Solinstal recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace Solinstal

Firma Solinstal s. r. o. poskytuje individuální technologická řešení, při nichž kombinuje fotovoltaické elektrárny (pro domácnosti i firmy) a tepelná čerpadla. Tím dochází k technologickému posunu, který vám zajistí energetickou nezávislost, rozumnou návratnost investice a ochranu životního prostředí.

Solinstal recenze

Solinstal vám svou kombinací technologií ušetří náklady za energie mnohem více. Podívejte se, jak fungují tepelná čerpadla a dejte inovativnímu řešení šanci.

Tip: EnergoSolar recenze – zkušenosti a diskuze

Každému projektu se firma věnuje individuálně, proto vám navrhne dokonalé řešení přesně na míru vašim potřebám a požadavkům. Společně tak snížíte náklady za elektrickou energii, a to s ohledem na přírodu. Díky dalším moderním technologiím (např. Lenoxe) vytvoří inteligentní domácnost, kde budete mít energie vždy pod kontrolou.

Samozřejmostí jsou kompletní služby zahrnující projektování, výběr nejvýhodnějšího řešení, montáž panelů, vyřízení dotace NZÚ (na tepelné čerpadlo i fotovoltaiku) a záruční i pozáruční servis.

Ukázka práce firmy Solinstal

TIP: Golden Sun recenze – zkušenosti a diskuze

Solinstal kontakt

  • Telefon: +420 608 968 986
  • E-mail: info@solinstal.cz
  • Adresa: Jana Švermy 2, 432 01 Kadaň

Solinstal zkušenosti

V současné době nejsou dostupná žádná hodnocení a recenze firmy Solinstal.

Často kladené dotazy

S jakou technologií firma Solinstal pracuje?

Jsou využívány AEG panely nebo kvalitní produkty od firmy Canadian solar. Pro baterie a střídače firma využívá výrobky od společnosti Growatt. Pro tepelná čerpadla se vybírají součástky z celosvětově známých výrobců jako jsou Fujitsu, Toshiba, LG Electronics nebo Protherm.

Jakou záruku na produkty poskytujete?

Na fotovoltaické panely je záruka až 30 let, na tepelné čerpadlo 7 let. Dalších 10 let poskytují na baterie a střídač, 2 roky na ostatní elektromateriál. Samotné montážní práce jsou v záruce po 4 roky.

1.8/5 - (42)

5 thoughts on “Solinstal recenze – zkušenosti a diskuze

  1. Naprosto příšerná komunikace firmy Solinstal – už 2 rokem kvůli jejich nedodělávkám nám čez nemůže vyměnit elektroměr! Majitel nám nebere telefon, nikdo jiný z firmy neumí pomoct! Už tu byli několik krát opravovat a pořád je to špatně, evidentní je, že to neumějí!

  2. Naprosto diletanty, nedodělavaji, neumí, nekomunikuji, nevím zda je majitel ci vedouci ale jak se ukáže, že neco není dodělané přestává brát telefon a hraje si na pštrosa. Nejsou schopni dokončit práce a CEZ nemůže nám také vyměnit elektroměr již 9 měsíc a tím není také možné podat žádost o dotace. Vřele nedoporučuji zlaté ručičky ze Solinstalu. Jsem rozhodnut podniknout právní kroky, pokud se někdo chce přidat pište na adresu jordanov@post.cz

  3. Naprosto tragická komunikace. Instalace se 3x posunula a nic. Údajně nemají materiál .Majitelky manžel co to řídí telefon nebere.

  4. Nehorázné ,komunikace na bodu mrazu. Řekla bych, že celkově podvod. Vybírají zálohy, po odstoupení od smlouvy zálohu nevrátí. Nechávají to dojít až k soudu. Za mně katastrofa. Pokud někdo chce, může se přidat. Již pracuji na žalobě.
    petra.p8151@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *