Solární stavebnice recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace solarní stavebnice

Společnost Fotovoltaické stavby s. r. o. poskytuje návrhy, instalace a následný servis fotovoltaických elektráren. Současně dodávají veškeré komponenty související s fotovoltaikou, ale nabízejí i tepelná čerpadla nebo klimatizace.

TIP: Fotovoltaika s tepelným čerpadlem: recenze, cena a zkušenosti

Solární stavebnice recenze

Solární stavebnice se zabývá realizací fotovoltaiky na klíč pro rodinné domy i firmy. Bezplatně vám připraví orientační návrh fotovoltaické elektrárny a pomohou vybrat správnou variantu na míru požadavkům a potřebám. Dále za vás vyřídí veškerou administrativu. Tedy zajistí dotaci z Nová zelená úsporám, díky které bude investice do fotovoltaiky výrazně nižší. A poté zažádá distribuční společnost o připojení. Následně může dojít k instalaci FVE na váš dům, která netrvá více než 2 dny.

Solární stavebnice představuje 4 typy fotovoltaické elektrárny:

  • FVE 2,3 kW
  • FVE 5,25 kW
  • Hybridní FVE 6,3 kW/11,5 kW
  • Hybridní FVE 9,66 kW/11,5 kW

Na internetových stránkách solární stavebnice zároveň najdete e-shop, kde si můžete vybrat nejrůznější komponenty k fotovoltaice, zahrnující panely, stavebnice, střídače, baterie nebo nabíječky. Součástí jsou i desítky klimatizací od značky LG nebo tepelná čerpadla.

TIP: Fotovoltaika na klíč – recenze firem

Solární stavebnice kontakt

  • Telefon: +420 776 440 400
  • E-mail: info@fotovoltaickestavby.cz
  • Adresa: Hněvkovského 30/65, 617 00 Brno

Solární stavebnice zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 4,6 z 5 možných, celkem 9 recenzí.

Spolupráce výborná. Domluva realizace – podpis smlouvy – 3.2.22, realizace hotova 19.5.22. Krásná práce, naprostá spokojenost. Komunikace s firmou i veškeré domluvy platily, jak byly domluveny. Realizace hotova během 2 dní 🙂

Michal H.

Se službami jsem byl velmi spokojen. Instalaci provedli bezchybně. Dodrželi termín i cenovou nabídku. Cením si také skvělého servisu týkajícího se vyřízení dotace a komunikace s úřady. Za mě skvělé služby. Rozhodně doporučuji.

Zdeněk K.

S firmou jsem velmi spokojený, pan Schubert velmi ochotný při zodpovídání dotazů, rychlá příprava podkladú i nasledná realizace, montážní tým ochotnÿ a profesionální. Nemůžu nic vytknout. Doporučuji.

Aleš M.

Na Firmy.cz má hodnocení 5,0 z 5 možných, celkem 3 recenze.

Doporučuji, všechno perfektně vyřízeno včetně dotace i provedení samotné instalace. Vstřícné jednání.

Hana M.

Velice dobrá firma. Pan Ing. Schubert vše za vás vyřídí. Vstřícné jednání a hladký průběh realizace ( od prvního kontaktu až po panely na střeše) . Tuto firmu mohu jen doporučit.

Jaroslav B.

Často kladené dotazy

Jaké variety fotovoltaických elektráren Solární stavebnice nabízí?

V nabídce jsou čtyři typy fotovoltaických elektráren odlišující se výkonem – 2,3 kW nebo 5,25 kW a hybridní s výkonem 6,3 kW/11,5 kW nebo hybridní o výkonu 9,66 kW/11,5 kW.

Za jak dlouho mi firma nainstaluje fotovoltaickou elektrárnu?

Samotná instalace elektrárny na rodinném domě netrvá déle než 2 dny.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *