Jak naladit Nova Lady?

Stanice sice s vysíláním začala 18. října, již čtyři týdny před startem však byla možnost program naladit a mohli jste zde vidět smyčku s propagací Nova Lady a pořady, na které se zde můžete těšit. Jak nyní Nova Lady naladit na televizi?

Nova Lady na DVB-T2

Chcete vědět, jak naladit Nova Lady na DVB-T2, tedy klasickém pozemním vysílání? Pravděpodobně to nebudete muset vůbec zjišťovat. Díky čtyřtýdennímu vysílání propagace se totiž na většině televizí již stihla přidat automaticky sama, najdete ji tedy na konci seznamu televizních kanálů a následně si ji můžete přeřadit na libovolnou pozici.

A pokud se tam Nova Lady přeci jen nenachází, stačí na vaší televizi či set-top boxu spustit automatické ladění kanálů a program se mezi ostatními určitě objeví. V případě, že běžně chytáte další programy z Multiplexu 24, jako jsou Nova Action či Nova Gold, bude naladění Nova Lady naprosto bez problémů.

Nova Lady na O2, Vodafone nebo Skylinku

Využíváte příjem signálu od kabelového či IPTV operátora? Ani tak o nový program s největší pravděpodobností nepřijdete. Nova Lady je od svého spuštění dostupná na O2 TV, ve většině tarifů Vodafone TV, podporuje ji také Kuky nebo Telly. Program Nova Lady tak již máte ve své nabídce nebo u svého poskytovatele snadno zjistíte, jak do nabídky nový kanál přidat.

Větším problémem bude Nova Lady na Skylinku nebo T-Mobile TV. Skylink zatím (informace k 20. 10. 2021) Nova Lady v nabídce nemá, ale o jejím zařazení stále jedná. T-Mobile zase v současné chvíli nové programy do nabídky nepřidává z důvodu plánované technologické úpravy. Věříme ale, že se s postupem času Nova Lady dočkáte i u těchto poskytovatelů.

Pár technických informací o Nova Lady

Jak jsme již zmínili, jedná se o nový tematický kanál pro ženy spadající pod skupinu Nova Group. Stejně jako další programy z této skupiny, i Nova Lady vysílá v celoplošné DVB-T2 síti známé jako multiplex 24 u operátora Digital Broadcasting.

Těšit se na ni můžeme v rozlišení 960 x 540, v kodeku HEVC (H.265) a se zvukem ve formátu HE-AAC. Nova Lady je samozřejmě dostupná také u vybraných placených poskytovatelů zmíněných v předchozím odstavci.

Program Nova Lady – aneb na co se těšit 

Jelikož je kanál Nova Lady zaměřen především na ženy, můžeme se těšit na celou řadu populárních seriálů. Z těch zahraničních to bude zejména nový americký seriál Dobrý doktor z oblíbeného lékařského prostředí, ale také starší díly Ulice, Ordinace v Růžové zahradě a dalších stálic.

Večer se budeme moci vrátit do období před první světovou válkou s dramatickým seriálem Panství Downtown, který byl oceněn třemi Zlatými glóby. Čekají nás ale také víkendové celovečerní filmy, komedie i romantická dramata.

Hned ze startu se také dočkáme americké reality show Vítejte doma, milovnice romantických komedií si zase přijdou na své u tureckého seriálu Moje sladká lež. Na Nova Lady samozřejmě ale nebudou chybět ani kultovky jako Gilmorova děvčata nebo hvězdně obsazený slovenský seriál Milenky

Zdroj:

https://tv.nova.cz/novinky/clanek/445837-start-nova-lady-je-tady-na-co-se-tesit-a-jak-stanici-naladit

https://www.parabola.cz/clanky/7163/nova-lady-startuje-kde-a-jak-ji-naladit/

3.1/5 - (48)

Zkušenosti “Jak naladit Nova Lady?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *