Recenze ČEZ tepelná čerpadla – zkušenosti, cena a diskuze

ČEZ nabízí svým zákazníkům tepelná čerpadla na klíč prostřednictvím své montážní firmy Tenaur. ČEZ nabízí také fotovoltaiku na klíč. Tenaur má v ČR 15 montážních týmů, působí 25 let na trhu a je součástí skupiny ČEZ.

TIP: Recenze ČEZ fotovoltaika na klíč – zkušenosti, cena a diskuze

ČEZ tepelná čerpadla recenze

ČEZ realizuje tepelná čerpadla po celé ČR prostřednictvím montážní firmy Tenaur s.r.o. Životnost celého systému je až 30 let s minimální údržbou. ČEZ nabízí 2 základní druhy realizace tepelných čerpadel na klíč:

  • Tepelné čerpadlo vzduch/voda – Nejdostupnější řešení, jak získat energetickou nezávislost 2/3 tepla potřebného k vytápění domu získáte zdarma ze vzduchu, Cena po dotaci od 186 000 Kč
  • Fotovoltaika s tepelným čerpadlem – Nejzelenější varianta s nejrychlejší finanční návratností, Solárně napájené tepelné čerpadlo efektivně chladí a vytápí domácnost, Cena po dotaci od 481 285 Kč

TIP: Nejlepší tepelná čerpadla recenze a cena

ČEZ kontakt

ČEZ zkušenosti

Na Firmy.cz má hodnocení 5 z 5 ti možných celkem 16 recenzí. Na firmu jsou dohledatelné na internetu pouze pozitivní recenze.

Profesionální jednání, vše dle dohody, instalace pěkně na čisto. Super zaškolení a fajn pokec s erudovaným panem technikem.
Po dlouhé době nám na baráku dělal něco člověk, který ví, co dělá.

Petr Z.


Absolutně peklo, ČEZ dal tuto zakázku této pseudofirmě, která je jejich součástí, zaplacena půl ceny v dubnu 2021, od té doby reagují občas, stále se vymlouvají na ČEZ a ČEZ zase na ně. Je červenec 2022 a firma stále nic, ani nám nechtějí zaslat podklady k výkopovým pracem. A to jsme doufali, že to bude hladké, když jsou ve skupině ČEZ. Absolutně nedoporučuji, měli nám realizovat tepelné čerpadlo.

Míša

Na Firmy.cz má hodnocení 2,2 z 5 ti možných celkem 22 recenzí.

Instalace fotovoltaiky proběhla v pořádku, technici se chovali profesionálně i reklamace pokud mohli vyřídili včas, jakmile už to nebylo v jejich kompetenci odkázali nás na Tenaur, na dotaci čekáme již 150 dní, přestože nám ze SFŽP již před dvěma měsíci napsali že je pro nás připravena. Čeká se prý jen na podklady z Tenauru, ti vše úmyslně protahují a nedá se s nimi na ničem domluvit. Otřesné jednání!!

Eva H.

Pravděpodobně došlo po úspěšném startu ke změnám ve firmě. Na počátku jednání i samotná instalace v pořádku. Funkčnost (mám dva roky) také. Nyní jednání – žádné. Telefon nikdo nebere, na maily se nereaguje. V tomto případě navrhuji firmu na likvidaci, protože neplní základní povinosti.

Ladislav J.

Na Facebook má hodnocení 3,2 z 5 ti možných celkem 30 recenzí.

Vážení zdravím. 19. 5. 2022 měla firma montovat na střechu panely pro FE. Pan Růžička z pobočky Cheb mi volal dva týdny dopředu, aby si upřesnil termín s tím, že určitě přijedou. 45 minut před příjezdem skupiny montérů mi pan Růžička suše zavolal, že se spletl a MYSLEL, že Lipová je u Karlových Varů. Na montáž jsme čekali v poradniku skoro 3 měsíce. Pokud jsme chtěli aby se s námi někdo bavil museli jsme nejprve zaplatit 50% z ceny… A ve finále někdo kdo si neumí ověřit adresu zákazníka celý projekt pos…e. Pro upřesnění do dnes se nám nikdo s novým termínem neozval. 2.6. má přijet jiná parta dopojit FE včetně baterií. ???? Jsem zvědav co budou dopojovat. Takže za nás ZATÍM firmu TENAUR nedoporučujeme!

Ladislav P.

Nespokojenost s montáži tepelného čerpadla s fotovoltaickou el. Reklamace stále nevyřešena únik chladiva trvá i přes telefonické urgence na servis linku. S obchodním zástupcem domluven postup montáže FV panelů, který neměl být problém ve skutečnosti montáž proběhla v rozporu s navrhovaným řešením. Výsledek reklamace celého systému. Jestli si někdo myslí, že když je to firma, která má zasebou ČEZ a vše půjde hladce, tak se velice mýlí !!!Nedoporučuji tuto firmu a musím souhlasit s negativními příspěvky níže. ??? Servis i přes urgence nereaguje.

Martin S.

TIP: Tenaur recenze – zkušenosti a diskuze

ČEZ také poskytuje pro zákazníky tarify na mobilní volání.

Často kladené dotazy

Jaké tepelná čerpadla nabízí ČEZ?

Fotovoltaika s bateriovým úložištěm, Fotovoltaika s tepelným čerpadlem a Fotovoltaika s ohřevem vody.

Jaký je vztah mezi skupinou ČEZ a firmou Tenaur s.r.o.?

Tenaur s.r.o. je montážní firmou společnosti ČEZ a patří do skupiny ČEZ.

5/5 - (1)

Zkušenosti “Recenze ČEZ tepelná čerpadla – zkušenosti, cena a diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *