Centropol energy recenze, zkušenosti a diskuze

CENTROPOL ENERGY, a. s. je společnost založená v roce 2002 a od roku 2006 začíná dodávat svým klientům elektřinu a plyn. Centropol také umožňuje svým klientům prodej přebytků elektřiny.

Centropol energy výkup elektřiny recenze

Centropol vykupuje energii z mikrozdrojů i od středních a velkých výrobců. Zdroj bez licence do 10kWp uzavře s Centropol energy a.s. smlouvu na dobu neurčitou a minimem administrativy. U výrobců s licencí je možné fixovat ceny až na 5 let nebo vybrat spotový prodej bez časového závazku. Pokud máte zájem o uzavření smlouvy o výkupu vyrobené elektřiny se společností CENTROPOL ENERGY, a.s., nebo potřebujete doplnění informací týkajících se tohoto procesu, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese vyrobci@centropol.cz.

TIP: Tedom energie recenze, zkušenosti a diskuze

Pro prodej výkup potřebujete 2 různé EAN na elektroměru

Pokud chcete prodávat přebytky alternativnímu distributorovi Entri, Bezdodavatele, Sysel a další je potřeba mít 2x EAN jeden pro výkup a druhý pro prodej. Pokud jste v soustavě distributora ČEZ druhý EAN vám nebude přidělen pokud máte výkon do 10kWh, u distributora EGD druhý EAN získáte i pro mikrozdroje do 10kWh. Bohužel s tím aktuálně nic nejde dělat, určitá šance je nová legislativa, která by měla platit od 1.1.2023 kde by měl být druhý EAN přidělen všem mikrozdrojům.

Centropol energy zkušenosti

Na Google.com má firma 3,8 hvězdiček z 5 a celkem 11 recenzí.

Se společností Centropol mám v posledních letech velmi špatné zkušenosti, neradi vracejí přeplatky a vystavují smyšlené pokuty, jen aby nemuseli nic vracet….už se těším, až budu moci od společnosti odejít…na pobočce v Brně je sice velmi příjemná pracovnice, ale byla jsem týden objednaná na vyřešení problémů a bylo pro nemoc zavřeno a nikdo mně nekontaktoval i když mají na mně mobil. číslo i email….

Elena

Na Firmy.cz má firma 4,2 hvězdiček z 5 a celkem 118 recenzí.

Jednání na pobočce bez problémů a ke spokojenosti. Bohužel, někdy na centrále zapomenou zaznamenat na čem jsme se na pobočce domluvili a musím tam běžet znovu. Jinak spokojenost a doporučuji.

Jaroslav Z.

TIP: Výkup elektřiny z fve 2023

3.5/5 - (2)

Zkušenosti “Centropol energy recenze, zkušenosti a diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *