Solinstal recenze – zkušenosti a diskuze

Webová prezentace Solinstal

13 komentářů a zkušeností: Solinstal recenze – zkušenosti a diskuze

Firma Solinstal s. r. o. poskytuje individuální technologická řešení, při nichž kombinuje fotovoltaické elektrárny (pro domácnosti i firmy) a tepelná čerpadla. Tím dochází k technologickému posunu, který vám zajistí energetickou nezávislost, rozumnou návratnost investice a ochranu životního prostředí.

Solinstal recenze

Solinstal vám svou kombinací technologií ušetří náklady za energie mnohem více. Podívejte se, jak fungují tepelná čerpadla a dejte inovativnímu řešení šanci.

Tip: EnergoSolar recenze – zkušenosti a diskuze

Každému projektu se firma věnuje individuálně, proto vám navrhne dokonalé řešení přesně na míru vašim potřebám a požadavkům. Společně tak snížíte náklady za elektrickou energii, a to s ohledem na přírodu. Díky dalším moderním technologiím (např. Lenoxe) vytvoří inteligentní domácnost, kde budete mít energie vždy pod kontrolou.

Samozřejmostí jsou kompletní služby zahrnující projektování, výběr nejvýhodnějšího řešení, montáž panelů, vyřízení dotace NZÚ (na tepelné čerpadlo i fotovoltaiku) a záruční i pozáruční servis.

Ukázka práce firmy Solinstal

TIP: Golden Sun recenze – zkušenosti a diskuze

Solinstal kontakt

 • Telefon: +420 608 968 986
 • E-mail: info@solinstal.cz
 • Adresa: Jana Švermy 2, 432 01 Kadaň

Solinstal zkušenosti

V současné době nejsou dostupná žádná hodnocení a recenze firmy Solinstal.

Často kladené dotazy

S jakou technologií firma Solinstal pracuje?

Jsou využívány AEG panely nebo kvalitní produkty od firmy Canadian solar. Pro baterie a střídače firma využívá výrobky od společnosti Growatt. Pro tepelná čerpadla se vybírají součástky z celosvětově známých výrobců jako jsou Fujitsu, Toshiba, LG Electronics nebo Protherm.

Jakou záruku na produkty poskytujete?

Na fotovoltaické panely je záruka až 30 let, na tepelné čerpadlo 7 let. Dalších 10 let poskytují na baterie a střídač, 2 roky na ostatní elektromateriál. Samotné montážní práce jsou v záruce po 4 roky.

1.2/5 - (184)

13 vašich komentářů a zkušeností: Solinstal recenze – zkušenosti a diskuze

 1. Naprosto příšerná komunikace firmy Solinstal – už 2 rokem kvůli jejich nedodělávkám nám čez nemůže vyměnit elektroměr! Majitel nám nebere telefon, nikdo jiný z firmy neumí pomoct! Už tu byli několik krát opravovat a pořád je to špatně, evidentní je, že to neumějí!

  1. Dobrý den paní Lhotáková,
   Bohužel jakožto člověk který dlouhodobě sleduje tuto firmu , která vznikla opět po nevydařeném podnikání pana Ka…..a. a jeho rodiny vůbec se nedivím že máte tyto nedobré zkušenosti. Jestli chcete vědět více pošlete mě tel. číslo . Bohužel se musím smát co všechno v této republice je možné v podnikání.

 2. Naprosto diletanty, nedodělavaji, neumí, nekomunikuji, nevím zda je majitel ci vedouci ale jak se ukáže, že neco není dodělané přestává brát telefon a hraje si na pštrosa. Nejsou schopni dokončit práce a CEZ nemůže nám také vyměnit elektroměr již 9 měsíc a tím není také možné podat žádost o dotace. Vřele nedoporučuji zlaté ručičky ze Solinstalu. Jsem rozhodnut podniknout právní kroky, pokud se někdo chce přidat pište na adresu jordanov@post.cz

 3. Naprosto tragická komunikace. Instalace se 3x posunula a nic. Údajně nemají materiál .Majitelky manžel co to řídí telefon nebere.

  1. SP, bohužel netuším o koho se jedná. Materiál skladem máme, telefon beru každému, nebo volám zpět. Opět další nějaká recenze, která je dosti daleko od pravdy. Pokud se děje, že jsme spolu nekomunikovali v poslední době, tak mě prosím kontaktujte pro naplánování termínu.

 4. Nehorázné ,komunikace na bodu mrazu. Řekla bych, že celkově podvod. Vybírají zálohy, po odstoupení od smlouvy zálohu nevrátí. Nechávají to dojít až k soudu. Za mně katastrofa. Pokud někdo chce, může se přidat. Již pracuji na žalobě.
  petra.p8151@seznam.cz

  1. Vážená paní Petro,
   Velice Vám děkuji za krásné příspěvky ale také by jste k tomu všemu mohla připsat trochu té pravdy.
   Ve vašem případě se jedná o několik faktorů proč u Vás instalace nebyla provedena a to bylo že jste nebyla ochotna poskytnout součinnost. Nejprve instalaci nedovolila vrstva sněhu na střeše s vaší odpovědí že Vás to nezajímá a ať si sníh odházíme a podruhé jsme se dohodli na náhradním termínu a když jsme chtěli přijet tak jste řekla že nebudete doma a v poslední řadě chcete vrátit zálohu i přes to že nechcete vrátit veškerý materiál který máte u sebe a ten má rozhodně vyšší hodnotu. Já se s každým rád domluvím, bohužel s vámi je to těžké. Nevím proč zde šíříte tyto pomluvy, které nevím, kde jste vzala, když už někdo odstoupí, nemáme problém vrátit zálohu a k žádnému soudu u nás nikdy nedošlo, tudíž o žádný podvod z naší strany rozhodně nejde a elektráren máme již xy nainstalováno. Dejte si prosím pozor, jaké informace veřejně šíříte. S pozdravem Solinstal s.r.o.

   1. Dobrý den, Váš komentář mě rozesmál. Nejprve uveďte vše na pravou míru Vy sám. O nějaký termín montáže,jsme se Vás museli doprošovat. Když už se mi povedlo,nějakým způsobem, Vás doslova uhnat,tak nám bylo řečeno, že i kdyby hovna z hákama padaly,tak to budeme mít,v daném termínu. Načež jsem si vzal dvakrát dovolenou a termín mi byl zrušen den před a to v šest hodin večer. Poté dle vaší smlouvy jsme udělali vše,viz 60 dní čekání,odstoupení od smlouvy,dále jsme Vám dali další měsíc na dodělání,na což jste odpověděl,že to doděláte. Nikdo s námi nekomunikoval,ani s naším právním zástupcem,kterému jste si ještě dovolil napsat,že s Vámi nespolupracujeme. Takže Vám soud nařídil vyplacení,na což jste nereagovaly. A kde jste teď? Má Vás na starost exekutor. A co si budeme povídat,s mojí ženou se spojují další Vaši klienti,kteří mají ten samý problém. Pravda bolí a je třeba se s ní smířit.Smyčka se uzavírá a těžko se z ní vyskakuje.
    S pozdravem Svoboda

   2. Pan Kalfiřt nás ubezpečoval, že nejsou žádná podvodná firma a všechny peníze vrátí zákazníkům, kteří odstoupí od smlouvy…
    Po roce dohadování o termínech jsme se nedočkali instalace.

    Na urgence nereagovali , takže to řeší soud ! Čímž reaguji na jeho prohlášení, že k soudu nedošlo.

 5. Upravuji svou původní recenzi na firmu Solinstal z Kadaně. Smlouva podepsaná 12/2022, realizace slibována již od dubna, potom květen, červen 2024. Na červenec přislíbeny 2 konkrétní termíny. Nikdo nepřijel – bez omluvy. Vypověděli jsme smlouvu, neboť se nám toto (a společně s mylným předpokladem o prodlení s plněním) zdálo jako podstatné porušení smlouvy. Požadovali jsme vrácení celé zálohy.

  Firma prostřednictvím AK rozporovala výpověď smlouvy. Naší analýzou smluv s ČEZem i SOLINSTALem vyplynulo, že v našem případě není firma v prodlení s plněním svých povinností vyplývajících ze smlouvy, nevzniklo nám tedy právo na odstoupení od smlouvy z těchto důvodů, ani ze stejného důvodu nevznikla povinnost na vrácení složené zálohy.

  Náš mylný předpoklad o termínech plnění a potažmo nároku na vracení zálohy vznikl především z tohoto důvodu: spojili jsme termín založení požadavku o FVE v portálu ČEZ online s termínem podání smlouvy k PDS. Pracovnice firmy nás ještě v omylu utvrdila, když nám to vysvětlila stejně. Smlouva však byla uzavřena v lednu, tím pádem nebyla firma v prodlení.

  Nyní se právní zástupci obou stran snaží dojít ke smírnému řešení, náš právní zástupce připravuje dohodou o narovnání, neboť my jsme rozhodnutí, že FVE již od této firmy nechceme (ona nám to stále nabízí). V této situaci tedy raději zaplatíme smluvní pokutu a budeme čekat na vrácení části našich prostředků.

 6. Dobrý den,
  neví někdo, zda tato firma ještě existuje ? Klasický případ – vybrali první a druhou zálohu, ještě mě vyzvali v lednu 2024 k dodání informací pro dotaci NZÚ, od tě doby mi nikdo nebere telefon (firemní číslo na webu, back office ……. ). Termín instalace měl být před 180 dny.
  Děkuji za případné komentáře.
  Svoboda

  1. Dobrý den pane Svoboda, firma byla u mě v pronájmu v Kadani a nezaplatila mi poslední 2 nájmy. Máte-li zájem připojit se k trestně právnímu stíhaní pana Kalfiřta kontaktujte mě prosím na tel 777788838. Pŕedem děkuji. Otiepka Roman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *