrákem je perfektní domluva, velmi seriozní jednání ! CENA BEZKONKURENČNÍ ! Kdykoliv si nevím rady s ovládáním čerpadla , pan Petrák mi vždy zvedne tel. a poradí . Pro mě nejlepší firma se kterou jsem se setkal. Děkuji moc

Slavomír J.

Firma nám instalovala v před třemi lety klimatizaci a vše proběhlo v naprostém pořádku. Nyní proběhla instalace tepelného čerpadla se zásobníkem TUV. Šlo o výměnu za plynový kotel. Prostorové podmínky byly velmi problematické, ale technici se s tím vyrovnali na výbornou. Patří jim velká pochvala !!!
Firmu Klima Rapid mohu všem jen doporučit.

Tomas K.

Dobrý den, dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za perfektní provedenou montáž klimatitace v pondělí 23.3.2020. Vaši pracovníci jednak po celou dobu používali ochranné roušky a jednak odvedli opravdu perfektní práci. Poradili kam nejlépe umístit venkovní jednotku. Dále nás do detailu seznámili s obsluhou a pomohli nastavit mobilní aplikaci na ovládání. Ještě jednou vám děkujeme a přejeme mnoho zdarů ve vaší práci.

Roman N.

Na Firmy.cz má hodnocení 4,7 z 5 možných, celkem 24 recenzí.

Jsme moc spokojeni s dodávkou a provedenou montáží tepelného čerpadla značky Panasonic v našem rodinném domě ve Vizovicích. Montéři firmy Klima Rapid z Prahy jsou opravdu profesionálové a skvělí pracovníci, kteří provedli jak demontáž staršího kondezačního plynového kotle a boileru, tak i během dvou dnů montáž nového tepelného čerpadla 12 kW + nového 200 litrového smaltového boileru. Tepelné čerpadlo nejen vytápí náš rodinný dům, ale taky ohřívá v boileru teplnou vodu ke spokojenosti rodiny.

František K.

KLIMA RAPID nám instalovali tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea generace H, nádobu na TUV a ovládání přes web do novostavby RD a to k naší plné spokojenosti. Instalace, nastavení, zaučení, preventivní servis (po roce provozu), vše zatím bez problémů.

Pavel H.

V lednu 2020 mi tato firma instalovala klimatizaci do rodinného domu. S výběrem klimatizace mi velmi ochotně a odborně poradili. Přístup techniků při samotné instalaci klimatizace, uvedení do provozu a zaškolení byl velmi profesionální a rychlý. Firmu KLIMA RAPID mohu jen doporučit, jsem s nimi spokojená.

Iveta M.

Často kladené dotazy

Čím se firma Klima rapid zabývá?

Klima rapid poskytuje komplexní služby v oblasti vzduchotechnického zařízení, které zahrnuje klimatizace, čističky vzduchu, rekuperace, ventilátory, odvlhčovače a tepelná čerpadla.

Jaké značky firma zastupuje?

Klima rapid má exkluzivní zastoupení značky MIDEA. Zároveň poskytuje komplexní dodávky značky PANASONIC, DAIKIN a dalších značkových zařízení.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *