SVP solar recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace SVP solar

Firma SVP solar s. r. o. se zabývá instalací solárních systémů, fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel na klíč pro rodinné domy i firmy. Pro obce poskytují tzv. solární osvětlení. Současně si můžete vybrat z širokého sortimentu příslušenství v e-shopu.

SVP solar recenze

SVP solar poskytuje komplexní služby zahrnující projektování, poradenství, instalaci, realizaci a následný servis v oblasti obnovitelných zdrojů energie. S fotovoltaickou instalací tak uspoříte velké množství energie a ochráníte přírodu. Firma má více než 25 let zkušeností v oboru, zároveň je dodavatelem veškerého příslušenství. Též se zabývají tepelnými čerpadly, fotovoltaickým ohřevem vody, rekuperací a solárními lampami.

Firma nabízí tři sestavy pro síťovou fotovoltaiku (SVP Foton S/M/L) a čtyři sestavy pro hybridní fotovoltaiku (SVP Indepedent S/M/L/XL). Rozpočtu můžete při výběru fotovoltaiky ulevit i díky dotacím v programu Nová zelená úsporám.

Ukázka práce firmy SVP solar

SVP solar kontakt

  • Telefon: +420 273 132 007
  • E-mail: info@svp-solar.cz
  • Adresa: U Rakovky 436, 148 00 Praha 4 – Kunratice

SVP solar zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 5,0 z 5 možných, celkem 1 recenze.

Zástupce pan Smutný – dodávka FVE – super jednání a komunikace. Vše vysvětlí i po odborné – technické stránce. Díky za spolupráci.

Jan J.

Na Firmy.cz má hodnocení 5,0 z 5 možných, celkem 2 recenze.

Skvělí odborníci. Poradili, montáž bez problémů. Během roku jsem ušetřil cca 50% nákladů na elektřinu.

Pechvatal

Na Facebook.com má hodnocení 5,0 z 5 možných, celkem 3 recenze.

Často kladené dotazy

Jaký sortiment firma SVP solar nabízí?

Najdete zde kompletní sortiment ze světa fotovoltaiky, od panelů až po nejrůznější produkty pro sestavení systému. Součástí jsou i tepelná čerpadla.

Nabízí firma i kompletní sestavy fotovoltaiky?

Ano. Můžete si vybrat sestavu pro síťovou fotovoltaiku (tři varianty) nebo hybridní fotovoltaiku (čtyři varianty). Rádi vám pomohou se správným výběrem na míru vašim potřebám a požadavkům.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *