Nelumbo recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace Nelumbo

Nelumbo Energy a. s. je společnost navrhující systémy energetické nezávislosti pro firmy i rodinné domy. Nabízejí několik technologií komplexního řešení, kam spadají tepelná čerpadla, solární elektrárny a dobíjecí stanice. Nelumbo využívá moderní a špičkové technologie, které vám garantují kvalitu i nadstandardní dobu záruky. Kromě produktů nabízí i ucelená funkční řešení.

TIP: FG Energy recenze – zkušenosti a diskuze

Nelumbo recenze

Cílem Nelumbo Energy je snížení nákladů na energie, a tedy částečná nebo úplná energetická soběstačnost domácnosti. Využívá přitom obnovitelné zdroje energie, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Kromě vysoké provozní spolehlivosti, monitoringu a servisu získáte se společností Nelumbo dotaci a nadstandardní záruku na produkty. S Nelumbo můžete mít své výdaje můžete mít pod kontrolou. Systém energetické nezávislosti lze propojit se systémem inteligentního domu, a zvýšit tak efektivitu objektu. Firma poskytuje své služby od roku 2003.

Ukázka práce společnosti Nelumbo

Nelumbo kontakt

  • Telefon: +420 417 669 060; +420 417 669 066
  • E-mail: nelumbo@nelumbo.cz
  • Adresa: U Vodárny 277, 431 11 Otvice

Nelumbo zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 3,4 z 5 možných, celkem 11 recenzí.

Od firmy Nelumbo mám tepelné čerpadlo s prací jsem velmi spokojený. Dobrá komunikace a slušný přístup chtěl bych poděkovat.

Vendys V.

Technologie funguje přesně tak, jak má, technik je vždy na příjmu když něco potřebuji a celkově vše NELUMBO vyřídilo velice hladce.

Zdeněk S.

Na Firmy.cz má hodnocení 2,5 z 5 možných, celkem 21 recenzí.

Chtěl bych poděkovat firmě Nelumbo za FVE na rodinný domek. FVE splnila moje požadavky a očekávání. Rovněž děkuji za rychlé vyřízení dotace od NZU, za výbornou a konstruktivní spolupráci a přístup ke svým zákazníkům.

Ota H.

Rád bych poděkoval celé firmě Nelumbo Energy, a.s., obchodníkům, technikům a všem ve firmě. S instalací tepelného čerpadla jsem velice spokojen, mnohokrát děkuji za spolupráci a kdybych v životě mohl být tak spokojený s každým jako s Vaší firmou, tak by to bylo úžasné.

Karel Š.

Od firmy Nelumbo mám tepelné čerpadlo s prací jsem velmi spokojený. Dobrá komunikace a slušný přístup chtěl bych poděkovat.

Václav D.

Provedení prací se velmi táhlo, nejistota a prodlevy. Mám zapojeno velmi krátce, revize zařízení byla provedena 2.11.22, zatím bez závad.

Hana F.

Dodaná technologie splňuje přesně moje požadavky a navíc za super cenu proti konkurenci. Technik byl velice ochotný a zaškolení proběhlo detailně. Rozhodně mohu jen doporučit.

Martin A.

Často kladené dotazy

Jaké jsou výhody komplexního řešení systému energetické nezávislosti, kterou firma nabízí?

Především snížení ročních nákladů na energie, ale také váš dům bude energeticky bezpečný, neutrální a systém vám umožní využívat vyrobenou energii pro dobíjení.

Lze tento komplexní systém energetické nezávislosti propojit s vlastním systémem?

Ano. Komplexní řešení SEN jde propojit se systémem inteligentního domu a mít tak pod dohledem veškeré výdaje za energie.

Jakou záruku poskytuje firma na produkty?

Nelumbo poskytuje nadstandardní dobu záruky, na fotovoltaické panely se vztahuje záruka 25 let, na teplená čerpadla 7 let, baterie a měniče 10 let.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *