Energy cloud recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace EnergyCloud

Společnost EnergyCloud a. s. se zabývá výrobou domácích bateriových úložišť. Ty zabezpečují energetickou nezávislost domácností, a zároveň poskytují záložní zdroj energie. EnergyCloud nevyrábí jen domácí baterie, ale cílem je i vývoj energetického hospodářství s využitím průmyslových baterií.

TIP: Virtuální baterie do fotovoltaiky

Energy cloud recenze

Domácí baterie EnergyCloud poskytují nejen energetickou nezávislost domácnosti, ale také vám pomohou uspořit náklady za elektřinu a zmenšit negativní dopady na životní prostředí. Nabízí celkem 3 varianty, o kapacitě od 15 kW do 45 kW.

Jak domácí baterie EnergyCloud fungují? Solární panely zdarma vyrábějí elektřinu pro domácnost. Ta je částečně spotřebována, zatímco její přebytek se uloží do domácí baterie EnergyCloud. V době, kdy elektrárna nevytváří dostatek energie, se začne využívat energie v bateriích. Lze tak s ní dobíjet například elektromobil (tzv. wallbox).

Fotovoltaické panely k funkčnosti domácí baterie nejsou nezbytností, neboť se baterie dobíjí i z jiných zdrojů, ale jde o nejčastější a nejvýhodnější kombinaci. A pokud panely ještě nemáte, společnost EnergyCloud je za vás nainstaluje a vyřídí dotace.

Díky domácím bateriím EnergyCloud budete mít svoji domácnost neustále pod dohledem. S mobilní aplikací si lze hlídat a upravovat celý proces dle požadavků na výkon, spotřeby nebo aktuálních cen energií.

Ukázka práce firmy EnergyCloud

TIP: Vyplatí se fotovoltaika?

Energy cloud kontakt

  • Telefon: +420 775 562 252
  • E-mail: obchod@energycloud.cz
  • Adresa: Studentská 1837/50, 323 00 Plzeň, Bolevec

Energy cloud zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 4,5 z 5 možných, celkem 15 recenzí.

Vše top

Honza V.

Často kladené dotazy

Potřebuji k bateriím EnergyCloud i fotovoltaickou elektrárnu?

Ne. Domácí baterie se zvládne nabíjet i bez připojení k fotovoltaickým panelům, např. ze sítě.

Jaká je na domácí baterie záruka?

Firma EnergyCloud poskytuje na baterie záruku 5 let nebo 10 000 cyklů.

Lze baterie využívat i v době, kdy nesvítí slunce?

Ano. Domácí baterie EnergyCloud dokáže nabíjet za jakéhokoliv počasí, ale i v době, kdy solární panely nevytvářejí energii.

2.5/5 - (16)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *