Solinstal recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace Solinstal

Firma Solinstal s. r. o. poskytuje individuální technologická řešení, při nichž kombinuje fotovoltaické elektrárny (pro domácnosti i firmy) a tepelná čerpadla. Tím dochází k technologickému posunu, který vám zajistí energetickou nezávislost, rozumnou návratnost investice a ochranu životního prostředí.

Solinstal recenze

Solinstal vám svou kombinací technologií ušetří náklady za energie mnohem více. Podívejte se, jak fungují tepelná čerpadla a dejte inovativnímu řešení šanci.

Tip: EnergoSolar recenze – zkušenosti a diskuze

Každému projektu se firma věnuje individuálně, proto vám navrhne dokonalé řešení přesně na míru vašim potřebám a požadavkům. Společně tak snížíte náklady za elektrickou energii, a to s ohledem na přírodu. Díky dalším moderním technologiím (např. Lenoxe) vytvoří inteligentní domácnost, kde budete mít energie vždy pod kontrolou.

Samozřejmostí jsou kompletní služby zahrnující projektování, výběr nejvýhodnějšího řešení, montáž panelů, vyřízení dotace NZÚ (na tepelné čerpadlo i fotovoltaiku) a záruční i pozáruční servis.

Ukázka práce firmy Solinstal

TIP: Golden Sun recenze – zkušenosti a diskuze

Solinstal kontakt

  • Telefon: +420 608 968 986
  • E-mail: info@solinstal.cz
  • Adresa: Jana Švermy 2, 432 01 Kadaň

Solinstal zkušenosti

V současné době nejsou dostupná žádná hodnocení a recenze firmy Solinstal.

Často kladené dotazy

S jakou technologií firma Solinstal pracuje?

Jsou využívány AEG panely nebo kvalitní produkty od firmy Canadian solar. Pro baterie a střídače firma využívá výrobky od společnosti Growatt. Pro tepelná čerpadla se vybírají součástky z celosvětově známých výrobců jako jsou Fujitsu, Toshiba, LG Electronics nebo Protherm.

Jakou záruku na produkty poskytujete?

Na fotovoltaické panely je záruka až 30 let, na tepelné čerpadlo 7 let. Dalších 10 let poskytují na baterie a střídač, 2 roky na ostatní elektromateriál. Samotné montážní práce jsou v záruce po 4 roky.

4.8/5 - (5)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *